مهاجرت + ویزا (آمریکا)

تسهیل روند مهاجرت به امریکا در دولت بایدن

اقامت آمریکا

مهاجرت به امریکا – شهروندان کشورهای جهان که مایل به زندگی در آمریکا  هستند می توانند برای رسیدن به هدف خود به زودی تحت مراحل ساده تر و کوتاه تری برای مهاجرت به امریکا قرار بگیرند ، زیرا دولت بایدن در تلاش است تا روند مهاجرت به امریکا  را در دسترس قرار دهد.

رئیس جمهور آمریکا ، جو بایدن ، از برنامه های خود برای گسترش سیستم مهاجرت قانونی به آمریکا رونمایی کرده است ، طبق پیش نویس طرح ۴۶ صفحه ای که توسط نیویورک تایمز بدست آمده است.

در این پیشنهاد ۴۶ صفحه ای آمده است: “مهاجران  به آمریکا شانس بیشتری برای تأمین ویزای کار آمریکا یا پیوستن به خانواده های خود در ایالات متحده خواهند داشت.”

این تغییرات جدید همچنین فرصت های بهتری برای خانواده ها و شانس بیشتری برای داشتن ویزای آمریکا فراهم می کند.

دولت بایدن در تلاش است تا تلاش های رئیس جمهور پیشین دونالد ترامپ برای کاهش تعداد کارگران ، خانواده ها و پناهندگان بین المللی  در آمریکا را از بین ببرد و در جهت عکس عمل کند.

رئیس جمهورجو بایدن پیش از این از برنامه های خود برای بازگشایی دادخواست های H-1B خبر داده بود ، که برای  مهاجران بین المللی که در زمینه هایی مانند استادان ، پزشکان ، معماران و غیره مشغول به کار هستند ، برای کار موقت در آمریکا طراحی شده است.

چنین اطلاعیه ای مورد استقبال بسیاری از متخصصان هندی قرار گرفت که مهمترین گروه ملی متقاضیان برنامه ویزای H-1B ایالات متحده را تشکیل می دهند ، یا تقریباً دو سوم از کل ۸۵۰۰۰ ویزا آمریکا را تشکیل می دهند.

با این حال ، USCIS هیچ جزئیاتی در مورد نحوه عملیاتی شدن چنین طرحی ارائه نداد. طبق وزارت امنیت داخلی آمریکا ، کلیه اقدامات ذکر شده در سند USCIS برای کاخ سفید بدون تأیید کنگره قابل دستیابی است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره مهاجرت به امریکا، با کارشناسان ما در رویال اپلای تماس  بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *