تحصیل رایگان در کانادا

تحصیل رایگان در کانادا

 

کانادا به دلایل زیادی مقصد محبوب تحصیلات دانشگاهی بوده است. دانشگاه های آن در سطح جهانی هستند و پنج مورد از آنها به عنوان یکی از ۱۰۰ دانشگاه برتر جهان معرفی شده اند.

نحوه تحصیل رایگان در کانادا:

کانادا فرصت های شغلی متعدد و همچنین آینده امیدوار کننده ای را برای دانشجویان بین المللی که به دنبال اقامت در کانادا هستند فراهم می کند.

کانادایی ها همچنین از کیفیت عالی زندگی خود ، با هزینه نسبتاً پایین زندگی ، امنیت شهروندان خود و رعایت حقوق فردی برخوردارند. اقامت در کانادا همچنین به معنای استفاده از نقاط توریستی و مکانهای دیدنی آن مانند آبشار نیاگارا در انتاریو ، راکی ​​و لیک لوئیز در آلبرتا و کوه ویستلر در بریتیش کلمبیا است.

در حالی که کانادا وعده زندگی هیجان انگیز و پر جنب و جوش کالج را برای دانشجویان بین المللی می دهد ، این نکته را نیز باید در نظر گرفت که ممکن است این فرصت همیشه رایگان نباشد. بسیاری از دانشجویان بین المللی مشتاق، دلایل مالی را بازدارنده تحصیلات خود درکانادا می دانند.

اما با عملکرد تحصیلی برجسته ای که با تلاش و کوشش مداوم به دست می آید ، شانس بیشتری برای تهیه و ارسال زودهنگام درخواست کالج خود خواهید داشت. شما می توانید تا آنجا که می توانید برای دانشگاه های کانادا اقدام کنید و از طریق بورسیه تحصیلی در کانادا به صورت رایگان در کانادا تحصیل کنید.

به غیر از بورسیه ها ، کانادا همچنین دارای دانشگاه های مقرون به صرفه است که می توانید به آنها مراجعه کنید. در حالی که هزینه های تحصیل درکانادا در مقایسه با سایر دانشگاه ها ارزان تر است ، هنوز می توانید مطمئن باشید که تحصیلات در دانشگاه های کانادا درجه یک است. با استفاده از این گزینه ها ، تحصیل رایگان در کانادا ، فارغ از سطح کالج شما ، چندان دور از واقعیت نیست. علاوه بر این ، شما قادر خواهید بود بسیاری از چیزهای عالی را که کانادا ارائه می دهد ، تجربه کنید.


آیا تحصیل رایگان در کانادا برای دانشجویان بین المللی وجود دارد؟

جواب کوتاه، نه است. به بیان ساده ، هیچ دانشگاهی بدون هزینه در کانادا برای دانشجویان بین المللی وجود ندارد. حتی برای دانشجویان کانادایی هیچ دانشگاه بدون شهریه وجود ندارد.

با این حال ، شما می توانید بدون پرداخت شهریه با دریافت بورسیه کامل شهریه یا حتی بورسیه های کامل بودجه تحصیل کنید. (در ادامه به این موضوع خواهیم پرداخت.)

باید بدانید که دانشگاههای بسیار بسیار مقرون به صرفه ای در کانادا حتی برای دانشجویان بین المللی وجود دارد. اگرچه آنها دانشگاه های بدون هزینه نیستند ، اما هزینه های آن کمترهستند.
۱.نحوه تحصیل رایگان در کانادا:

 سخت مطالعه کنید و درخواست خود را زود پیگیری کنید.

یک برنامه خوب ، مهارت ها و دستاوردهای تحصیلی شما را نشان می دهد. در حالی که بسیار توصیه می شود که برنامه خود را زود آماده کنید ، اما بسیار مهم است که بدانید تحصیلات قبلی شما و اینکه چقدر وقت و انرژی خود را روی آن سرمایه گذاری می کنید یک برنامه خوب را تعیین می کند.

با مطالعه زیاد در سطح فعلی خود ، گام های پیشرفته ای را در جهت تحصیلات عالی بر می دارید. نمرات و معدل شما ، نمرات آزمون و جوایز دانشگاهی و همچنین مشارکت فوق برنامه شما نشان دهنده وضعیت علمی شما است. این مولفه ها توسط تیم پذیرش دانشگاه مورد بررسی دقیق شما قرار می گیرد ، بنابراین بهتر است این موارد را به طور چشمگیری نشان دهید.

آماده سازی زودهنگام درخواست شما همچنین می تواند شانس شما را برای تحصیل رایگان در کانادا و پذیرش در دانشگاه مورد نظر افزایش دهد. به این ترتیب ، زمان بیشتری برای جمع آوری اسناد و داده های لازم برای حمایت از پذیرش خود خواهید داشت. از نظر علمی ، شما زمان بیشتری خواهید داشت تا ثابت کنید که چقدر می توانید برای دانشگاه  کارآمد باشید و تیم پذیرش را متقاعد کنید که به اتفاق آرا شما را بپذیرند.

از آنجا که در خارج از کشور تحصیل خواهید کرد ، باید در نظر بگیرید که درخواست ها ممکن است شامل شرایط ویزا و سفر باشد. دانستن نحوه انجام زودهنگام این موارد می تواند به شما در مدیریت عاقلانه زمان و منابع کمک کند.

هزینه های تحصیل در کانادا

هزینه های تحصیل در کانادا۲. درخواست بورسیه تحصیلی در کانادا:

کانادا بدون شک مکانی عالی برای تحصیل در دانشگاه است. اگر مایل هستید برای همیشه در این کشور بمانید ، فرصتهای شغلی وسیعی را خواهید اشت. با این حال ، ممکن است هنگام اقامت در خارج از کشور با برخی مشکلات مالی روبرو شوید و برخلاف کشور خود ، کمک به خانواده و بستگان ممکن است بسیار چالش برانگیز باشد.

درخواست و پذیرش بورسیه تحصیلی می تواند کمک مالی فوق العاده ای به امور مالی شما کند. نگاهی به برخی از بهترین بورسیه های تحصیلی در کانادا برای دانشجویان بین المللی بیندازید. حداکثر می تواند شما را به کانادا برساند و شما می توانید به صورت رایگان در کانادا تحصیل کنید. دانشگاه ها و موسسات خصوصی مختلف در کشور دانشجویان بین المللی را از طریق برنامه های بورسیه جذب می کنند. علاوه بر این ، دولت کانادا با ارائه بورسیه تحصیلی و جوایز ممتاز به دانشجویان برجسته ، از مطالعات بین المللی حمایت می کند.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درخصوص بورسیه های تحصیلی کانادا می توانید با کارشناسان ارشد رویال اپلای در ارتباط  باشید ویا با تکمیل فرم ارزیابی انلاین رویال اپلای مشاوره دریافت کنید.