درباره ما

شرکت مهاجرتی رویال اپلای

همه ویزا میگیرن ما اقامت

شرکت مهاجرتی رویال اپلای

شرکت مهاجرتی بین المللی رویال اپلای با شماره ثبت ۴۶۴۶۰ ، فعالیت خود را از سال ۲۰۱۲ در ایران آغاز نموده است و در حوزه های پذیرش تحصیلی، ویزاهای تحصیلی، سرمایه گذاری، استارت آپ ها و همچنین اخذ اقامت دائم کشورهای آمریکا ، کانادا  از طریق کلیه پروسه های مهاجرتی در حال ارائه خدمات به متقاضیان می باشد.

جناب آقای دکتر محمد رضا عظیمی بنیانگذار شرکت مهاجرتی بین المللی رویال اپلای، هیئت علمی و مدرس دانشگاه، دارای سوابق تحصیلی در دانشگاه های معتبر خارج از ایران و همچنین داور رسمی و نویسنده مقالات علمی در مجلات معتبر بین المللی می باشند. سوابق مدیریتی ایشان در این شرکت با بیش از یک دهه فعالیت و موفقیت بیش از ۱۵۰۰ پرونده در زمینه های مهاجرتی، خدمات مؤثری را به متقاضیان  ارائه نموده است.

چرا رویال اپلای؟

ما مفتخریم تجربه شیرین و بی دردسر مهاجرت و اخذ اقامت شما را از طریق پروسه های مهاجرتی قانونی توسط وکلای رسمی اداره مهاجرت آمریکا، کانادا و استرالیا با عقد قرارداد به صورت رسمی و ارائه تضامین معتبر به سرانجام برسانیم. شایان ذکر است رویال اپلای در طی سال های فعالیت خود طرف هیچ دعوای حقوقی و کیفری از سوی متقاضیان نبوده است. هدف ما ارائه مشاوره دقیق و آسان تر کردن مسیر های مهاجرتی و اخذ ویزا با تعهد به انجام صفر تا صد پرونده ها و همچنین خدمات پس از ورود برای اسکان متقاضیان و خانواده هایشان در کشور مقصد می باشد.

رویال اپلای با همکاری کارشناسان حقوقی در ایران و وکلای رسمی اداره مهاجرت آمریکا، کانادا و استرالیا دارای دفاتر :

  • ۵ دفتر حقوقی در ایالت های نیویورک، کالیفرنیا، واشنگتن، تگزاس، و کلرادو آمریکا
  • ۶  دفتر حقوقی و دفاتر املاک (real estate) در ایالت های بریتیش کلمبیا، انتاریو، کبک، آلبرتا، ساسکا چوآن، مانیتوبا
  • ۳ دفتر حقوقی و دفاتر املاک (real estate) در شهرهای سیدنی، ملبورن، کوئینزلند استرالیا

و همچنین دارای سه شعبه در ایران در سه شهر تهران، کرمانشاه و مشهد، آماده ارائه خدمات به متقاضیان می باشد.

شروع به تایپ کردن برای دیدن پستهایی که دنبال آن هستید.