مهاجرت + ویزا (استرالیا)

دعوت نهایی استرالیا از پزشکان و مهندسان

شرایط شغلی در استرالیا
 

 استرالیا مجموع ۶۶۰ دعوت نامه در ژانویه ۲۰۲۱ ارسال کرده است ، از این تعداد ۵۰۰ دعوت نامه برای ویزای مستقل ساب کلاس ۱۸۹ و ۱۶۰ برای ویزای منطقه ای کار و زیرمجموعه ویزا ۴۹۱ (با حمایت مالی خانواده) صادر شده است.

حداقل امتیاز برای ویزای ۴۹۱- ۶۵ امتیاز می باشد. ، با این وجود برای ویزای  ۱۸۹ حداقل امتیاز به ۸۰ رسیده است. آخرین EOI ثبت شده برای ویزا ۴۹۱  مربوط به مارس ۲۰۲۱ بوده است، در حالی که جدیدترین EOI برای ویزای ۱۸۹ مربوط به ژوئیه ۲۰۱۹ است ، تقریبا یک انتظار ۲ ساله برای دعوت نامه استرالیا که مدت زمان زیادی می باشد.

 

لیست مشاغل مهندسی که استرالیا از آن ها دعوت می کند:

۲۳۳۵ مهندس صنایع ، مکانیک و تولید ۸۰ (SC189) 07/2019

۲۳۳۹ سایر متخصصان مهندسی ۹۰ (SC189) 05/2020

۲۳۳۹ سایر متخصصان مهندسی ۷۰ (SC491) 09/2020

حسابداران ، حسابرسان ، تحلیل گران تجارت و سیستم ICT ، برنامه نویسان نرم افزار و برنامه ها و متخصصان شبکه های رایانه ای در سال مالی ۲۰۲۰ و۲۰۲۱ حتی یک دعوت نامه دریافت نکردند .متقاضیان این مشاغل باید گزینه های دیگری از برنامه های نامزدی استرالیا توسط دولت و کارفرما را در نظر بگیرند.

 

طبق جدول سقف شغلی استرالیا ، کسانی که در این دوره دعوت نامه دریافت کرده اند شامل مشاغل زیر می باشند:

۲۰۶ پزشک عمومی و افسران مقیم پزشکی ؛

۱۱۷ پرستار ثبت شده

۷۴ مهندس معدن؛

۷۳ مهندس صنایع ، مکانیک و تولید ؛

۴۱ دامپزشک (که اخیراً به لیست مهاجرت ماهر اولویت دار اضافه شده است) ؛

۲۲ مددکار اجتماعی (اولین دعوت نامه های امسال استرالیا) ؛ و

۲۱ نفر دیگر از متخصصان مهندسی.

دعوت نامه هایی به دانشمندان آزمایشگاه پزشکی ، سایر پزشکان ، متخصصان داخلی ، متخصصان تصویربرداری پزشکی ، دانشمندان محیط زیست ، سایر متخصصان علوم طبیعی و فیزیکی ، روان شناسان و متخصصان زمین شناسی / ژئوفیزیک ها / هیدروژئولوژی نیز ارسال شده است.

 

مشاغل مورد نیاز کانادا

 

تغییرات پیش رو در مهاجرت به استرالیا:

تغییر در لیست های مشاغل ، تعداد برنامه ریزی ها و برنامه های مهاجرت ایالتی  استرالیا معمولاً در اول ژوئیه با سال مالی جدید استرالیا اتفاق می افتد. کسانی که قصد مهاجرت به استرالیا را دارند باید تا ماه ژوئیه منتظر بمانند تا گزینه های خود را تحت هر بخشنامه یا الزام جدید توسط دولت استرالیا ارزیابی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *