مهاجرت + ویزا (کانادا)

بهترین و آسان ترین روش سرمایه گذاری کانادا

مهاجرت به کانادا با سرمایه گذاری

در این مقاله بهترین و آسان ترین روش سرمایه گذاری کانادا را مورد بررسی قرار می دهیم؛ و همچنین به تمامی سوالات متداول درباره سرمایه گذاری در کانادا پاسخ می دهیم . با ما همراه باشید.

به طور کلی می توان گفت یکی از بهترین روش ها برای مهاجرت به کانادا، برای افراد کارآفرین و صاحبان کسب و کار، سرمایه گذاری در کانادا (Investing in Canada) است .

سرمایه گذاری در کانادا علاوه بر شرایط اقتصادی و در حال رشد کشور کانادا، مزایای زیادی دارد. یکی از مهم ترین مزایاهای مهاجرت از طریق ویزای سرمایه گذاری کانادا، می توان به اخذ اقامت دائم فرد متقاضی به همراه همسر و فرزندانش اشاره کرد .

ویزای سرمایه گذاری کانادا

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری دارای پیچیدگی و سختی های زیادی می باشد. لذا داشتن یک وکیل مجرب مقیم کانادا می تواند کمک بسیاری به متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری کند. در اولین قدم پیشنهاد می شود که شما مدرک زبان داشته باشید. اکثر برنامه های اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری به نمره آیلتس جنرال حداقل ۵ نیاز دارند . همچنین بعضی از برنامه ها به مدرک لیسانس نیاز دارند. و همچنین باید مدرکی برای اثبات سابقه کاری خود بر مبنای مدیریت یک بیزینس را داشته باشد.

در بسیاری از برنامه های اقامت کانادا از روش سرمایه گذاری لازم است، متقاضی مدارکی مبنی بر اثبات تمکن مالی خود را هم ارائه دهد. این تمکن مالی می تواند مدارک مالی و بانکی و همچنین اسناد ملکی قابل ارائه باشند.

کمترین میزان سرمایه گذاری در کانادا چقدر است؟

مبلغ سرمایه گذاری در کشور کانادا نسبت به کشورهای دیگر پایین تر می باشد. افراد متقاضی برای مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری می توانند از ۱۰۰ تا ۳۵۰ هزار دلار کانادا شروع کرده و در این کشور سرمایه گذاری کنند .

اگر متقاضی بتواند دارایی های مناسب خود را برای سرمایه گذاری در کانادا، اثبات کند؛ در مرحله بعد باید بتواند ایالت و استان مورد نظر خود را طبق شرایط و قوانینش بسنجد و سپس در آن استان ، سرمایه گذاری خود را شروع کند. دقت کنید حداقل مبلغ در هر ایالت کانادا متفاوت است. همانطور که در مقاله (شناخت استان ها و قلمروهای کانادا) گفتیم هر ایالت و استان و قلمرو کشور کانادا ، قوانین و شرایط مهاجرتی خاص خود را دارد. برای مثال می توان گفت ایالت منیتوبا ، شهر وینی پگ که در مرکز استان منیتوبا قرار دارد ؛ مبلغی حدودا ۲۵۰هزار دلار برای سرمایه گذاری در کانادا از سرمایه گذار درخواست می کند . اما اگر شما بخواهید برای مهاجرت به یکی از شهرهای اطراف وینی پگ که حداقل فاصله اش با این شهر ۵۰ کیلومتر است ؛ اقدام کنید .

طبق قوانینش متقاضی باید مبلغی حدودا ۱۵۰هزار دلار برای سرمایه گذاری در این منطقه را داشته باشد. همانطور که ملاحظه می کنید ؛ قوانین و شرایط ایالت ها و استان های کانادا با یکدیگر فرق می کند. حتی اگر فاصله کمی بینشان باشد.

سرمایه گذاری در کانادا در سال ۲۰۲۲

سرمایه گذاری کانادا2022

توجه کنید شما با دریافت ویزای سرمایه گذاری در همان لحظه ورود به کشور، اقامت دائم کانادا را دریافت نمی کنید ؛ بلکه پس از گذشت ۲سال از اقامت شما در ایالت مربوطه، اجازه درخواست برای اقامت دائمی کانادا صادر می شود. سرمایه گذار در این دو سال نیازی نیست که حتما در کسب و کارش سود زیادی داشته باشد ؛ اما باید به طور مرتب به اداره مهاجرت و اداره ایالتی مراجعه کند و گزارش کسب و کار خود را بدهد . متقاضی در طی این دوسال باید روی بیزینس خود کار کند و در داخل همان استان کارش را مدیریت کند . و در طی سال به مدت محدود و مشخصی را می تواند استان را ترک کند و یا به استان ها یا کشور ایران سفر کند . دقت کند با توجه به تفاوت قوانین ایالت ها ممکن از مدت زمانه ۲ساله برای ایالت دیگر فرق کند.

انواع روش های سرمایه گذاری در کانادا

سرمایه گذاری در کانادا انواع گوناگونی دارد. متقاضیان با روش های مختلف می توانند به کانادا مهاجرت کنند. مرسوم ترین و بهترین روش های سرمایه گذاری در کشور کانادا به شرح زیر است:

 • ثبت شرکت در کانادا
 • کارآفرینی در کانادا
 • خود اشتغالی در کانادا
 • استارتاپ ویزای کانادا
 • خرید بیزینس در کانادا

همچنین علاوه بر این ها یک برنامه سرمایه گذاری مستقیم در کانادا وجود دارد که مخصوص استان کبک در کاناداست.

برای مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری می توانید با موسسه رویال اپلای در تماس باشید. وکلای مجرب و حرفه ایی مقیم کانادا ما شما را قدم به قدم تا رسیدن به مقصد همراهی می کنند.

مدارک مورد نیاز برای سرمایه گذاری در کانادا

دقت کنید گاهی با توجه به شرایط و درخواست شما از استان های کانادا ممکن است به ارائه همه مدارک نیاز نداشته باشید. یا ممکن است مدارک بیشتری را ارائه دهید. پس مدارک درخواستی به نوع درخواست شما و سرمایه گذاری شما در ایالت مربوطه، بستگی دارد. در ادامه ما مدارک مورد نیاز کلی را بیان می کنیم :

 • ارائه مدرک شناسایی متقاضی و تمامی اعضای خانواده برای درخواست ویزا و اقامت سرمایه گذاری در کانادا
 • ارائه تمامی مدارک شغلی با توجه به تجارب و سوابق شغلی فرد (متقاضی و خانواده)
 • ارائه آخرین مدرک تحصیلی (با توجه به روش های گوناگون سرمایه گذاری، ممکن است نوع درخواست مدرک تحصیلی تغییر کند.)
 • ارائه مدارک مالی و ملکی برای اثبات توانایی مالی و ارائه تمکن مالی متقاضی(نقد یا غیر نقد بودنش بستگی به نوع سرمایه گذاری دارد.)

در نهایت تکمیل فرم اختصاصی، اطلاعات فردی که باید آن را با دقت پر کنید .

مزایای سرمایه گذاری در کانادا چیست؟

کشور کانادا با توجه به شرایط اقتصادی و رو به رشدی که دارد؛ نظر سرمایه گذاران زیادی را جذب کرده. مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری مزایای زیادی دارد که در ادامه توضیح می دهیم:

 • شما امکانات و شرایط مناسب شغلی، زندگی و تحصیلی خوبی به عنوان شهروند کانادا دارید .
 • اخذ اقامت دائم علاوه بر برای خودتان، برای همسر و فرزندانتان ممکن است.
 • تحصیلات رایگان برای فرزندان کمتر از ۱۸ سال .
 • استفاده از خدمات بیمه رایگان .
 • برای سرمایه گذاری در کانادا نیازی به داشتن مدرک تحصیلی بالا نیست. (سرمایه گذاری نیازمند برخورداری از سابقه و تجربه کار مدیریتی و داشتن سرمایه به مقدار کافی است.)
 • متقاضی می تواند با داشتن مهارت معمولی در زبان های انگلیسی و یا فرانسه در کانادا سرمایه گذاری کند .

معایب سرمایه گذاری در کانادا چیست؟

مسافت طولانی بین کشور ایران و کانادا وجود دارد. و برای افرادی که قصد رفت و آمد را بین این دو کشور دارند؛ سخت می شود.

تعداد روش های اقدام برای سرمایه گذاری در کانادا نسبت به کشورهای اروپایی کم است. برای مثال روش خود حمایتی یکی از محبوب ترین روش های سرمایه گذاری در کشورهای اروپایی می باشد؛ اما این روش در دولت کانادا وجود ندارد.

دولت کانادا برای سرمایه گذاری در کشور کانادا از طریق ثبت شرکت، بخصوص در شرکت های خصوصی سخت گیر تر از کشورهای اروپایی می باشد.

سوالات متداول درباره مهاجرت به کانادا از روش سرمایه گذاری کانادا

Investing

آیا سرمایه گذاری در کانادا برای ایرانیان ممکن است؟

بهترین و آسان ترین روش مهاجرت به کانادا، سرمایه گذاری در کانادا می باشد. در واقع این روش یکی از مطمئن ترین و آسان ترین راه های مهاجرت به کانادا محسوب می شود . متقاضیان ایرانی نیز این امکان را دارند از طریق روش های مختلف از جمله استارتاپ و کارآفرینی و ثبت شرکت با داشتن شرایط لازم مثل تجربه کار و سابقه کار و مهارت در زبان و … در کشور کانادا سرمایه گذاری کنند .

بهترین و آسان ترین روش سرمایه گذاری کانادا چیست ؟

با وجود راه های مختلف سرمایه گذاری در کانادا ، برنامه کارآفرینی استانی و ثبت شرکت در کانادا ، جزء بهترین روش های سرمایه گذاری در کانادا می باشد.

آیا با سرمایه گذاری در کانادا میتوانیم اقامت دائم کانادا را اخذ کنیم؟

با سرمایه گذاری در کانادا شما به طور مستقیم موفق به اخذ اقامت و ویزا و پاسپورت کانادایی نمی شوید. دریافت اقامت کانادا پس از گذشت ۴سال (دو سال بعد از ویزای سرمایه گذاری و دو سال بعد از حضور در کانادا) برای متقاضیان امکان پذیر است.

آیا سرمایه گذاری در کانادا از طریق خرید ملک ممکن است؟

سرمایه گذاری از طریق خرید ملک به تنهایی منجر به اخذ اقامت دائم کانادا نمی شود؛ بلکه متقاضیان باید در کانادا مشغول به کسب و کار معتبر و خوبی باشند.

نتیجه گیری

در این مقاله ما سرمایه گذاری در کانادا را مورد بررس قرار دادیم و بهترین و آسان ترین روش سرمایه گذاری کانادا که در بین ایرانیان هم بسیار رایج است از جمله : استارتاپ کانادا ، خرید بیزینس کانادا و … را بررسی کردیم .

اگر قصد مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری را دارید ؛ می توانید با موسسه رویال اپلای در تماس باشید. همچنین می توانید با تکمیل فرم ارزیابی مهاجرت در وب سایت ما ، منتظر تماس کارشناسان مهاجرتی ما و ارائه مشاوره ایی رایگان از طرف رویال اپلای باشید.

توجه کنید کشور کانادا فقط به مشاوران و وکلای رسمی مهاجرت کانادا که مجوز (iccrc) را از شورای قانون گذاری مهاجرت به کانادا را دارند ؛ اجازه فعالیت در حوزه ویزا و مهاجرت به کانادا را می دهد . دقت کنید گاهی تضمین صدور ویزا یک کلاهبرداری است.

انجام کارهای حقوقی و قانونی پروسه مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری با کمک وکلای حرفه ای و مجرب مقیم این کشور امکان پذیر است. شما می توانید با وکلای مجرب مقیم کانادای دفتر رویال اپلای مشورت کنید . ما شما را برای اخذ ویزای سرمایه گذاری کانادا و مهاجرت به کانادا همراهی می کنیم .

با کارشناسان و وکلای با تجربه مقیم کانادای شرکت مهاجرتی رویال اپلای همراه باشید.

شرکت مهاجرتی رویال اپلای

تلفن تماس: ۲۲۴۰۹۱۹۱-۲۲۴۰۸۱۸۱-۲۲۴۰۷۱۷۱

آدرس:زعفرانیه، میدان الف، مجتمع تجاری پالادیوم، طبقه نهم شمالی ، واحد ۹۰۸

برای رفتن به صفحه فرم درخواست مشاوره رایگان کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *