مهاجرت + ویزا (استرالیا)

تحصیل در نیوزلند

تحصیل در نیوزلند

تحصیل در نیوزلند – نیوزلند یک مقصد برتر در حال ظهور برای تحصیل در خارج از کشور میباشد. در این مقاله رویال اپلای به بررسی دلایل تحصیل در نیوزلند میپردازد. همه ما می دانیم که نیوزلند کشور زیبایی است، اما موارد زیادی فراتر از مناظر زیبای آن وجود دارد. زیبایی نیوزلند به عنوان یکی از اولویت های برتر در میان دانشجویان دنیا که مایل به تحصیل در خارج از کشور هستند، میباشد. نیوزلند با یک سیستم آموزشی عالی، مدارک معتبر بین المللی، فرصت های تحقیقاتی فراوان و کیفیت زندگی بی نظیر، موارد زیادی برای ارائه دارد. در حین تحصیل در نیوزلند، می توانید از داشتن جامعه ای دوستانه و صمیمی با سیستم پشتیبانی عالی برای دانشجویان بین المللی مطمئن باشید. در اینجا برخی از مهمترین دلایلی بررسی شده است  که چرا برای ادامه تحصیل می توانید نیوزلند را به عنوان مقصد برای تحصیل خود انتخاب کنید.


مدارک معتبر جهانی نیوزلند:

هر هشت دانشگاه نیوزلند به طور مداوم در رتبه‌ بندی جهانی QS و رتبه‌ بندی آموزش عالی تایمز رتبه بالایی دارند، و مدارک تحصیلی هر یک از این دانشگاه‌ ها در سراسر جهان معتبر هستند و درها را به روی افراد در همه جا باز می‌کنند. سازمان صلاحیت‌های نیوزلند (NZQA) همچنین تضمین می‌کند که مؤسسات برای ثبت‌ نام دانشجویان بین‌المللی و مطابق با استانداردهای صلاحیت‌ اقدام کرده است.

 

آموزش عالی نیوزلند – تحصیل در نیوزلند:

نیوزلند تحت تأثیر سیستم آموزشی انگلستان، بر آموزش مبتنی بر تحقیق تمرکز دارد، به این معنی که شما یاد خواهید گرفت که با موقعیت ها به صورت سیستماتیک و سازمان یافته برخورد کنید. به شما آموزش داده می شود که چگونه به صورت مستقل و همچنین در یک تیم در سطوح مختلف کار کنید. تحصیل در نیوزلند شما را به تفکر انتقادی، پرسش و بهره مندی از تعامل دانش جویان واستاد تشویق می کند. شما همچنین مفاهیم آموخته شده در کلاس را پیاده سازی خواهید کرد و رویکردهای مختلفی را برای حل یک مشکل ایجاد خواهید کرد.

 

نوآوری و تحقیق در نیوزلند:

نیوزلند فرصت های فراوانی را در زمینه تحقیق برای دانشجویان فراهم می کند. این کشور دارای اساتید با تجربه، آزمایشگاه‌های مجهز، دسترسی به آخرین فناوری، تجهیزات و فرصت‌ها است. روح نوآورانه آن را به قطب فناوری های جدید، تحقیق و توسعه در زمینه های مختلف مانند مراقبت های بهداشتی، فیزیک، زمین شناسی، مهندسی، نجوم، علوم کامپیوتر، کشاورزی و غیره تبدیل کرده است.

 

زمینه برای دانش پژوهان دکترا در نیوزلند:

در کنار فرصت های تحقیقاتی گسترده، به عنوان یک دانشجوی دکترا از امتیازات بیشتری برخوردار خواهید شد. شما واجد شرایط پرداخت شهریه مشابه با افراد ساکن نیوزلند خواهید بود و بر خلاف سایر دانشجویان مدرک تحصیلی، می توانید در طول تحصیل خود به صورت تمام وقت در نیوزلند کار کنید.

 

محیط امن و آرام نیوزلند:

نیوزیلند رتبه دوم را در شاخص صلح جهانی ۲۰۱۸ دارد که ازشرایط  اجتماعی و ثبات سیاسی دموکراسی صحبت می کند. به عنوان یک دانشجوی بین المللی، شما از حقوقی مشابه با شهروندان نیوزلند برخوردار خواهید بود.

 

کیفیت زندگی در نیوزلند :

نیوزلند یک محیط چند فرهنگی فوق العاده را ارائه می دهد که در هماهنگی کامل با سبک زندگی در فضای باز این کشور وجود دارد. نیوزلند مملو از انواع مناظر طبیعی اعم از کوه های پوشیده از برف و آتشفشان های بخار گرفته تا تپه های سرسبز، سواحل شنی طلایی و جنگل های بارانی سرسبز میباشد . زندگی در نیوزلند به هر دانشجویی فرصت می دهد تا با فرهنگ متنوع و زیبایی طبیعی نیوزلند به یکباره رشد کند.

 

شما می توانید در حین  تحصیل خود در نیوزلند کار کنید:

به عنوان یک دانشجوی بین المللی در نیوزلند، می توانید تا ۲۰ ساعت در هفته در طول ترم تحصیلی خود و تمام وقت در زمان تعطیلات کار کنید. در واقع، اگر در حال تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد یا دکترا هستید، به شما اجازه کار تمام وقت داده خواهد شد.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تحصیل در نیوزلند می توانید با کارشناسان رویال اپلای در تماس باشید ویا از طریق تکمیل فرم ارزیابی مهاجرت رویال اپلای مشاوره دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *