مهاجرت + ویزا (کانادا)

خرید بیزینس در کانادا – بیزینس های آماده فروش در کانادا

خرید بیزینس در کانادا - بیزینس های آماده فروش در کانادا

در مسیر مهاجرت به کانادا، راه های زیادی پیش روی شماست که از طریق آنها میتوانید اقامت دائم خود را دریافت کنید. کانادا، از آن دسته کشورهایی است که فرصت های بسیاری برای رشد از هر نظر را در اختیار شما قرار می دهد. مهاجرت به کانادا، مسلما مثل هر کشور دیگری، چالش هایی دارد که شما میتوانید قبل از خواندن این مقاله، به مقاله ی دیگر ما یعنی «مشکلات و چالش های مهاجرت به کانادا» سری بزنید تا نگاه کامل تری داشته باشید!

اخذ اقامت دائم کانادا از طریق خرید بیزینس های آماده فروش در کانادا پروسه ایی دو ساله می باشد که فرد بعد از ورود به کانادا می بایست اقدام به خرید یک بیزینس در کانادا کند و طی یک پروسه ۲ ساله اقامت کانادا را برای خود و کل اعضای خانواده کسب نماید.

شما میتوانید از میان تعداد زیادی کسب و کار از پیش آماده شده، برای خرید یکی از آنها اقدام کنید. تنوع زیاد کسب و کار ها موجب می شود تا تصمیم گیری برای شما ساده تر باشد. برای خرید کسب و کار در کانادا و دریافت اقامت دائم این کشور، واجب است برخی از شرایط مورد نیاز را داشته باشید که در ادامه ی این مطلب به طور کامل به تمامی آنها خواهیم پرداخت.

برای مهاجرت به کانادا و اخذ ویزای کانادا روش های زیادی وجود دارد،که کارشناسان رویال اپلای صفر تا صد مراحل را توضیح داده اند. (به همراه ویدیو آموزشی)

خرید بیزینس در کانادا - بیزینس های آماده فروش در کانادا

آپدیت محتوا:۱۴۰۲/۰۲/۲۰

خرید بیزینس در کانادا

داشتن یک وکیل معتبر و خوب میتواند فرایند دریافت اقامت شما را چندین برابر ساده تر کند.

رویال اپلای مفتخر است اعلام نماید که در خاک کانادا و ۵ ایالت اصلی کانادا دارای دفتر رسمی املاک (Real Estate) مستقل بوده و تمامی پروسه های خرید بیزینس های آماده فروش در کانادا، ملک، دفتر کار و… توسط این دفاتر انجام می گیرند.

از این رو هزینه هایی که متقاضی می بایست بابت این پروسه ها پرداخت نماید، بسیار کمتر از موسسات دیگر بوده و باید این نکته توجه شود که هیچ درصدی در قبال خرید بیزینس، ملک، دفترکار، ویلا و … از متقاضی دریافت نمی گردد.

همچنین شایان ذکر است، کلیه مراحل انجام کار توسط کارشناسان رسمی املاک رویال اپلای در کانادا که دارای لایسنس رسمی و رجیستر شده در کانادا و همچنین وکلای رسمی کانادا عضو سازمان ICCRC انجام خواهد گرفت. باتوجه به امکانات گسترده مجموعه ما در حال حاضر بیش از ۸۰۰۰ مورد بیزینس و ملک آماده فروش در بانک اطلاعاتی ما موجود بوده و آماده ارائه به متقاضیان محترم می باشد.

  • طبق آمار، امروزه درصد بسیار زیادی از صاحبان مشاغل در کشور کانادا، مهاجران هستند. برای ایرانیان مایل به مهاجرت به کانادا یکی از راه های بسیار خوب برای اخذ اقامت دائم این کشور خرید بیزینس در آنجاست! فرایند دریافت اقامت کانادا با خرید بیزینس، پروسه ایست که “حد اقل” دو سال زمان می برد و بدین صورت است که شما، در این کشور اقدام به خرید یک بیزینس دلخواه می کنید و پس از مالکیت و اداره ی دوساله ی این بیزینس از راه دور (ایران) برای دریافت اقامت دائم خود و اعضای خانواده خود به صورت قانونی اقدام می کنید.
  • شما پس از دریافت اقامت دائم این کشور و مهاجرت به آنجا، میتوانید بیزینس خریداری شده را مجددا بفروشید و کسب و کار خود را شروع و پایه گذاری کنید و خیالتان راحت باشد که تحصیل فرزند شما در این کشور کاملا رایگان است و همسر شما نیز مجوز کار در این کشور را دارد و میتواند شمارا در اداره ی کسب و کارتان یاری نماید.
  • مهاجرت از طریق ویزای بیزینسی، تنها یکی از راه های مهاجرت به کانادا می باشد که شانس خوبی برای اخذ اقامت این کشور را در اختیار شما می گذارد!
  • خرید هر بیزینس در کانادا، مراحل قانونی و اداری مخصوص به خود را دارد که شما باید از این مسیر گذر کنید تا به هدف خود برسید. البته یادتان باشد، خرید بیزینس با راه اندازی و تاسیس یک بیزینس در کانادا باهم متفاوت هستند که هرکدام مزایا و معایبی نیز دارند. در مقالات بعدی به این موضوع نیز خواهیم پرداخت.

حداقل سرمایه برای خرید بیزینس در کانادا چقدر است؟

بگذارید این گونه به این مطلب ورود کنیم، حداقل سرمایه ی مورد نیاز برای خرید یک بیزینس در کشور کانادا، بستگی به یک چیز دارد: نوع بیزینس!

  • اشخاص مهاجر در این کشور می توانند بیزینس های متنوعی را بررسی و با توجه به بودجه ی خود برای خریداری آنها تصمیم بگیرند. هرچه کسب و کار بزرگتر باشد و عمر بیشتری داشته باشد، یا سود آوری و بازدهی آن بیشتر باشد، طبعا قیمت آن نیز بالاتر می رود و به همین ترتیب شانس دریافت اقامت نیز بسیار بالاتر خواهد بود! یعنی زمانی که یک بیزینس بزرگ می خرید، شانس دریافت اقامت دائم شما نیز خیلی بیشتر می شود. با وجود اینها، به صورت تقریبی میتوان گفت که برای خرید یک بیزینس در کشور کانادا، بودجه ای ۱۵۰ تا ۲۵۰ هزار دلاری لازم است تا دریافت ویزای خود را قطعی کنید! هر بیزینس در این کشور، طبیعتا مثل هرجای دیگری در این جهان سو آوری هایی (درآمد) نیز برای شخص مالک دارد که در ادامه به این موضوع خواهیم پرداخت.
  • این نکته که قبل تر نیز به آن پرداختیم را فراموش نکنید که هرچه بیزینس بزرگتر باشد و بودجه ی بیشتری برای آن اختصاص دهید، شانس دریافت ویزای شما بیشتر می شود و با قاطعیت بیشتری منتظر نتیجه خواهید بود! در ادامه، میتوانید شرایط لازم برای خرید یک بیزینس در کانادا را مشاهده می کنید. ضمنا بهتر است بدانید که خرید بیزینس باید به این صورت باشد که اگر به صورت شراکتی بیزینس را خریداری کردید، باید حداقل مالکیت ۵۰ درصد بیزینس را داشته باشید تا بتوانید برای دریافت اقامت خود اقدام نمائید.

شرایط لازم برای خرید بیزینس در کشور کانادا چیست؟

در مسیر خرید کسب و کار خود در کانادا باید برای خود یک چک لیست داشته باشید و مطابق آن مدارک و شرایط را تکمیل نمائید. شرکت مهاجرتی رویال اپلای، از صفر تا صد این پروسه برای شما بهترین راهنما خواهد بود و در این مسیر شما را به خوبی یاری خواهد کرد.

جدول زیر، تعدادی از شروط لازم برای خرید بیزینس در کاناداست:

شرایط مورد نیاز

توضیحات

مدرک تحصیلی

برای خرید یک بیزینس در کشور کانادا جهت دریافت اقامت این کشور، حداقل باید دارای مدرک دیپلم باشید! و مدرک زیر دیپلم مجاز به انجام این کار نیست. علت این امر این است که شخص باید دارای تحصیلات باشد تا توسط دولت کانادا تایید شود و اثبات شود که برای اقتصاد و بیزینس آن کشور شخص مفیدی خواهد بود

سابقه کار

هر کسب و کاری در جهان، به یک مدیر خوب نیاز دارد تا شکست نخورد. بنابراین، شرط بعدی برای خرید بیزینس در این کشور، داشتن سابقه ی مدیریتی است! به این معنی که دولت کانادا باید از درایت و توانایی شما در اداره ی این کسب و کار مطمئن شود تا اجازه بدهد شما آن را خریداری کنید!

سرمایه

همانطور که قبل تر خواندید، تامین سرمایه ی مورد نیاز برای خرید یک کسب و کار در کانادا شرط اول است. طبق تجربیات ما، سرمایه ی مورد نیاز برای خرید یک بیزینس مناسب در کشور کانادا رقمی مابین ۱۵۰ تا ۲۵۰ هزار دلار است که با این ارقام، میتوان یک کسب و کار بسیار مناسب خریداری کرد.

مدرک زبان

مدرک زبان در این پروسه، مهم است اما ضروری نیست. نهایتا باید اثبات کنید که توانایی برقراری ارتباط با انگلیسی زبانان را دارید و میتوانید امور را به خوبی انجام دهید! فراموش نکنید که داشتن مدرک زبان درست مثل میزان سرمایه، میتواند شانس دریافت اقامت شمارا چند برابر کند. در کشور کانادا، زبان های انگلیسی و فرانسوی اولویت بسیار بالایی دارند.

 

تعدادی از بیزنس های آماده فروش در کانادا را معرفی میکنیم:

در این بخش، چند نمونه از بیزینس های آماده فروش در تعدادی از شهرهای کانادا را برای شما قرارداده ایم تا با قیمت، سود و گردش مالی آنها آشنایی بیشتری پیدا کنید.

آماده فروش در کانادا

سود خالص ماهانه : ۲۰۰۰۰ دلارکانادا

گردش مالی سالانه : ۲۵۰۰۰۰ دلار کانادا

 رستوران فست فود (بیزینس های آماده فروش در کانادا)

 رستوران فست فود (بیزینس های آماده فروش در کانادا)

مکان : مرکز شهر تورنتو

قیمت بیزینس : ۲۰۰۰۰۰ دلار کانادا

سود خالص ماهانه : ۸۰۰۰ دلارکانادا

گردش مالی سالانه : ۱۳۰۰۰۰ دلار کانادا

خرید شرکت نظافتی در کانادا

مکان : مرکز شهر کبک

قیمت بیزینس : ۱۵۰۰۰۰ دلار کانادا

سود خالص ماهانه : ۸۰۰۰ دلارکانادا

گردش مالی سالانه : ۱۳۰۰۰۰ دلار کانادا

خرید بیزینس کارواش ماشین در کانادا

مکان : مرکز شهر آلبرتا

قیمت بیزینس : ۲۴۰۰۰۰ دلار کانادا

سود خالص ماهانه : ۱۱۰۰۰ دلارکانادا

گردش مالی سالانه : ۱۵۰۰۰۰ دلار کانادا

بالاتر، چند نمونه از کسب و کار های مناسب برای خرید در کانادا را مشاهده کردید، برای دیدن کسب و کارهای بیشتر با جزئیات بالاتر، میتوانید از مقاله ی ما در این زمینه «۱۰ بیزینس آماده فروش در کانادا» دیدن فرمائید.

انواع بیزینس در کانادا

در کشور کانادا، بخاطر تنوع بالای کسب و کارها، میتوانید از میان تعداد زیادی از بیزینس ها یکی از آنها را به دلخواه انتخاب کنید. فارغ از مراحل قانونی و اداری آن، باید جوانب مالی و درامدزایی آنها را نیز بررسی نمائید تا بهترین بازدهی را داشته باشید.

در جدول زیر، تعداد کامل تری از کسب و کار ها را برای شما نمایش داده ایم که به هرکدام خواهیم پرداخت:

ثبت شرکت حمل و نقل در کانادا

خرید فروشگاه لوازم خانگی در کانادا

راه اندازی کلینیک زیبایی در کانادا

خرید مغازه در کانادا

راه اندازی هتل در کانادا

خرید یک کارخانه در کانادا

خرید داروخانه در کانادا

خرید خشک شویی در کانادا

خرید فروشگاه لباس در کانادا

خرید باشگاه بدنسازی در کانادا

خرید رستوران در کانادا

خرید سوپرمارکت در کانادا

خرید مک دونالدز در کانادا

خرید صرافی در کانادا

 

فرانچایز کردن یا خرید فرانچایز در کانادا چیست؟

به زبان ساده، فرانچایز یعنی فروش حق امتیاز یک برند به یک شخص برای مدتی معمولا ۵ تا ۲۰ سال. در شیوه ی توسعه ی کسب و کار فرانچایز، فرد فروشنده ی امتیاز فرانچایزر نام دارد (Franchiser) و شخص خریدار آن فرانچایزی نام گذاری می شود (Franchisee). در قراردادی که بین فرانچایزی و فرانچایزر نوشته می شود، شخص مالک برند به فرد خریدار اجازه می دهد تا تحت نام آن برند و آن شرکت و سبک توسعه ای آن، به سیستم تجاری، تبلیغی و بازاریابی آن دسترسی داشته باشد و در ازای این مجوز دسترسی، هزینه ای به صاحب برند پرداخت کند. برای نمونه، خرید یک شعبه ی مک دونالدز، یک مثال رایج از فرانچایز است که شما با خرید امتیاز آن برند به بازار کار آن برند و سیستم تجاری آن دسترسی خواهید داشت. البته باید بدانید در هر کسب و کار و برندی میتوان فرانچایز کرد و این مقوله فقط به برند های بزرگی همانند مک دونالدز محدود نیست!

در کانادا

نمونه قراداد فرانچایز

بهترین بیزینس در کانادا + قیمت ها و جزئیات آن

کانادا کشور وسیع و بسیار پیشرفته ایست و اقتصاد بسیار قدرتمندری دارد و همین امر سبب شده که کسب و کار های این کشور بسیار اصولی باشند و تجارت در این کشور پر سود و درامدزا باشد!

در کشور کانادا، گونه های بسیار متنوعی از بیزینس ها موجود اند که افراد میتوانند آنها را خریداری کنند و از سود آن بهره ببرند. همانطور که پیش تر گفتیم، درصد بسیار زیادی از کسب و کار های کشور کانادا توسط مهاجران اداره می شود!

خرید یک بیزینس در کشوری مثل کانادا با یک اقتصاد با ثبات، یکی از راه های اخذ اقامت این کشور است اما اینکه بگوییم کدام بیزینس در کشور کانادا بهترین بیزینس موجود است کار سختی است زیرا هر بیزینس نقاط مثبت و منفی خاص خود را دارد. برای تشخیص و انتخاب بهترین بیزینس در کانادا، باید توجه به برخی معیار ها میتوان کسب و کارهای موجود در کانادا را اولویت بندی کرد تا تصمیم گیری بهتری داشته باشید.

کسب و کارهای کانادا را میتوان از چند نظر اولویت بندی کرد:

۱-بازار تقاضا

۲-سود آوری

۳-بازدهی

بهترین بیزینس ها از نظر بازار تقاضا

از منظر بازار تقاضا میتوان به شغل هایی نظیر ساخت و ساز، صنعت کشاورزی و گردشگری، آموزش تحصیلات، خرده و عمده فروشی و حسابداری اشاره نمود.

IMG 2790

ساخت و ساز

در زمینه ی ساخت و ساز افراد بسیار زیادی در کشور کانادا مشغول به فعالیت هستند زیرا تقاضا برای این زمینه بسیار زیاد میباشد و بازار کار برای تمامی این افراد وجود دارد. در بین مشاغلی که به ساخت و ساز مربوط می شوند، میتوان به چند شغل لوله کشی، نجار و … اشاره کرد.

IMG 2791

گردشگری

صنعت گردشگری در کانادا بسیار صنعت پر رونقی است حتی بعد از گذشت دوران بیماری کرونا، این صنعت در کانادا افت چندانی نداشته است. در بخش گردشگری تمامی مشاغل مرتبط مثل هتل داری، تور لیدری و … را میتوان نام برد.

IMG 2788

بهترین بیزینس ها از نظر سودآوری

سود آوری یکی از اهدافی است که در هنگام خرید یک بیزینس باید به آن توجه نمائیم. از بین مشاغل با سود آوری بالا در کشور کانادا میتوان به مواردی مثل تعمیرگاه خودرو، تاسیس سالن زیبایی، رستوران فست فود و … اشاره کرد. برای مثال خرید یک رستوران در کشور کانادا یک بیزینس با احتمال شکست بسیار پایین است و سود آوری بالایی دارد. یا مثلا، راه اندازی و یا خرید یک تعمیرگاه خودرو در این کشور پروسه ی سختی ندارد و مجوز های زیادی نمیخواهد!

چند نمونه از بهترین بیزینس ها از نظر بازدهی

امور دیجیتال مارکتینگ

بیزنس آماده فروش

در کشور کانادا، مشاغل زیادی وجود دارند که بازدهی و بازار کار وسیعی دارند! برای مثال در این کشور خدمات دیجیتال مارکتینگ شغل پر بازده و بزرگیست و میتوان با ورود به این شغل با شرکت های بسیار بزرگ کانادایی کار کرد!

بازار کار این شغل سبب می شود که سود آوری این شغل کاهش چندانی نداشته باشد و همیشه بازار آن داغ باشد.

شرکت های امنیتی

IMG 2787

بیزینس بعدی که در کشور کانادا میتوان تاسیس کرد، شرکت های امنیتی خصوصی اند که بازدهی خوبی دارند. منظور از شرکت امنیتی همان شرکت هائیست که در زمینه ی امنیت مکان ها یا افراد فعالیت می کنند گه شامل بادیگارد و خدمات نگهبانی مکان های مختلف می شود.

برخی از بیزینس های خوب و قابل خریداری در کشور کانادا را باهم بررسی کردیم و از جنبه های مختلفی به آنها نگاه کردیم. در هر کشوری با هر اقتصادی، کسب و کار ها مزایا و معایبی دارند که این امری کاملا نرمال و طبیعی است!

در ادامه ی این نوشته میپردازیم به: مزایا و معایب خرید بیزینس در کشور کانادا

معایب خرید بیزینس در کانادا

 پوشیده نیست که هر دولت و کشوری قوانین کاری خاص خود را دارد و بر طبق اصول از پیش تعیین شده جلو می رود و همین سبب می شود خرید بیزینس در کشور کانادا مزایا و معایبی داشته باشد. حال سوال اینجاست، معایب خرید بیزینس در کانادا چیست؟

قوانین کاری متفاوت در استان های مختلف!

در هر ایالت کانادا، قوانین متفاوتی وجود دارند که تمامی قرارداد ها و روند های کاری را تحت تاثیر خود قرار می دهند. برای مثال در برخی استان ها مدارک باید به زبان فرانسوی تکمیل شود! در نتیجه بهتر است شما با تمامی این قوانین آشنایی داشته باشید.

هزینه ها!

هزینه ها و مشکلات مالی همیشه مانع بزرگی بر سر راه افراد بوده اند. به همین دلیل اولین مشکل خرید بیزینس در کانادا بعد مالی آن است که شاید هر کسی از پس آن بر نیاید! هزینه های زیاد خرید بیزینس میتواند مشکل بزرگ و غیرقابل حلی برای شما باشد و تنها در صورتی میتوانید این مانع را در کنید که تمکن و توان مالی خود را اثبات کنید و پس از آن در این مسیر سخت قدم بگذارید.

برنامه ریزی!

خرید بیزینس در هر کشور دیگری یک کار سخت و فرایندی چالش بر انگیز دارد! کانادا نیز از این قاعده مستثنی نیست. با خرید یک بیزینس در کانادا ممکن است آشفتگی های ذهنی و چالش های بسیاری بر سر راه شما بیاید که شما باید از پس آنها بر بیاید.

مالیات های مختلف!

هر کسب و کاری در کشور کانادا، مالیات مشخص و مخصوص به خود را دارد و از همین رو ممکن است پرداخت مالیات برای هر کسب و کار شمارا دچار مشکل کند.

افراد سودجو!

در هر جای جهان، افرادی وجود دارند که برای منفعت خود حاضر اند به افراد دیگر آسیب برسانند. یکی از مخاطرات و عیب های خرید بیزینس در کانادا همین است. به همین دلیل باید از یک ارگان معتبر اقدام به خرید بیزینس بکنید تا در دام افراد کلاه بردار و سودجو نیافتید!

آشنایی با طریقه ی دریافت مجوز کسب و کار!

دریافت مجوز برای یک کسب و کار در کشور کانادا، از طریق یک پروسه ی ثابت پیش می رود و در تمام استان های این کشور ثابت است. در این کشور، مجوز های کسب و کار به صورت دولتی برای افراد صادر می شوند و دریافت این مجوز ها آزمون ها و آموزش هایی نیاز دارد تا آن را دریافت نمائید.

 محدودیت های صنعتی!

تاجران در کشور کانادا، برای تجارت، به تمامی کانال های بیزینسی و بازاری دسترسی ندارند و محدودیت هایی برای آنها اعمال شده است. این محدودیت ها ممکن است کسب و کار شما را نیز تحت الشعاع قرار دهد. (در یکی دیگر از مقالات به این مقوله کامل خواهیم پرداخت). با راه اندازی بیزینس در کشور کانادا شما ملزم به رعایت برخی از قوانین بازار آن هستید برای مثال قوانین بسته بندی و برچسب گذاری باید با قوانین این کشور مطابقت داشته باشد.

احراز هویت اسناد!

برای شروع و پایه گذاری یک بیزینس در کانادا، باید در کشور مبدا تمامی مدارک را احراز هویت  کنید و به کشور کانادا ارائه بدهید. تمامی مدارک مورد نظر نیاز به احراز هویت دارند!

مزایای خرید بیزینس در کانادا

سازگاری فرهنگ های مختلف در کانادا

کشور کانادا برخلاف دیگر کشور های خارجی، گونه ها و فرهنگ های بسیار مختلفی را در خود جای داده است و همین امر سبب می شود کسب و کار های تاجران رونق بسیار زیادی بگیرد و بازار خوبی داشته باشد!

ارتباط به جهان بیرون

کانادا کشوریست که بخاطر داشتن قراردادهای جهانی با دیگر ملل، میتواند شمارا در تجارت و کسب و کار بسیار توانمند کند. برای مثال کانادا قرارداد هایی با جهان بیرون دارد مثلا توافقنامه ی تجارت آزاد آمریکای شمالی (NAFTA)، توافقنامه ی مشارکت ترنس پسیفیک (CPTPP) و … .

برندیدنگ!

با راه اندازی یک کسب و کار در کانادا، هزینه ی زیادی برای برندینگ آن نمیپردازید و حتی از هزینه های تبلیغی نیز محفوظ هستید زیرا برندی که شما دارید خریداری می کنید از قبل مراحل و هزینه های تبلیغ و برندیدنگ آن انجام شده است.

شروع از صد!

در صورتی که شما یک کسب و کار را خریداری کنید، دیگر نیازی به انجام مراحل اداری آن ندارید زیرا آنها از قبل انجام شده اند و کسب و کار به وضعیت استیبل خود رسیده و هم اکنون آماده ی انتقال صد یا پنجاه درصد مالکیت به شماست!

بهترین استان های کانادا برای مهاجرت کدام اند؟

اگر نگاهی به آمار ارائه شده بیاندازیم، می بینیم که درصد بسیار زیادی از افرادی که به کانادا مهاجرت کرده اند به ترتیب به استان های انتاریو، کبک، بریتیش کلمبیا و آلبرتا مهاجرت داشته اند!

از لحاظ زندگی و رفاه، استان های بالا برای مهاجرت استان های بسیار خوبی می باشند اما برای راه اندازی کسب و کار جریان فرق دارد!

بهترین استان های کانادا از لحاظ رشد و رونق کسب و کار به صورت زیر طبقه بندی می شوند:

آلبرتا (Alberta)

بریتیش کلمبیا  (British Columbia)

مانیتوبا (Manitoba) 

نیوبرانزویک (New Brunswick)

مناطق شمال غربی (Northwest Territories)

نیوفاندلند و لابرادو (Newfoundland and Labrador) 

نوا اسکوشیا (Nova Scotia)

خدمات رویال اپلای در این زمینه

رویال اپلای با سابقه ی ده ساله در زمینه ی اخذ اقامت دائم کشور های آمریکا، کانادا و استرالیا میتواند شما را در این مسیر دشوار همراهی کند و به صورت تضمینی شمارا به مقصود خود برساند. در رویال اپلای می توانید انواع ویزاهای سرمایه گذاری، تحصیلی، کاری و … دریافت نمائید.

چرا رویال اپلای؟

ما مفتخریم تجربه شیرین و بی دردسر مهاجرت و اخذ اقامت شما را از طریق پروسه های مهاجرتی قانونی توسط وکلای رسمی اداره مهاجرت آمریکا، کانادا و استرالیا با عقد قرارداد به صورت رسمی و ارائه تضامین معتبر به سرانجام برسانیم. شایان ذکر است رویال اپلای در طی سال های فعالیت خود طرف هیچ دعوای حقوقی و کیفری از سوی متقاضیان نبوده است. هدف ما ارائه مشاوره دقیق و آسان تر کردن مسیر های مهاجرتی و اخذ ویزا با تعهد به انجام صفر تا صد پرونده ها و همچنین خدمات پس از ورود برای اسکان متقاضیان و خانواده هایشان در کشور مقصد می باشد.

 

با کارشناسان و وکلای با تجربه مقیم کانادا و استرالیا و امریکا شرکت مهاجرتی رویال اپلای همراه باشید.

شرکت مهاجرتی رویال اپلای 

تلفن تماس: ۲۲۴۰۹۱۹۱-۲۲۴۰۸۱۸۱-۲۲۴۰۷۱۷۱

آدرس:زعفرانیه، میدان الف، مجتمع تجاری پالادیوم، طبقه نهم شمالی ، واحد ۹۰۸

برای رفتن به صفحه فرم درخواست مشاوره رایگان کلیک کنید.

مهاجرت + ویزا (کانادا)

بیزینس های آماده فروش در کانادا

lazy
اخذ اقامت دائم کانادا از طریق خرید بیزینس های آماده فروش در کانادا پروسه ایی دو ساله می باشد که فرد بعد از ورود به کانادا می بایست اقدام به خرید یک بیزینس کند و طی یک پروسه ۲ ساله اقامت کانادا را برای خود و کل اعضای خانواده کسب نماید.

 

موسسه رویال اپلای مفتخر است اعلام نماید که در خاک کانادا و ۵ ایالت اصلی کانادا دارای دفتر رسمی املاک (Real State) مستقل بوده و تمامی پروسه های خرید بیزینس های آماده فروش در کانادا، ملک، دفتر کار و …. توسط این دفاتر انجام می گیرند.

از این رو هزینه هایی که متقاضی می بایست بابت این پروسه ها پرداخت نماید، بسیار کمتر از موسسات دیگر بوده و باید این نکته توجه شود که هیچ درصدی در قبال خرید بیزینس، ملک، دفترکار، ویلا و … از متقاضی دریافت نمی گردد.

 

همچنین شایان ذکر است، کلیه مراحل انجام کار توسط کارشناسان رسمی املاک موسسه رویال اپلای در کانادا که دارای لایسنس رسمی و رجیستر شده در کانادا و همچنین وکلای رسمی کانادا عضو سازمان ICCRC انجام خواهد گرفت.

با توجه به امکانات گسترده مجموعه ما در حال حاضر بیش از ۸۰۰۰ مورد بیزینس و ملک آماده فروش در بانک اطلاعاتی ما موجود بوده و آماده ارائه به متقاضیان محترم می باشد.

 

در اینجا تعدادی از بیزنس های آماده فروش در کانادا را معرفی میکنیم:

مکان : مرکز شهر ونکوور

قیمت بیزینس : ۳۵۰۰۰۰ دلار کانادا

سود خالص ماهانه : ۲۰۰۰۰ دلارکانادا

گردش مالی سالانه : ۲۵۰۰۰۰ دلار کانادا

رستوران فست فود

مکان : مرکز شهر تورنتو

قیمت بیزینس : ۲۰۰۰۰۰ دلار کانادا

سود خالص ماهانه : ۸۰۰۰ دلارکانادا

گردش مالی سالانه : ۱۳۰۰۰۰ دلار کانادا

شرکت خدماتی نظافت منازل و شرکت ها

مکان : مرکز شهر کبک

قیمت بیزینس : ۱۵۰۰۰۰ دلار کانادا

سود خالص ماهانه : ۸۰۰۰ دلارکانادا

گردش مالی سالانه : ۱۳۰۰۰۰ دلار کانادا

کارواش و شست و شوی وسایل نقلیه

مکان : مرکز شهر آلبرتا

قیمت بیزینس : ۲۴۰۰۰۰ دلار کانادا

سود خالص ماهانه : ۱۱۰۰۰ دلارکانادا

گردش مالی سالانه : ۱۵۰۰۰۰ دلار کانادا

 

با کارشناسان و وکلای با تجربه مقیم کانادای شرکت مهاجرتی رویال اپلای همراه باشید.

شرکت مهاجرتی رویال اپلای

تلفن تماس: ۲۲۴۰۹۱۹۱-۲۲۴۰۸۱۸۱-۲۲۴۰۷۱۷۱

آدرس:زعفرانیه، میدان الف، مجتمع تجاری پالادیوم، طبقه نهم شمالی ، واحد ۹۰۸

برای رفتن به صفحه فرم درخواست مشاوره رایگان کلیک کنید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *