مهاجرت + ویزا (کانادا)

بهترین روش اقامت کانادا کدام است؟

بهترین روش های مهاجرت به کانادا

کشور کانادا روش های زیادی را برای اقامت ارائه داده است که افراد می توانند با در نظر گرفتن شرایط و موقعیت و همچنین قابلیت های خود یکی از این راه ها را انتخاب نماید. انتخاب بهترین روش اقامتی کانادا شاید اندکی مشکل باشد. زیرا نمی توان از میان تمامی راه های موجود یکی را به عنوان مطلوب ترین و روال ترین روش اقامتی کانادا معرفی کرد.

کشور کانادا روش های زیادی را برای اقامت ارائه داده است که افراد می توانند با در نظر گرفتن شرایط و موقعیت و همچنین قابلیت های خود یکی از این راه ها را انتخاب نماید. انتخاب بهترین روش اقامتی کانادا شاید اندکی مشکل باشد. زیرا نمی توان از میان تمامی راه های موجود یکی را به عنوان مطلوب ترین و رایج ترین روش اقامتی کانادا معرفی کرد.

به این دلیل که بهترین راه برای هر فردی متفاوت خواهد بود. برای مثال ممکن است فردی قصد ادامه تحصیل داشته باشد و یا موفق به گرفتن بورسیه از یکی از دانشگاه های این کشور شده باشد. یا شخص دیگری به واسطه حرفه و تخصصی که دارد ممکن است از سوی کارآفرینان این کشور دعوت به همکاری شود. قطعا بهترین راه برای این افراد راهی است که زندگی و فعالیت هایشان حول آن می چرخد.

با تمام این تفاسیر کشور کانادا به دلیل اقتصاد پویا و همچنین پیشرفت در زمینه های فناوری و تکنولوژی به عنوان کشوری صنعتی و مدرن شناخته شده است که متاسفانه به رغم تلاش های گسترده ای که در راستای جذب و آموزش افراد متخصص و همچنین جذب آن ها به عنوان نیروی کار نموده است اما بازهم موفقیت چندانی کسب نکرده  است.

زیرا این سرزمین دارای جمعیت بسیار پایینی می باشد. به طوری که تقریبا ۲۲ درصد از کل جمعیت این کشور را افراد مهاجر تشکیل می دهند. بنابراین دولت و سازمان مهاجرت این کشور برای حل این مشکل و همچنین جذب نیروهای متخصص اقدام به  تشویق صاحبان مشاغل و کسب و کارها برای مهاجرت به این کشور نموده اند.

از این رو برنامه ای جدید و کاربردی را تحت عنوان برنامه استارت آپ طراحی و به متقاضیان ارائه نموده اند و آن را به عنوان راحت تریهن روش اقامتی کانادا معرفی کرده اند.

در مقاله جدید ما صفر تا صد ویزای استارتاپ کانادا را با تمامی شرایط و هزینه ها توضیح دادیم. برای خواندن مقاله ی جدید کلیک کنید.

معرفی استارت آپ به عنوان جدیدترین روش اقامت کانادا

 

مهاجرت اسان یه کانادا

 

استارت آپ یک برنامه حمایتی دولت و سازمان مهاجرت کانادا از نوآوران و خلاقان عرصه کار می باشد. این برنامه به روش های مختلف از بیزینس کاران و طراحان ایده های نو در زمینه اقتصادی حمایت خواهد کرد. بنابراین به جرات می توان گفت برنامه موجود تازه ترین روش اقامت کانادا می باشد. در حقیقت استارت آپ یک نوع کسب و کار نوپا است که اغلب در زمینه تکنولوژی فعالیت می کند.

مراحل دریافت ویزای استارت آپ به عنوان محبوب ترین روش اقامتی کانادا

لازمه ی استفاده از برنامه استارت آپ اخذ ویزای آن است. بنابراین ویزای این روش به عنوان بهترین روش اقامتی کانادا دارای مراحلی می باشد که فرد متقاضی باید تمامی این مراحل را پشت سر بگذارد.

۱: داشتن یک ایده خلاقانه و یا نوشتن و ارائه ایده ای نو در زمینه کسب و کار و فعالیت اقتصادی.

۲: ارائه ایده و نظر و یا برنامه خود به یکی از شرکت های معتبر که در زمینه کارآفرینی استارت آپی فعالیت دارد.

۳: مورد تایید قرار گرفتن ایده و برنامه ارائه شده فرد توسط یکی از شرکت های معتبر استارت آپی.

۴: طرح درخواست اخذ اقامت دائم این کشور.

 

شرایط دریافت ویزای استارت آپی به عنوان جدیدترین روش اقامتی کانادا

 

ویزای استارتاپ کانادا

اخذ این نوع ویزا همانند بسیاری از ویزا های دیگر نیازمند فراهم نمودن شرایطی می باشد که لازم الاجرا می باشند.‌ اخذ ویزای ستارت آپ به عنوان بهترین روش اخذ اقامت کانادا دارای شرایط ذیل می باشد:

۱: یکی از شرایط مهم و لازم برای استفاده از بهترین روش اقامتی کانادا، داشتن دانش زبان انگلیسی و یا فرانسوی می باشد. هر فردی که تمایل دارد از بهترین روش اقامتی کانادا استفاده نماید. لازم است در یکی از دو آزمون زبان مربوطه شرکت کرده و نمره قابل قبولی دریافت نماید.

شرط دوم برای استفاده از بهترین روش اخذ اقامت کانادا داشتن سرمایه اولیه می باشد. زیرا دولت این کشور هیچ گونه بودجه مالی برای افرادی که خواهان استفاده از روش استارت آپ به عنوان جدیدترین روش اقامتی کانادا می باشند اختصاص نخواهد داد.‌ بنابراین افرادی که از بهترین روش اقامتی کانادا برای اقامت دائم استفاده می نمایند. لازم است سرمایه ای اولیه برای گذران زندگی حداقل برای ۶ ماه را در اختیار داشته باشند.

شرط سوم که به نوعی آخرین شرط برای استفاده از روش جدید اقامت دائم می باشد جلب اعتماد افراد یا سازمان های تایید شده از سوی اداره مهاجرت کانادا می باشد. همچنین لازم است تا افراد کسب و کار و بیزینس خود را به اثبات برسانند.

 

چگونه می توان از برنامه استارت آپ به عنوان تازه ترین روش اقامت دائم کانادا استفاده کرد؟

پیش از هر چیز لازم است افرادی که خواهان استفاده از بهترین روش اخذ اقامت کانادا می باشند. شرایط لازم برای ورود به این کشور را داشته باشند. بعد از ایجاد این شرایط لازم است افراد شرایط لازم برای استفاده از استارت آپ را فراهم نمایند. این شرایط در مطلب فوق ذکر شده اند. همچنین افرادی که خود دارای اقامت موقت در این کشور می باشند. برای همراه کردن خانواده با خود از طریق تازه ترین روش اقامتی کانادا بهتر است ابتدا آنان را به وسیله مجوزهای کار و یا تحصیلی به این کشور وارد کند.

سازمان هایی که حمایتگر جدیدترین روش اخذ اقامت کانادا یعنی استارت آپ می باشند؟

بهترین روش اقامتی کانادا یا همان استارت آپ با هدف دعوت به همکاری صاحبان مشاغل و کارآفرینان راه اندازی شده است. حال اگر فردی قادر باشد دولت و مسئولین سازمان مهاجرت این کشور را متقاعد کند که شیوه مطرح شده او و یا بیزینس مورد نظر دارای شرایط اتخاذ شده می باشد و این توانایی را خواهد داشت تا طرح خود را در سطح جهانی گسترش دهد. می تواند اجازه نامه آغاز فعالیت خود را اخذ نماید. در این مرحله فرد لازم است با یکی از سازمان های حمایت کننده از استارت آپ یا بهترین روش   اقامت دائم  کانادا وارد همکاری شود و به نحوی خود را زیر پوشش این سازمان قرار دهد.

شرکت اینکو بیتور، آنجل اینوستور، ونچر کاپیتالیست شرکت هایی هستند که برنامه بهترین روش اقامتی کانادا یا استارت آپ را مورد حمایت خود قرار داده اند.

دفتر مهاجرتی رویال اپلای

یکی دیگر از بهترین روش های مهاجرت به کانادا از طریق اکسپرس انتری کانادا می باشد. که امروزه طرفداران زیادی دارد. و به عنوان ارزانترین و ساده ترین روش برای مهاجرت به کانادا شناخته شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اکسپرس انتری کانادا به بخش وبلاگ های رویال اپلای در سایت مراجعه کنید . دفتر مهاجرتی رویال اپلای به عنوان با تجربه ترین دفتر مهاجرتی در خصوص ارائه مشاوره و همچنین انتخاب وکلای مجرب مقیم کانادا برای پیشبرد مراحل انجام بهترین روش اخذ اقامت کانادا در خدمت کلیه ی هموطنان در سراسر کشور می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *