مهاجرت + ویزا (کانادا)

برنامه استانی منیتوبا

مهاجرت به کانادا از طریق کار

استان مانیتوبا کانادا در برنامه مهاجرت  استانی خود از ۲۴۳ نامزد مهاجرتی دعوت کرده است:

استان ممنیتوبا  کانادا در حال حاضر از مجموع ۱۸۷۰ نامزد مهاجرت کانادایی دعوت کرده است تا امسال برای نامزدی استانی  خود درخواست دهند.

 در واقع مانیتوبا از ۲۴۳ کاندیدای مهاجرت کانادایی دعوت کرد تا در ۸ آوریل برای معرفی استان معرفی شوند.

داوطلبان دعوت شده اکنون می توانند از طریق برنامه نامزدهای استانی مانیتوبا (MPNP) برای نامزدی استانی درخواست دهند. در صورت دریافت آن ، برنامه مانیتوبا کانادا  از درخواست نهایی آنها برای اقامت دائم کانادا پشتیبانی می کند.

مانیتوبا کانادا به طور منظم از مهاجران دعوت می کند تا از طریق یکی از سه جریان برنامه نامزد استانی (PNP) زیر اقدام کنند. جریان های  نیروی کار ماهر مستلزم آن است که داوطلبان قبلاً نمایه ابراز علاقه (EOI) را ارسال کرده باشند.

۱.نیروی کار ماهر در استان مانیتوبا

۲.نیروی کار ماهر خارج از کانادا

۳.برنامه تحصیلی بین المللی

 

نکاتی درباره ی برنامه های مهاجرتی مانیتوبا:

مانیتوبا تعدادی برنامه مهاجرتی دارد که به جذب استعدادهای بین المللی برای اقامت در این استان اختصاص دارد. دولت  استانی منیتوبا مهاجرت خود را از طریق MPNP مدیریت می کند. استان های کانادا توانایی اعطای وضعیت اقامت دائم را ندارند ، اما می توانند با صدور نامزدی استانی  درخواست  اقامت دائم خود را تسهیل می کنند.

اگر می خواهید از نامزدی منیتوبا بهره مند شوید ، باید فرم  ابراز علاقه را در MPNP ثبت کنید. این شما را در موقعیت دریافت LAA از طریق نیروی کار ماهر در مانیتوبا و نیروی کار  ماهر در خارج از کشور قرار می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *