دلایل گرفتن اقامت دائم کانادا –  کانادا همچنان مقصدی محبوب برای مهاجرت است.برای کسانی که به دنبال مهاجرت به کشوری دوستدار خانواده با فرصت های فراوان هستند، میباشد.

چرا کانادا محل درخواست اقامت دائم است؟

این کشور نه تنها یکی از دیدنی ترین کشورهای جهان است، بلکه به خاطر امنیت ، شادی و استقبال مردم کانادایی نیز شهرت دارد.

 

 امنیت کانادا، یکی از دلایل گرفتن اقامت دائم کانادا:

 

دلایل گرفتن اقامت دائم کانادا

دلایل گرفتن اقامت دائم کانادا

 

 

کانادا به عنوان کشوری امن شهرت دارد و دلایل خوبی نیز دارد. طبق شاخص صلح جهانی کانادا به عنوان یکی از امن ترین مناطق برای زندگی در کل جهان است. این کشور به دلیل نرخ پایین جنایت(به ویژه جنایات خشونت آمیز) و میزان پایین داشتن مالکیت اسلحه به مکانی با زندگی مسالمت آمیز تبدیل شده است.

به ویژه در مقایسه با ایالات متحده همراه با ثبات سیاسی، این دلایل کشور را به مکانی امن برای جستجوی اقامت دائم تبدیل می کند.

آموزش برای همه در کانادا:

 

منظور از افراد تحصیل کرده، نیروی کار با تجربه بیشتر و دستمزد بالاتر، سطح زندگی بالاتر و جامعه ای عموماً آگاه است.

 بیش از ۹۵ دانشگاه در سراسر کشورکانادا ، هر کدام استاندارد بالایی از آموزش را با برنامه های درسی منحصر به فرد زندگی در دانشگاه و فرصت های پیشرفت ارائه می دهند. علاوه بر این ، دولت کانادا بیش از هر کشور دیگری در جهان هزینه تحصیل را میپردازد و به عنوان یک مقیم کانادا، فرزندان شما به یک سیستم آموزشی عمومی دسترسی خواهند داشت.

این سیستم آموزشی برای دانش آموزان بین پنج تا نوزده سال رایگان است.

 

 جامعه ی متنوع و حامی، یکی دیگر از دلایل گرفتن اقامت دائم کانادا:

 

دلایل گرفتن اقامت کانادا

دلایل گرفتن اقامت کانادا

 

 

سازمان همکاری و توسعه اقتصادی این کشور را به عنوان بهترین کشور جهان برای پذیرش اقلیت ها رتبه بندی کرده است و این کشور مدتهاست که اهمیت ورود نیروی متخصص به کانادا را درک کرده است . به این معنی که از سرمایه گذاران سراسر جهان استقبال می کند. کسانی که به دنبال سرمایه گذاری در کانادا هستند بستری را برای کمک به موفقیت سرمایه گذاران خواهند یافت و با داشتن یکی از قوی ترین اقتصادهای جهان ، دارای گزینه های شغلی متنوعی برای کسانی است که می خواهند کانادا را به خانه جدید خود تبدیل کنند .

 

 بهداشت و درمان درکانادا اولویت است:

 

سیستم مراقبت های بهداشتی به دلیل در دسترس بودن هنگام درمان بیماران در سراسر جهان مورد ستایش قرار می گیرد. درمان تقریباً رایگان است. از طریق مالیات دولت تأمین می شود و هر استان بودجه ای برای استفاده محلی اختصاص می دهد.

ساکنان دائمی کانادا به مراقبت های بهداشتی اولیه رایگان دسترسی دارند و سلامت و رفاه خانواده شما را تضمین می کنند.

 

فضاهای باز و گسترده در کانادا:

 

اقامت دائم کانادا

اقامت دائم کانادا

 

 

کسانی که تمایل به سرمایه گذاری در کانادا دارند، مطمئناً فرصت های زیادی برای لذت بردن از فضای باز و عالی خواهند داشت. کانادا دومین کشور بزرگ جهان با نزدیک به ده میلیون کیلومتر مربع حومه زیبا است. کانادا بدون شک یکی از زیباترین کشورهای جهان است و کسانی که دوست دارند اوقات فراغت خود را با فعالیت در فضای باز پر کنند ، انواع و اقسام امکانات ، از جمله اسکی ، کایاک سواری و پیاده روی را پیدا خواهند کرد.

 

 

هر یک از مشتریان گروه مهاجرتی رویال اپلای  به منظور اخذ اقامت دائم کانادا، با راهنمایی متخصصان شناخته شده مهاجرت، راهی روشن را برای مهاجرت به کانادا دریافت خواهند کرد.

متخصصان رویال اپلای راهنمایی های حرفه ای را برای اطمینان از یک برنامه درست و پذیرش قطعی برای کسب اقامت دائم کانادا ارائه می دهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اخذ اقامت دائم کانادا می توانید با کارشناسان ارشد رویال اپلای در ارتباط باشید.

یا با تکمیل فرم ارزیابی رویال اپلای مشاوره دریافت کنید.

۰۲۱۲۲۴۰۷۱۷۱