مهاجرت + ویزا (استرالیا)

اقامت استرالیا – صفر تا صد اخذ اقامت استرالیا در ۲۰۲۲

اقامت استرالیا - صفر تا صد اخذ اقامت استرالیا در 2022

اقامت استرالیا رویایی برای بسیاری از افراد می باشد که در این مقاله شما را با راه و روش های اقامت این کشور آشنا می سازیم تا اگر شما هم جز آن دسته از افرادی می باشید که رویای مهاجرت در سر دارند بتوانند با آگاهی کامل این کار را انجام دهند.

در این مقاله می خواهیم در مورد روش های اخذ اقامت استرالیا صحبت کنیم و شما را با روش های این کار آشنا سازیم.

 

اقامت استرالیا

 

استرالیا یکی از کشورهایی‌می باشد که امید در زندگی در آن بسیار بالا می باشد و ساکنین این کشور افرادی فعال و شاد هستند که برای دقایق زندگی خود برنامه ریزی دقیق دارند .

اگر شما فردی هستید که به مهاجرت فکر می‌کنید استرالیا می تواند یکی از ان کشورهای انتخابی شما برای مهاجرت باشد و شرایط زندگی در این کشور شما را بیشتر برای رفتن وسوسه نماید.

استرالیا به علت مناسب بودن شرایط اقتصادی و نظام آموزشی قوی یکی از بهترین کشورها برای مهاجرت است که همه ساله متقاضیان زیادی برای اخذ اقامت دارد.

اقامت دائم استرالیا

اقامت دائم استرالیا

 

روش های اخذ اقامت استرالیا:

 

سرمایه گذاری در استرالیا ، اقامت کاری به استرالیا ، مهاجرت تحصیلی به استرالیا ، اقامت از طریق ازدواج ، مهاجرت به استرالیا از طریق پناهندگی ،و اقامت گرفتن از طریق تولد فرزند در آنجا.

 

اقامت استرالیا از طریق تحصیل :

 

یکی از روش های اقامت استرالیا می باشد که بیشتر افراد مخصوصا افرادی‌که سن کمتری دارند از این راه اقدام برای اخذ ویزا و مهاجرت می کنند ، بعد از اتمام تحصیلات در استرالیا افراد می توانند شغل مناسبی پیدا کرده و مشغول به کار شوند.

افراد می توانند در هر مقطعی که میخواهند مشغول به تحصیل شوند البته یک سری هزینه هایی دارد که قبل از مهاجرت باید برآورده کنند و مطمئن شوند که آیا از پس این هزینه های بر می آیند یا خیر.

اقامت از طریق کار: یکی از روش های اقامت استرالیا گرفتن اقامت از طریق کار می باشد ، تنوع این نوع ویزا بسیار بالا است و بعضی موارد سبب گرفتن اقامت دائم  استرالیا نیز می‌گردد.

این نوع ویزا دو دسته است دسته اول ساب کلاس ۱۸۹ و دسته دوم ساب کلاس ۱۹۰

در ساب کلاس ۱۸۹ افراد رتبه بندی می شوند  و باید امتیاز لازم برای جای گرفتن در این دسته را کسب نمایند.

دسته دوم ساب کلاس ۱۹۰ می باشد که افراد بعد از کسب امتیاز لازم توسط یک اسپانسر ایالتی ساپورت می شوند.

اقامت استرالیا

اقامت استرالیا

اقامت استرالیااز طریق سرمایه گذاری:

استرالیا کشوری می باشد که در اقتصاد شدیدا پیشرو و مقاوم است و همین امر سبب شده افراد سرمایه گذار به این کشور توجه خاصی نشان دهند ، با ثبت شرکت یا خرید ملک و یا کارآفرینی افراد متقاضی این نوع اقامت می توانند به هدف خود برسند.

افرادی که می خواهند کارآفرینی کنند باید توانایی توسعه کار خود را داشته باشند و این امر را نیز ثابت کنند و همچنین باید سرمایه ای حدود ۲۰۰هزار دلار استرالیا داشته باشند تا بتوانند دست به این اقدام بزنند البته دو شرط اساسی نیز این نوع اقامت استرالیا از طریق کارآفرینی دارد یکی اینکه سنشان زیر ۵۵ سال باشد و دیگری مدرک آیلتس ۶ حتما داشته باشند.

اخذ تابعیت کشور استرالیا از طریق تولد: سیستم زاد و ولد در استرالیا بر اساس خون می باشد، یعنی یکی از والدین آن کودک که در استرالیا به دنیا آمده است حتما باید تابعیت استرالیا را داشته باشد ، به این صورت نمی باشد که فرزندی در آنجا به دنیا بیاید و به راحتی بدون اینکه پدر و مادرش تابعیت استرالیا را داشته باشد بتواند شناسنامه استرالیا و تابعیت آنجا را بگیرد.

اقامت استرالیا از طریق پناهنده شدن: یکی از روش های مهاجرت به این کشور‌پناهندگی‌می‌باشد، این روش خطرات زیادی را به همراه دارد که زیاد به این روش توصیه نمی شود ولی با این وجود متقاضیان خود را نیز دارد و همه ساله افراد زیادی از این راه تصمیم به مهاجرت می‌گیرند، مهاجرت به این روش کار سختی می باشد زیرا دولت استرالیا در این رابطه بسیار سخت گیرانه عمل می نماید.

اقامت استرالیا از طریق ازدواج: یکی از روش های اخذ اقامت در استرالیا از طریق ازدواج می‌باشد در ابتدا اگر شما با فردی استرالیایی ازدواج نمایید به شما یک اقامت موقت داده می شود که هر ساله باید آن را تمدید نماید و ثابت کنید مدت زمان طولانی با همسر استرالیایی خود زندگی‌می کنید البته با توجه به موقعیت افراد شرایط متفاوت می باشد و برای همه یکسان نیست.

با توجه به روش های اقامت استرالیا و با توجه به شرایط خود می توانید سبک سنگین کنید وبه این کار اقدام کنید و برای رسیدن به هدف خود تلاش نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *