مهاجرت + ویزا (استرالیا)

ویزای تحصیلی نیوزلند

ویزای تحصیلی نیوزلند

تحصیل در نیوزلند:

با گرفتن ویزای تحصیلی نیوزلند و تحصیل در نیوزلند یک مدرک بین المللی به رسمیت شناخته شده دریافت کنید.

تحصیل در نیوزلند در دانشگاه یا موسسه عالی راهی برای مهاجرت به نیوزلند و کسب مدرک بین المللی شناخته شده است.

 

کیفیت آموزشی بالا در نیوزلند:

ممکن است دلایل زیادی وجود داشته باشد که شما نیوزیلند را به عنوان مقصد تحصیلی خود در نظر می گیرید.

اما طبیعتاً باید در مورد کیفیت آموزش ارائه شده مطمئن باشید.

مطمئن باشید مدارس، دانشگاه ها و موسسات نیوزلند به دلیل استانداردهای بالای خود در سراسر جهان شناخته شده اند. مدارک تحصیلی نیوزلند در سطح بین المللی شناخته شده و مورد استقبال کارفرمایان قرار گرفته است.

 

رشته های مختلف دانشگاهی نیوزلند:

آموزش عالی درنیوزلند توسط طیف گسترده ای از ارائه دهندگان از جمله دانشگاه ها، موسسات فناوری، پلی تکنیک، موسسات آموزشی خصوصی و سازمان های آموزش صنعتی ارائه می شود.

ارائه دهندگان آموزش مدارک تحصیلی را در هر سطحی ارائه می کنند – گواهینامه ها، دیپلم ها، مدارک تحصیلات تکمیلی و فوق لیسانس. همه آنها در چارچوب صلاحیت های نیوزیلند رتبه بندی شده اند. وب‌سایت NZQA جزئیات سطوح مختلف صلاحیت موجود و جایی که آنها در چارچوب قرار می‌گیرند، دارد.

 

شرایط پذیرش موسسات و دانشگاه های نیوزلند:

برای تحصیل برای دیپلم و مدرک در دانشگاه ها، مؤسسات فناوری و پلی تکنیک، دانش آموزانی که از طریق سیستم مدرسه متوسطه نیوزیلند می آیند معمولاً به مدارک NCEA سطح ۳ نیاز دارند.

وب سایت دانشگاه های نیوزلند اطلاعات بیشتری در مورد شرایط پذیرش برای دانشجویان دارای مدارک خارج از کشور دارد.

دانشجویان داخلی بالای ۲۰ سال برای درخواست ورود نیازی به مدارک رسمی ندارند.

دانش آموزان همچنین می توانند مطالعات پایه کوتاه مدت یا مطالعات جهت گیری پیش دانشگاهی را در PTE یا دانشگاه ها انجام دهند تا برای تحصیل در سطح دانشگاه آماده شوند. شما باید با ارائه دهنده آموزش عالی که مد نظر دارید این موارد را بررسی کنید.

برای پذیرش در دانشگاه های نیوزلند شما نیازمند داشتن مدرک آیلتس اورال  سطح ۶ اکادمیک میباشد.

 

ویزای تحصیلی نیوزلند

ویزای تحصیلی نیوزلند

بعد از فارغ التحصیلی در نیوزلند – ویزای تحصیلی نیوزلند:

پس از اتمام تحصیل، ممکن است واجد شرایط ماندن و کار در نیوزلند باشید.

اگر مدرک نیوزلند را کسب کرده اید، ممکن است بتوانید برای ویزای کار پس از تحصیل درخواست دهید که به شما امکان می دهد تا سه سال در نیوزلند بمانید. این به شما امکان می دهد تا تجربه کاری عملی داشته باشید.

اگر کار شما در شغلی است که کمبود مهارت دارد، این شانس شما را برای یافتن شغل در نیوزلند افزایش می دهد. ممکن است واجد شرایط درخواست ویزای کار یا ویزای اقامت بیشتر باشید.

اگر تصمیم دارید در نیوزلند به دنبال کار بگردید، Seek، Trade Me و New Kiwis سایت های کاریابی محبوب هستند. همچنین باید وب سایت careers.govt.nz را بررسی کنید که دارای لیستی از سایت های استخدام آنلاین است.

برنامه Work Connect توسط کمیسیون آموزش عالی (TEC) ارائه می شود و در اوکلند، همیلتون، ولینگتون و کرایست چرچ در دسترس است. این برنامه برای دانشجویان بین المللی فارغ التحصیل، مهاجران ماهر و شرکای آنها رایگان  است.

 

هزینه ی تحصیل در نیوزلند – ویزای تحصیلی نیوزلند:

هزینه تحصیل در نیوزلند بسته به مقطع تحصیلی شما و دانشگاه متفاوت است اما به طور معمول هزینه تحصیل در مقطع لیسانس ۲۰تا ۳۰ هزار دلار نیوزلند میباشد. و هزینه تحصیل در مقطع دکتری در حدود ۶ تا ۸هزار دلار نیوزلند میباشد.

 

تدریس با کیفیت و کلاس هایی با جمعیت کم در نیوزلند:

استانداردهای تدریس در نیوزلند بالا هستند و با اندازه کلاس های کوچک از سطح بالایی از توجه شخصی برخوردار خواهید شد.

در دانشگاه های نیوزلند دوره ها توسط کارکنان محترم آموزشی و پژوهشی حتی در سطح سال اول ارائه می شود.

اکثر کارکنان دانشگاه تحقیق و تدریس را با هم ترکیب می کنند. آنها از سراسر جهان می آیند و با استفاده از مرخصی تعطیلات و سایر فرصت هایی که برای اطمینان از تعامل منظم با جامعه دانشگاهی جهانی به دست می آورند، ارتباطات بین المللی خود را نگه می دارند.

آموزش با کیفیت بالا که نیوزلند به آن شهرت دارد، شما را برای کارفرمایان آینده آماده می‌کند و فرصت‌های هیجان‌ انگیزی برای تحصیلات تکمیلی ایجاد می‌کند.

مدارک تحصیلی نیوزلند توسط مدارس و دانشگاه ها در سطح بین المللی، از طریق مشارکت نیوزلند در کنوانسیون شناسایی لیسبون و سایر موافقت نامه های بین دولتی، به رسمیت شناخته می شود.

هر هشت دانشگاه نیوزلند در رتبه بندی  QS در سال های ۲۰۱۵ و۲۰۱۶ در بین ۵۰۰ دانشگاه برتر جهان قرار دارند. در مورد موضوعات جداگانه، رتبه بندیQS در همان سال های۲۰۱۵ و۲۰۱۶، همچنین دانشگاه های نیوزلند را در بین ۵۰ دانشگاه برتر جهان برای حسابداری و مالی، تجارت و مدیریت، علوم کامپیوتر، مهندسی عمران و سازه، کشاورزی و جنگلداری، علوم دامپزشکی و ۹ رشته مهم دیگر قرار داد.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ویزای تحصیلی نیوزلند می توانید با کارشناسان رویال اپلای در ارتباط باشید ویا با تکمیل فرم ارزیابی مهاجرت رویال اپلای مشاوره دریافت کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *