مهاجرت + ویزا (استرالیا)

ویزای سرمایه گذاری نیوزلند

ویزای سرمایه گذاری نیوزلند

نیوزلند یکی از با ثبات ترین و بهترین کشورهای جهان است و مقصدی جذاب برای سرمایه گذاری،  تجارت و تشکیل خانواده ارائه می دهد. این کشور از نظر حمایت از سرمایه‌گذاران، راه‌اندازی کسب‌ وکار و سهولت انجام کسب‌ وکار به‌ طور پیوسته در بین ۱۰ کشور برترجهان  قرار دارد.

 

اقامت نیوزلند از طریق سرمایه گذاری:

اقامت  از طریق سرمایه گذاری در نیوزلند را میتوان با حداقل سرمایه ۳ میلیون دلار نیوزلند انجام داد، و ویزای اقامت سرمایه گذار بین ۲ تا ۱۰ میلیون دلار نیوزلند است که برای اقامت سرمایه گذارو سرمایه گذاری قابل قابول و حفظ  سرمایه میباشد. این مراحل معمولا حدود سه تا چهار سال زمان میبرد.

 

مزایای برنامه اقامت نیوزلند از طریق سرمایه گذاری:

 • استانداردهای بالای زندگی، جمعیت چند فرهنگی و تراکم جمعیت پایین
 • ثبات سیاسی، اجتماعی و اقتصادی
 • سیستم حقوقی مستحکم بر اساس حقوق انگلیس
 • شبکه قوی معاهده مالیاتی

 

شرایط اخذ اقامت نیوزلند از طریق سرمایه گذاری:

برنامه های ویزای اقامتی سرمایه گذاری ۱ و سرمایه گذاری ۲ به متقاضیان امکان زندگی، کار و تحصیل در نیوزلند را می دهد. متقاضیان می توانند همسر و فرزندان تحت تکفل خود را با سن ۲۴ سال و کمتر در برنامه های خود بگنجانند.

 

ویزای اقامت سرمایه گذار ۱ نیوزلند:

 • متقاضی برای درخواست اقامت نیوزلند تحت این برنامه باید ۱۰ میلیون دلارنیوزلند در یک دوره سه ساله در نیوزلند سرمایه گذاری کند.
 • هیچ محدودیت سنی، نیازی به زبان، و هیچ شرط تجربه کاری وجود ندارد.

 

ویزای اقامت سرمایه گذار ۲ نیوزلند:

این ویزا برای تجار باتجربه ۶۵ ساله یا کمتر که حداقل ۳ میلیون دلار نیوزلند دارایی یا وجوه در دسترس دارند، اعمال می شود. یک سیستم مبتنی بر امتیاز برای ارزیابی واجد شرایط بودن استفاده می شود.

متقاضیان باید حداقل ۳ میلیون دلار نیوزلند در یک سرمایه گذاری قابل قبول در نیوزلند سرمایه گذاری کنند، که به مدت چهار سال نگهداری می شود.

متقاضیان باید دارای پیشینه  زبان انگلیسی یا گزارش آزمون سیستم بین المللی آزمون زبان انگلیسی با نمره کلی سه یا بیشتر باشند، در غیر این صورت باید کاربران شایسته زبان انگلیسی باشند.

 

سرمایه گذاری های قابل قبول در نیوزلند:

 • سرمایه گذاری هایی که دارای بازده تجاری هستند
 • اوراق قرضه صادر شده توسط دولت نیوزلند یا مقامات محلی
 • شرکت هایی که در بازار اوراق قرضه نیوزلند معامله می کنند
 • شرکت هایی با حداقل رتبه BBB یا معادل آن
 • بانک های ثبت شده نیوزلند
 • شرکت های مالی نیوزلند
 • سرمایه گذاری در شرکت های قانونی یا صندوق های مدیریت شده

 

همچنین می‌توان در شرکت‌های نیوزلند (دولتی یا خصوصی، از جمله وجوه مدیریت‌شده)، بانک‌های ثبت‌ شده، و توسعه املاک مسکونی، سرمایه‌گذاری کرد. متقاضیان می توانند ترکیبی از وجوه ویا دارایی هایی را که می خواهند در آن سرمایه گذاری کنند، معرفی کنند.

 

رویه ها و چارچوب زمانی برنامه اقامت نیوزلند توسط سرمایه گذاری:

رویه‌ها و چارچوب‌های زمانی برنامه‌های ویزای اقامت سرمایه‌گذار ۱ و سرمایه‌گذار ۲ با کمک متخصص به طور منطقی ساده است.

ویزای سرمایه گذاری نیوزلند

ویزای سرمایه گذاری نیوزلند

ویزای اقامت سرمایه گذار ۱ نیوزلند:

متقاضیان بدون نیاز به ابراز علاقه (EOI) برای دریافت ویزای اقامت مستقیماً به اداره مهاجرت نیوزلند درخواست می دهند.

یک تأییدیه اصولاً بسته به کیفیت اطلاعات ارائه شده و همچنین بررسی های امنیتی و بهداشتی معمولاً ظرف پنج تا شش ماه صادر می شود.

اداره مهاجرت نیوزلند فقط در اصل تایید می کند و تا زمانی که وجوه انتقال و سرمایه گذاری نشده باشد و مدارکی در این مورد به آژانس ارائه نشود ویزا را صادر نخواهد کرد. سپس ویزای اقامت ممکن است در عرض دو تا چهار هفته صادر شود.

متقاضیان موفق باید حداقل ۴۴ روز در هر یک از دو سال آخر دوره سرمایه گذاری سه ساله در نیوزلند یا ۸۸ روز در کل دوره سه ساله را در صورت سرمایه گذاری حداقل ۲.۵ میلیون دلارنیوزلند در سرمایه گذاری های رشد سپری کنند.

اگر تمام شرایطی که برای دو سال اول دوره دو ساله سرمایه‌گذاری اول اعمال می‌شود، برآورده شود، متقاضی می‌تواند برای تغییر شرایط برای اجازه سفر به داخل و خارج نیوزیلند برای دو سال دیگر درخواست دهد.

در صورت احراز شرایط در پایان دوره سرمایه گذاری سه ساله، متقاضی و اعضای خانواده می توانند برای اقامت دائم، یعنی ویزای اقامت مادام العمر اقدام کنند.

 

ویزای اقامت سرمایه گذار ۲ نیوزلند:

EOI باید به اداره مهاجرت نیوزلند ارسال شود و جزئیات شخصی، تجربه تجاری و سرمایه گذاری متقاضی را مشخص کند.

در صورت موفقیت آمیز بودن EOI، از متقاضی و همسر و یا وابستگان آنها دعوت می شود تا برای اقامت نیوزلند درخواست دهند. دعوت نامه ها معمولاً ظرف دو هفته پس از انتخاب EOI صادر می شوند.

پس از دعوت به درخواست، متقاضی چهار ماه فرصت دارد تا درخواست خود را ارسال کند.

معمولاً تأییدیه در عرض ۱۸ ماه صادر می شود، اما به کیفیت اطلاعات ارائه شده و همچنین بررسی های امنیتی و بهداشتی بستگی دارد.

مهاجرت نیوزلند فقط در اصل تایید می کند  آنها ویزا را تا زمانی که وجوه منتقل و سرمایه گذاری نشده اند صادر نمی کنند و شواهدی مبنی بر این به آژانس ارائه می شود، پس از آن ممکن است ویزا ظرف دو تا چهار هفته صادر شود.

شواهدی مبنی بر حفظ وجوه سرمایه گذاری شده در پایان سال دوم و چهارم اقامت متقاضی در نیوزلند مورد نیاز است.

متقاضی اصلی باید ۱۴۶ روز در هر یک از سال های دوم، سه و چهارم دوره سرمایه گذاری یا ۴۳۸ روز در کل دوره سرمایه گذاری چهار ساله در صورت سرمایه گذاری حداقل ۷۵۰۰۰۰ دلار نیوزلند در سرمایه گذاری های رشدی، جمع آوری کند.

 

تابعیت نیوزلند:

متقاضیانی که قبلاً تحت هر یک از برنامه‌های ویزای اقامت دریافت کرده‌اند، زمانی واجد شرایط دریافت شهروندی نیوزلند هستند که در طول پنج سال گذشته حداقل ۱۳۵۰ روز را در نیوزلند سپری کرده باشند و حداقل ۲۴۰ روز حضور فیزیکی در هر سال داشته باشند.

 

برای اطلاعات بیشتر در خصوص انواع ویزای سرمایه گذاری نیوزلند می توانید با مشاورین ارشد رویال اپلای در ارتباط باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *