مهاجرت + ویزا (کانادا)

برنامه استانی ساسکاچوان

استان ساسکاچوان کانادا

استان ساسکاچوان کانادا از ۲۶۹ نامزد مهاجرتی طی برنامه مهاجرت استانی خود دعوت کرده است:

ساسکاچوان از طریق جریانهای Express Entry  و مشاغل مورد نیاز از نامزدها ی مهاجرتی دعوت کرد ه است. ساسکاچوان کانادا ۲۶۹ نامزد مهاجرت را دعوت کرد تا در ۲۲ آوریل برا ی نامزد ی استانی درخواست دهند. اگر نامزدهای دعوت شده نامزد ی این استان را دریافت کنند ، یک قدم به اخذ اقامت دائم کانادا نزد یک می شوند. این دعوت نامه ها به کاندیداهایی اعطا میشود که ممکن است واجد شرایط نامزد ی از برنامه نامزد های مهاجر ساسکاچوان SINP به ویژه از گروه بین المللی نیروی کارگر ماهر باشند.

علاوه بر این از میان افراد ی که دعوت شده اند ، ۱۳۰ نفر می توانند از زیر مجموعه SINP Express Entry واجد شرایط باشند و ۱۳۹ نفر از طریق زیرمجموعه مشاغل درخواستی در برنامه استانی ساسکاچوان معرفی میشوند.داوطلبان برای دعوت شدن به نمره ابراز علاقه EOI حداقل ۷۰ نیاز دارند. آنها همچنین برای اثبات تحصیلات خارج از کشور خود با استاندارد های کانادا به ارزیابی مدارک تحصیلی خود نیاز دارند.

همچنین داوطلبان در یکی از ۶۱ شغل مورد تقاضا که در صفحه وب دولت کانادا ذکر شده است ، نیاز به تجربه کاری دارند. برخی از مشاغل واجد شرایط شامل مدیران خدمات ، تکنسین های آزمایشگاه پزشکی، و کارگران معدن هستند.سیستم EOI ساسکاچوان به استان این امکان را می دهد تا کاندیداهای مهاجرت را که توانایی پیشرفت دراستان را دارند انتخاب کند . در واقع داوطلبان در مورد چگونگی تجربه کاری خود ، تحصیلات، توانایی زبان ، سن و ارتباط آنها با استان و توانایی آنها برای استقرار در ساسکاچوان ارزیابی می شوند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *