مهاجرت + ویزا (استرالیا)

سوالات اسکیل ورکر استرالیا

سوالات اسکیل ورکر استرالیا

کشور استرالیا به دلیل موقیعت مناسب کاری و شرایط خوب آب و هوایی و اقتصاد پیشرفته همیشه مورد توجه متقاضیان مهاجرت بوده است. یکی از روش های متداول و خوب و آسان مهاجرت به استرالیا از طریق اسکیل ورکر استرالیا می باشد. از همین رو در این مقاله قصد داریم به تمامی سوالات اسکیل ورکر استرالیا پاسخ دهیم.

کشور استرالیا برای تضمین رشد اقتصادی خود و کار زیاد در این کشور از نیروی ماهر کار تمامی کشورها دعوت می کند تا نیروهای متخصص مورد نیاز خود را تامین کند. کشور استرالیا جزء کشورهای پردرآمد با پرداخت حقوقی بالا می باشد . به طوری که دستمزد کارگران و نیروی کار ماهر در این کشور حدودا ساعتی ۳۴ دلار می باشد. نرخ بیکاری در این کشور هم بسیار پایین است و در برخی مشاغل نبود نیروی کار ماهر احساس می شود. به همین دلیل اگر مهارت خاصی در کاری دارید می توانید به راحتی از طریق اسکیل ورکر استرالیا برای مهاجرت به استرالیا اقدام کنید و اقامت دائم استرالیا را اخذ کنید.

در مقاله ( شرایط اسکیل ورکر استرالیا ) تمامی شرایط را درنظر گرفتیم و نحوه ی امتیاز دهی در این سیستم را کامل توضیح دادیم . همچنین در مقاله دیگر (ویزای اسکیل ورکر استرالیا) شرایط اخذ ویزای اسکیل ورکر استرالیا را شرح دادیم . در این مقاله سعی داریم به تمامی سوالات اسکیل ورکر استرالیا پاسخ دهیم. قبل پاسخ دهی به سوالات اسکیل ورکر خلاصه ایی درباره شرایط لازم برای مهاجرت به استرالیا از طریق اسکیل ورکر را بررسی می کنیم :

نگاهی کوتاه به شرایط لازم برای مهاجرت به استرالیا از طریق اسکیل ورکر

  • حداقل سن متقاضی باید ۱۸ سال و حداکثر سن آن باید ۴۴ سال باشد.(افراد بالای ۴۴سال هم می توانند اقدام کنند با این تفاوت که نوع ویزای اسکیل ورکر استرالیا برایشان فرق می کند.)
  • امتیاز متقاضی در اسکیل ورکر استرالیا باید حداقل ۶۵ باشد .(جدول امتیاز دهی ویزاهای مهارتی در مقاله شرایط اسکیل ورکر استرالیا وجود دارد.)
    متقاضی دارای مدرک تحصیلی دانشگاهی معتبر و یا دارای مدارک معتبر از مراکز فنی و حرفه ایی باشد.
  • متقاضی دارای مدرک زبان با حداقل نمره ۶ آیلتس باشد.
  • متقاضی دارای روحیه و سلامت جسمانی خوبی باشد.
  • متقاضی دارای مدرک عدم سوء پیشینه باشد.

 

 

برای دریافت ویزای اسکیل ورکر و اخذ اقامت دائمی کشور استرالیا باید اول امتیازات خود را طبق جدول امتیازدهی مهارت نیروی کار اسکیل ورکر محاسبه کنید و سپس مدارک خود را بر اساس مدارک استرالیا معادل سازی کنید . سپس از طریق لیست مشاغل اداره مهاجرت استرالیا رشته تحصیلی و تخصص خود را پیدا کرده و درخواست ویزای اسکیل ورکر را برای اداره مهاجرتی استرالیا ارسال کنید و منتظر دعوت نامه از طرف کشور استرالیا باشید.

داشتن یک وکیل خوب و ماهر در روند انتخاب درست رشته تحصیلی و تخصص شما و جمع امتیازات شما برای ویزای اسکیل ورکر اولین و مهمترین کار شما می باشد. شما با داشتن ویزای کار استرالیا نه تنها اقامت دائم کشور استرالیا را می گیرید بلکه درآمد قابل توجه و خوبی هم خواهید داشت .

پاسخ به سوالات متداول اسکیل ورکر استرالیا

پاسخ به سوالات متداول اسکیل ورکر استرالیا

چرا در استرالیا سرمایه گذاری خوب است ؟

کشور استرالیا به دلیل اقتصاد مقاومتی خوب همچنین صنایع و روابط تجاری قوی با جهان و نیاز به نیروی کار ماهر و وجود شغل باعث شده مقصد خوب و باثبات و کم خطر برای سرمایه گذاری باشد . همچنین با توجه به اطلاعات بدست آمده صندوق بین المللی پول (IMF) در بروزرسانی اقتصاد جهانی در سال ۲۰۲۲ ، انعطاف پذیری استرالیا را مطرح کرده است. و در یک بیانیه ایی می گوید : ” سیاست های قوی بهداشتی و اقتصادی استرالیا باعث بهبود سریع­تر اقتصادی می شود. ” و رشد کشور استرالیا در سال ۲۰۲۲ در حدود ۴.۱ درصد روند صعودی را خواهد داشت.

برای اخذ ویزای اسکیل ورکر استرالیا حداقل باید چند امتیاز داشته باشیم؟

طبق جدول های امتیاز دهی نیروی ماهر استرالیا حداقل امتیاز برای اخذ ویزای اسکیل ورکر استرالیا ۶۵ می باشد. جدول امتیاز دهی در مقاله شرایط اسکیل ورکر استرالیا وجود دارد.

ویزای اسکیل ورکر استرالیا ایالتی چه شرایطی را دارد؟

شرایط و هزینه برای اسکیل ورکر استرالیا ایالتی ، با توجه به ایالت فرق می کند . برای مثال برای دریافت ویزای اسکیل ورکر ۱۹۰ در ایالت نیوسات ولز (سیدنی) متقاضی باید رشته های کاری مورد نیاز این ایالت را بررسی کند سپس با شغل خود مطاقبت دهد . قابل ذکر است که متقاضی در این ایالت هزینه ایی را برای اپلیکیشن فی باید بپردازد.

ویزای اسکیل ورکر استرالیا ۱۹۰ چیست و چه شرایطی دارد ؟

ویزای اسکیل ورکر ۱۹۰ استرالیا یک نوع ویزای کاری است ، که شباهت زیادی با ویزای اسکیل ورکر ۱۸۹ دارد. با این تفاوت که این نوع ویزا برای متقاضیانی است که در مرحله کسب امتیاز از جدول امتیاز دهی اسکیل ورکر نتوانستند امتیاز ۶۵ را کسب کنند . که این کمبود امتیاز ممکن است بنا به هر دلیلی باشد . با اخذ ویزای ۱۹۰ متقاضی ۲سال از اقامت خود را در ایالتی که خود ادراه مهاجرت تایین کرده می ماند و بعد از دوسال می تواند به هر ایالتی که میخواهد برود و بر خلاف ویزای اسکیل ورکر ۱۸۹ ، به محض گرفتن ویزا به این دسته از مهاجران اقامت دائم داده نمی شود، متقاضیان اسکیل ورکر ۱۹۰ بعد از ۵سال می توانند در خواست اقامت دائم استرالیا را به اداره مهاجرت استرالیا بدهند. و اقامت دائم کشور استرالیا را بگیرند.

ویزای اسکیل ورکر استرالیا ۱۹۰ چه مزایایی دارد ؟

تحصیل و برخورداری از خدمات کامل شهروندی ، استفاده از خدمات بیمه درمانی و دارویی ، دریافت ویزا برای دیگر اعضای خانواده .

آیا کشور استرالیا به کارگر نیروی ماهر نیاز دارد ؟

طبق آمار بدست آمده از دولت اداره کار استرالیا ، ۵۰ شغل پرتقاضا در سال ۲۰۲۲ معرفی شده است. که انتظار می رود تا سال ۲۰۲۳ تقاضای بالایی داشته باشد. از جمله شغل های مراقبت های بهداشتی و کمک های اجتماعی و حرفه ایی و همچنین علمی و خدمات فنی را می توان نام برد.

عنوان کارگر ماهر در طرح اسکیل ورکر استرالیا به چه معناست ؟

در طرح Skilled Worker Australia کارگر ماهر به فردی می گویند که دارای مهارت و دانش خاص در زمینه کاری خودش است . و می تواند این مهارت و دانش را در زمینه کار خود به کار گیرد. یک کارگر ماهر می تواند دارای مدرک دانشگاهی باشد و یا هم می تواند دارای مدارک معتبر از مراکز فنی حرفه ایی باشد. از طرف دیگر یک کارگر ماهر حتی می تواند مهارت خود ار در حین کار خود کسب کرده باشد.

چگونه می توانیم به عنوان یک کارگر ماهر به استرالیا مهاجرت کنیم؟

دریافت برنامه مهاجرت ماهر عمومی استرالیا

اظهار علاقه (EOI) و انگیزه خود را ارسال کنید .

شغلی پیدا کنید که با شغل شما در لیست مشاغل ماهر استرالیا مطاقبت کامل داشته باشد.

در زمان دعوت سن شما کمتر از ۴۵ باشد.(برای سنین بالاتر نوع ویزای اسکیل ورکر فرق می کند.)

متقاضی باید دارای مهارت زبان انگلیسی خوبی باشد.

تا اینجا مقاله سعی کردیم به تمامی سوالات متداول اسکیل ورکر متقاضیان پاسخ صحیحی بدهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اسکیل ورکر استرالیا و مهاجرت به استرالیا و اخذ اقامت دائمی استرالیا می توانید با دفتر مهاجرتی رویال اپلای در تماس باشید.

با کارشناسان و وکلای با تجربه مقیم کانادا و استرالیا و امریکا شرکت مهاجرتی رویال اپلای همراه باشید.

شرکت مهاجرتی رویال اپلای 

تلفن تماس: ۲۲۴۰۹۱۹۱-۲۲۴۰۸۱۸۱-۲۲۴۰۷۱۷۱

آدرس:زعفرانیه، میدان الف، مجتمع تجاری پالادیوم، طبقه نهم شمالی ، واحد ۹۰۸

برای رفتن به صفحه فرم درخواست مشاوره رایگان کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *