مهاجرت + ویزا (کانادا)

سرمایه گذاری در کبک کانادا

اقامت دائم از طریق سرمایه گذاری

برنامه ی مهاجرت برای سرمایه گذاری در استان کبک کانادا، تفاوت های خاص خود را با دیگر استان های کشور کانادا دارد. در این مطلب به طور کلی موارد مربوط به دریافت این ویزا از کشور کانادا را بررسی می کنیم.

 

به طور کلی برنامه مهاجرتی کبک کانادا به سه حالت زیر تقسیم بندی می شود:

  • سرمایه گذاری (Investor program)

  • کار آفرینی (Entrepreneur program)

  • خود اشتغالی (Self-employed program)

مهاجرت به ایالت کبک از طریق سرمایه گذاری نیازمند حداقل دارائی دو میلیون دلار کانادا میباشد. این سرمایه میتواند شامل سند ملکی، سهام، اوراق، پول نقد، نقدینگی یا دارائی یک شرکت باشد. فرد سرمایه گذار بایستی حداقل دو سال تجربه ی کار مدیریتی، برنامه ریزی را در فعالیت های قانونی داشته باشد.

این فعالیت ها می تواند مربوط به افرادی باشد که در سمت پزشک، داروساز یا سهامدار یک بیمارستان می باشند. گروه دیگر مالکان شرکت ها، هتل ها و مجموعه هایی ورزشی، وکلای دادگستری، مزرعه داران و مالکان زمین های کشاورزی، افرادی که سهامدار شرکت های خدماتی ، تولیدی و … هستند می باشند.

 

مبلغ سرمایه گذاری در استان کبک کشور کانادا:

 

 

اقامت دائم کانادا از طریق سرمایه گذاری

 

در مرحله بعد فرد سرمایه گذار بایستی مبلغ یک میلیون و دویست هزار دلار کانادا را به این دولت پرداخت کنند . این مبلغ به مدت ۵ سال باقی میماند. بعد از پایان این دوره ۵ ساله،  بدون هیچ مساله ای این مبلغ به سرمایه گذار برگردانده می شود. این نوع سرمایه گذاری از طرف دولت کبک بطور کامل گارانتی می شود و شامل نگرانی خاصی نخواهد بود.

 

روش کارآفرینی در سرمایه گذاری ایالت کبک کانادا:

در روش کار آفرینی شما نیاز به بودن در ایالت کبک ، ارائه مدرک زبان انگلیسی یا فرانسوی نخواهید داشت، همچنین می توانید در هر شهر کانادا  زندگی و تحصیل نمائید. شما به عنوان فرد اصلی که اقدام به سرمایه گذاری نموده اید می توانید همراه با خانواده از ابتدای ورود اقامت دائم کانادا را کسب کرده و از مزایای اقامت در کانادا که شامل حق کار، تحصیل و بیمه رایگان استفاده کنید، حتی شما امکان خرید ملک را هم خواهید داشت.

سرمایه گذاری با پرداخت سیصد و پنجاه هزار دلار کانادا  که بایستی واریز به حساب شما در بانکی در کانادا شود که این بانک همانند رابطی بین شما و دولت کانادا خواهد بود. ناگفته نماند که در ابتدا یک فابل نامبر به شما تعلق میگیرد و سپس وقت مصاحبه ای به شما اختصاص داده میشود. حال در صورت قبولی در این  مصاحبه شما ۳ ماه فرصت دارید که  این مبلغ را به حساب دولت کانادا واریز کنید. 

 

مدت زمان ویزای سرمایه گذاری  استان کبک کانادا :

به واسطه این ویزای سرمایه گذاری کانادا  کارت اقامت ۵ ساله را دریافت خواهید کرد . چنانچه ۲ سال از این ۵ سال را در کانادا زندگی کرده باشید کارت اقامت خود را هر ۵ سال تمدید خواهید کرد. یکی دیگر از مزایای این سرمایه گذاری برخورداری از معافیت پرداخت مالیات، برای مدت پنج سال برای متقاضیان مهاجرت از سمت ایالت کبک می باشد. استان کبک به مرکزیت مونترآل، ایالتی بسیار زیبا که بزرگترین شهر شرقی کانادا و دارای دانشگاه های با رنگینک بسیار بالا است. آب و هوای این استان بسیار متفاوت از بقیه ایالت ها، به حدی که گاها شش ماه از سال به معنای واقعی سرد می باشد.

 

با کارشناسان و وکلای با تجربه رویال اپلای همراه باشید

تلفن تماس: ۲۲۴۰۹۱۹۱ -۲۲۴۰۸۱۸۱ -۲۲۴۰۷۱۷۱

آدرس: زعفرانیه، میدان الف، مجتمع تجاری پالادیوم، طبقه نهم شمالی ، واحد ۹۰۸

برای رفتن به صفحه فرم درخواست مشاوره رایگان کلیک کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *