مهاجرت + ویزا (کانادا)

ویزای استارتاپ کانادا ۲۰۲۲ – شرایط و مزایای دریافت ویزا درکانادا

ویزای استارتاپ کانادا شرکت مهاجرتی رویال اپلای

ویزای استارتاپ کانادا ۲۰۲۲ – مهاجرت به کشورهای دیگر به دلایل مختلفی مانند رسیدن به رفاه اجتماعی بهتر، گسترش کسب‌وکار و راه‌اندازی یک استارت‌آپ، در میان مردم رواج پیدا کرده است. یکی از بهترین کشورهای خارجی که سالانه مهاجران بسیاری را از سراسر جهان به خود جذب می‌کند، کانادا است. از محبوب‌ترین ویزاهای این کشور می‌توان به ویزای استارت‌آپ اشاره کرد. دریافت ویزای استارتاپ کانادا مزایای بسیاری مانند امکان دریافت اقامت در این کشور دارد. در ادامه این مطلب با ما همراه شوید تا به بررسی شرایط دریافت ویزای استارت‌آپ کشور کانادا و هزینه‌های مورد نیاز بپردازیم.

ویزایی برای کارآفرینی در یکی از بهترین کشورهای جهان

مهاجرت به کشورهای دیگر به دلایل مختلفی مانند رسیدن به رفاه اجتماعی بهتر، گسترش کسب‌وکار و راه‌اندازی یک استارت‌آپ، در میان مردم رواج پیدا کرده است. یکی از بهترین کشورهای خارجی که سالانه مهاجران بسیاری را از سراسر جهان به خود جذب می‌کند، کانادا است. از محبوب‌ترین ویزاهای این کشور می‌توان به ویزای استارت‌آپ اشاره کرد. دریافت ویزای استارتاپ کانادا مزایای بسیاری مانند امکان دریافت اقامت در این کشور دارد. در ادامه این مطلب با ما همراه شوید تا به بررسی شرایط دریافت ویزای استارت‌آپ کشور کانادا و هزینه‌های مورد نیاز بپردازیم.

مزایای دریافت ویزای استارتاپ کانادا

دریافت ویزای استارت‌آپ کشور کانادا به دلیل ویژگی‌های جذابی که دارد در میان شهروندان ایرانی به محبوبیت بالایی دست پیدا کرده است. از این مزایای می‌توان به امکان دریافت اقامت دائم برای کارآفرینان موفق در کانادا اشاره کرد. برخی دیگر از ویژگی‌های دریافت ویزای استارتاپ کانادا به شرح زیر هستند:

 • امکان دریافت شهروندی کشور کانادا پس از سه سال
 • امکان دریافت اقامت دائم کانادا برای همسر و فرزندان زیر ۲۲ سال
 • امکان انتخاب استان برای اقامت در کشور زیبای کانادا
 • امکان داشتن دو ملیت در کشور کانادا
 • برای دریافت ویزای استارت‌آپ نیازی به ارائه سرمایه ندارید
 • محدویت سنی برای دریافت ویزای استارت‌آپ وجود ندارد
 • زمان دریافت ویزای استارت‌آپ کانادا به نسبت دیگر ویزاها کم‌تر است
 • امکان راه‌اندازی کسب‌وکار در یکی از بهترین کشورهای جهان
 • وجود نیروی کار عالی در کشور کانادا
 

آشنایی با ویزای استارتاپ کانادا

ویزای استارت‌آپ کشور کانادا یکی از انواع ویزا برای دریافت اقامت در این کشور است که با وجود این که تازه طرح شده است، در میان شهروندان خارجی محبوب شده است. ویزای استارت‌آپ برای افرادی صادر می‌شود که قصد دارند در کانادا کارآفرینی کنند و یک کسب‌وکار موفق داشته باشند. این ویزا نیز درست مانند دیگر ویزاهای کشور کانادا نیازمند داشتن شرایطی است. به عنوان مثال شما باید به یکی از زبان‌های انگلیس یا فرانسوی تسلط داشته باشید تا بتوانید ویزای استارت‌آپ کانادا را دریافت کنید.

چگونگی دریافت ویزای استارتاپ کانادا

در صورتی که به دریافت ویزای استارتاپ کشور کانادا علاقه‌مند هستید، در ابتدا باید یک موسسه حمایتی در این کشور پیدا کنید. از این موسسات می‌توان به موسسه انجل اینوستور کانادا (Angel group)، بیزینس اینکوباتور (Business incubator) و ونچر کاپیتال (Venture capital) اشاره کرد. حداقل یکی از این موارد گفته شده باید استارت‌آپ شما را حمایت کنند. در نظر داشته باشید که موسسه مورد نظر شما باید مورد تایید دولت کانادا باشد. موسسات حمایتی مختلف در کشور کانادا، روند خاصی دارند که معمولا برای عقد قرارداد با آن‌ها نیاز پیدا می‌کنید که از چندین مرحله عبور کنید و برای دریافت حمایت آن‌ها اپلای کنید.

در حالی که برخی از این موسسات انتظار یک بیزینس پلن کامل از سوی شما دارند، برخی دیگر این توقع را ندارند و تنها با یک ایده ایده اولیه می‌توانید سرمایه مورد نظر خود را دریافت کنید. برای عقد قرار داد با شرکت‌های حمایت استارت‌آپ در کشور کانادا باید زمانی را به تحقیق درباره آن‌ها اختصاص دهید تا تشخیص دهید موضوع استارت‌آپ شما، مورد علاقه کدام موسسه است. شما می‌توانید از وب‌سایت‌ این شرکت‌ها دیدن کنید تا وضعیت آن‌ها را درک کنید. در این سایت‌ها می‌توانید مراحل روند دریافت حمایت از موسسات را مشاهده کنید. زمانی که بتوانید نظر یکی از شرکت‌های حمایتی در کشور کانادا را جلب کنید و موفق به عقد قرارداد شوید، یک نامه حمایت از سوی این شرکت‌ها برای شما ارسال می‌شود. شما می‌توانید به بیش از یک شرکت درخواست و ایده خود را ارائه کنید تا در صورت قبول واقع شدن، از حمایت چندین موسسه برخوردار شوید. پس از دریافت نامه حمایت باید به همراه مدارک دیگر برای دریافت ویزای استارتاپ کانادا اقدام کنید.

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای استارتاپ

همانطور که گفته شد در کنار دریافت نامه حمایت باید برخی از مدارک دیگر را برای دریافت ویزای استارت‌آپ کانا‌دا گردآوری کنید. در ضمن در صورت دریافت حمایت یک شرکت بیزینس اینکوباتور، شما ملزم به تامین سرمایه نخواهید بود، در صورت داشتن نامه حمایت از شرکت انجل اینوستر، نیاز به تامین کردن ۷۵ هزار دلار و در صورت دریافت نامه حمایت از سوی ونچر کاپیتال باید ۲۰۰ هزار دلار تامین کنید. مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای استارتاپ کشور کانادا به شرح زیر هستند:

 • مدارک شناسایی فرد متقاضی و افراد خانواده
 • فتوکپی از پاسپورت تمامی اعضای خانواده
 • مدرک ازدواج (در صورت وجود)
 • مدرک برای اثبات عدم سو پیشینه فرد متقاضی
 • مدرک برای نشان دادن گردش حساب بانکی
 • رزومه کاری با جزئیات تمامی مشاغل گذشته
 • رزومه تحصیلی
 • مدرک تمکن مالی برای اقامت در کشور کانادا
 • بیمه درمانی در کشور کانادا برای تمامی اعضای خانواده
 • گواهی سلامت برای دریافت ویزای استارت‌آپ
 • نامه حمایت مالی از یکی موسسات حمایتی در کشور کانادا

برای دریافت ویزای استارتاپ کانادا باید حداقل مالک ۱۰ درصد از بیزینس باشید. برای راه‌اندازی یک کسب‌وکار در این کشور باید میزان تسلط مناسبی به زبان انگلیسی یا فرانسوی داشته باشید. باید در رده‌بندی میزان تسلط به زبان انگلیسی یا فرانسوی در کشور کانادا، CLB 5 دریافت کنید. برای تمکن مالی نیز در صورتی که تنها هستید، باید مبلغ ۱۲ هزار دلار به همراه داشته باشید.

میزان تمکن مالی در صورتی که فرزند یا همسر داشته باشید به شرح زیر است:

 • میزان تمکن مالی برای خانواده دو نفره ۱۶.۱۳۵ دلار است
 • میزان تمکن مالی برای خانواده سه نفره ۱۹.۳۶۸ دلار است
 • میزان تمکن مالی برای خانواده چهار نفره ۲۴.۰۸۳ دلار است
 • میزان تمکن مالی برای خانواده پنج نفره ۲۷.۳۱۵ دلار است
 • میزان تمکن مالی برای خانواده شش نفره ۳۰.۸۰۶ دلار است
 • میزان تمکن مالی برای خانواده هفت نفره ۳۴.۲۹۹ دلار است

چه مقدار زمانی برای دریافت ویزای استارت‌آپ کانادا نیاز است

چه مقدار زمانی برای دریافت ویزای استارت‌آپ کانادا نیاز است

چه مقدار زمانی برای دریافت ویزای استارت‌آپ کانادا نیاز است

در صورتی که تمامی مدارک و شرایط لازم را برای دریافت ویزای استارت‌آپ کشور کانادا داشته باشید، می‌توانید برای دریافت این ویزا و اقامت دائم کشور کانادا اقدام کنید. پروسه انجام این کارها حدود ۱۲ تا ۱۸ ماه طول خواهد کشید. در این بخش زمان تمامی مراحل دریافت ویزای استارت‌آپ این کشور را بررسی خواهیم کرد. ارسال و پیش‌نویس بیزینس پلن در ابتدا باید بیزینس پلن خود را به همراه مدارک دیگر مانند رزومه کاری برای موسسات حمایتی کشور کانادا ارسال کنید. این کار حدود یک تا دو ماه طول می‌کشد دریافت نامه حمایت مرحله دریافت نامه حمایت از موسسات حمایت مالی کشور کانادا حدود شش تا ده ماه طول خواهد کشید دریافت اقامت دائم در کشور کانادا مرحله پایانی ویزای استارتاپ کشور کانادا، دریافت اقامت دائم در این کشور است که حدود ۸ تا ۱۲ ماه طول خواهد کشید

معرفی برخی از مشهورترین طرح‌های استارت‌آپ در کشور کانادا

امروزه کشور کانادا میزبان برخی از استارت‌آپ‌های موفق در حوزه‌های مختلف است، که توانسته‌اند با حمایت موسسات مربوطه در کشور کانادا به موفقیت عالی دست پیدا کنند. از حوزه‌هایی که برخی از استارت‌آپ‌ها در آن فعالیت می‌کنند می‌توان به کشاورزی و IT اشاره کرد. برخی از استارت‌های موفق در کشور کانادا به مانند زیر هستند:

 • استارت‌آپ Terramera در حوزه کشاورزی با هدف حذف کودهای شیمیایی
 • استار‌ت‌آپ ScribcleliveDatabricks در حوزه IT فعالیت دارد
 • استارت‌آپ Ritual یکی از بهترین استارت‌آپ‌های کشور کانادا در صنایع غذایی است که برای روش سفارش قهوه و غذا فعالیت دارد
 • استارت‌آپ Platterz از دیگر استارت‌های در حوزه صنایع غذایی است
 • استارت‌آپ Skaha remote sensing یکی از استارت‌آپ‌های برتر در حوزه کشاورزی است

استارت‌آپ Hootsuite از بهترین استارت‌آپ‌های کشور کانادا در حوزه تبلیغات است.

آشنایی با برخی از هزینه‌های ویزای استارت‌آپ کانادا

دریافت ویزای استارتاپ کانادا به علاوه ارائه مدارک نیازمند پرداخت برخی مبالغ نیز است. برای ثبت کردن فرم درخواست دریافت این ویزا به حدود ۱.۵۴۰ دلار نیاز خواهید داشت. در ادامه این بخش هزینه‌های دولتی و برخی از هزینه‌های دیگر برای دریافت ویزای استارت‌آپ کشور کانادا را بررسی می‌کنیم:

 • هزینه درخواست ویزای همسر برابر با ۱.۰۴۰ دلار است
 • هزینه فرزند وابسته برابر با ۱۵۰ دلار است
 • هزینه دریافت جاب آفر برابر با ۲۳۰ دلار است
 • هزینه دریافت ورک پرمیت در کشور کانادا برابر با ۲۵۵ دلار است
 • هزینه دریافت ورک پرمیت همسر برابر با ۲۵۵ دلار است

با ویزای استارت‌آپ کانادا، زندگی و بیزینس رویایی را تجربه کنید

زندگی در کشور کانادا می‌تواند شرایط یک زندگی عالی برای شما و خانواده‌تان را فراهم می‌کند. در دنیای امروز ویزاها متنوعی وجود دارند که با استفاده از آن‌ها می‌توانید اقامت کانادا را دریافت کنید، که یکی از محبوب‌ترین آن‌ها ویزای استارت‌آپ کشور کانادا است. برای دریافت این ویزا باید مدارکی را مانند نامه حمایت مالی از موسساتی مانند آنجل اینوستر ارائه کنید. توجه داشته باشید در صورت ارائه مدارک اشتباه، درخواست شما برای دریافت ویزای استارت‌آپ ریجکت خواهد شد. شما با دریافت این ویزا می‌توانید شهروندی این کشور را دریافت کنید. بنابراین اگر ایده جذابی برای کسب‌وکار دارید، همین حالا برای دریافت ویزای استارت‌آپ کانادا اقدام کنید. اخیرا در مقاله ی صفر تا صد ویزای استارت آپ کانادا به مسائل شرایط و مدارک مورد نیاز و همچنین به هزینه های اخذ ویزای استارتاپ ۲۰۲۲ پرداختیم . برای اطلاعات بیشتر در مورد مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری و استارت آپ به وبلاگ رویال اپلای مراجعه کنید . همچنین شما با پر کردن فرم ارزیابی مهاجرتی ، و ارسال آن برای ما ، می توانید مننتظر تماس مشاورین ما باشید ؛ تا به صورت رایگان به شما درمورد مهاجرت به کانادا راهنمایی کنند .

با کارشناسان و وکلای با تجربه مقیم کانادای شرکت مهاجرتی رویال اپلای همراه باشید.

شرکت مهاجرتی رویال اپلای

تلفن تماس: ۲۲۴۰۹۱۹۱-۲۲۴۰۸۱۸۱-۲۲۴۰۷۱۷۱

آدرس:زعفرانیه، میدان الف، مجتمع تجاری پالادیوم، طبقه نهم شمالی ، واحد ۹۰۸

برای رفتن به صفحه فرم درخواست مشاوره رایگان کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *