مهاجرت به استرالیا


برای تحصیل در استرالیا دانشگاه ها ، کالج ها و مدارس استرالیا متعهد هستند که شما را به مهارت و دانش عملی مجهز کنند تا به شما کمک کنند تا در صنعت انتخابی خود موفق شوید. همزمان با رونق تقاضای جهانی برای متفکران کارآفرین و مبتکران ، ارائه دهندگان آموزش استرالیا رویکردهای خود را برای آموزش و یادگیری برای ایجاد خلاقیت پیشرو در بین دانش جویان در هر رشته مهندسی به روز کرده اند.

دانشگاه ها ، کالج ها و مدارس استرالیا مهارت های عملی و دانش نظری را به شما آموزش می دهند تا به شما کمک کنند تا در دنیایی با تغییراتی سریع موفق شوید .

در این مقاله رویال اپلای قصد دارد به دلایل تحصیل در استرالیا بپردازد . برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین و کارشناسان رویال اپلای در ارتباط باشید.

تحصیل در موسسات دارای رتبه جهانی در استرالیا


استرالیا در حال تعیین استانداردهای بین المللی برای تعالی در آموزش است.

بخش آموزش استرالیا شامل موسسات آموزشی پیشرو در جهان ، امکانات آموزش عالی و استادان برجسته و خدمات پشتیبانی دانشجویی است.

بطور مداوم سال به سال موسسات استرالیا را در ۱۰۰ دانشگاه برتر جهان رتبه بندی میکنند.


هنگام تحصیل در استرالیا تجربه کار کسب کنید


موسسات استرالیایی, آموزشی را برای کمک به شما در موفقیت در نیروی کار جهانی ارائه می دهند. تحصیل در استرالیا شما را برای کارفرمایان بالقوه در استرالیا ، درکشور خود و سراسر جهان اماده می کند.

بسیاری از مدارک و دوره های حرفه ای استرالیا شامل برنامه های تجربه کار و کارآموزی است ، بنابراین شما می توانید در حالی که تحصیل می کنید ، تجربه عملی صنعت را کسب کنید و توانایی حرفه ای خود را رشد دهید. پس از اتمام دوره خود در استرالیا ، ممکن است واجد شرایط اقامت دائم و کار در استرالیا باشید.

در حین تحصیل در استرالیا می توانید در طول ترم تا ۲۰ ساعت در هفته و در تعطیلات ترم به صورت تمام وقت کار کنید. این می تواند راهی عالی برای یافتن کارهای مرتبط با رشته خود یا پرداخت هزینه های زندگی شما در استرالیا باشد.


به خدمات پشتیبانی گسترده دانشجویان در استرالیا دسترسی پیدا می کنید

موسسات استرالیا طیف وسیعی از خدمات پشتیبانی دانشجویی را برای کمک به شما در زندگی جدید خود در استرالیا ارائه می دهند. ارائه دهندگان آموزش باید اقدامات دقیق کنترل کیفیت و اعتبار دولتی را رعایت کنند تا اطمینان حاصل کنید که فقط بهترین خدمات را دریافت خواهید کرد. در چندین شهر استرالیا ، مراکز پشتیبانی بین المللی دانشجویی اختصاص داده شده است که هرکدام در مواردی مانند حقوق قانونی ، مهارتهای شغلی و فرصتهای ملاقات و معاشرت با دانشجویان محلی و بین المللی دیگر ، مشاوره و پشتیبانی عملی ارائه می دهند.

چارچوب خدمات آموزش و پرورش استرالیا برای دانشجویان خارج از کشور (ESOS ACT) بر اساس قانون بهترین شیوه حمایت از حقوق دانشجویان بین المللی را که در استرالیا تحصیل می کنند ، اعمال می کند.


در امنیت زندگی و تحصیل کنید

شهرهای استرالیا کمترین میزان جرم و جنایت را در جهان دارند و خیابان ها و اماکن عمومی استرالیا باز و ایمن هستند. گزینه های زیادی برای اقامت در استرالیا وجود دارد: شما می توانید در روستاهای هدفمند دانشجویی ، خانه های اقامتی ، اجاره های خصوصی ملک ، خانه های مشترک یا محل اقامت در مدارس شبانه روزی زندگی کنید.


در یک جامعه چند فرهنگی زندگی می کنید

استرالیا کشوری دوستانه است. ملت استرالیا برای آزادی های فردی ارزش قائل است و حقوق شهروندان و بازدید کنندگان تحت یک سیستم قانونی شفاف محافظت می شود.

استرالیا همچنین یک جامعه چند فرهنگی است که احترام به دیگران را صرف نظر از اینکه آنها چه ملیتی دارند ، بسیار ارزشمند میداند. تقریباً ۳۰٪ از استرالیایی ها در خارج از کشور متولد می شوند و این باعث ثروتمند شدن کشور استرالیا با ملیت ها و فرهنگ ها از سراسر جهان شده است.

هنگامی که در استرالیا تحصیل می کنید ، به بیش از نیم میلیون دانشجوی بین المللی از ۱۹۲ کشور که از زندگی در  استرالیا استقبال کرده اند ، خواهید پیوست.

از فضای عالی کشور استرالیا نهایت استفاده را ببرید

با ترکیبی منحصر به فرد از شهرهای پر رونق و مراکز منطقه ای ، فضاهای باز گسترده و مناظر دیدنی ، جای تعجب نیست که استرالیا مردم را از سراسر جهان جذب می کند.

اولین چیزی که هنگام رفتن در استرالیا متوجه خواهید شد هوای پاک و آسمان آبی است. استرالیا سابقه طولانی در محافظت از زیبایی و پایداری محیط زیست خود دارد و در  نتیجه  شهرهای تمیز و پایدار و مراکز منطقه ای با فضای سبز فراوان و آلودگی هوا نسبتاً کم می باشد.

محیط طبیعی متنوع استرالیا طیف وسیعی از تجربیات را ارائه می دهد – شما می توانید در سواحل طلایی استرالیا استراحت کنید ، برای دیدن گیاهان و حیوانات منحصر به فرد استرالیا  می توانید به پارک های ملی استرالیا بروید .

زندگی در استرالیا


از سطح بالای زندگی در استرالیا لذت ببریدشهرهای استرالیا به طور مداوم در میان شهرهای قابل زندگی در جهان قرار می گیرند. کیفیت آموزش ، مراقبت های بهداشتی ، حمل و نقل ، زیرساخت ها و خدمات دولتی استرالیا بسیار بالاتر از میانگین های بین المللی است.

استرالیا یک کشور پیشرفته از نظر فناوری با اقتصادی قدرتمند و دارای رقابت جهانی است. شما از تمام مزایای خدمات ، حمل و نقل و زیرساخت های با کیفیت در شهرهای استرالیا بهره مند خواهید شد.

دانشگاه های با کیفیت بالا در استرالیا


دانشجویان بین المللی در زمینه تحصیل در استرالیا انتخاب متنوعی دارند. در استرالیا در مجموع ۴۳ دانشگاه وجود دارد که ۴۰ دانشگاه استرالیایی ، دو دانشگاه بین المللی و یک دانشگاه خصوصی دارند.


تنوع فرهنگی در استرالیا

استرالیا کشور متنوعی از فرهنگ ها است. فرهنگ های متفاوت این فرصت را به شما می دهد تا فرصت های جدیدی را تجربه کنید ،و احساس تعلق در محیط چند فرهنگی را نیز داشته باشید. برخی از مزایای زندگی در یک جامعه چند فرهنگی شامل ، جشن های بین المللی عمومی و فرصت یادگیری زبان متفاوت است.

از هر رشته ای در استرالیا  استقبال می شود

از آنجا که دانشگاه های استرالیا در رتبه های برتر جهان قرار دارند ، واضح است که که این دانشگاه ها دارای درجه های مختلف و رشته های مختلفی هستند. اگر قصد تحصیل در رشته های  مهندسی داشته  باشید و چه در رشته های زبان انگلیسی ، پزشکی یا ریاضیات ، در هنگام تحصیل در استرالیا گزینه ها ی مختلفی وجود دارد. بهتر است پیش از این با دانشگاه های استرالیایی  در تماس باشید  و ببینید دانشگاه ها  چه رشته هایی را ارائه می دهند و آیا شرایط واجد شرایط بودن  را برآورده می کنید.

 برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان ارشد و مشاورین رویال اپلای در ارتیاط باشید و یا از طریق تکمیل فرم ارزیابی رویال اپلای مشاوره کارشناسان را دریافت کنید.