مزیت های تحصیل در کانادا

مزیت های تحصیل در کانادا

 

کانادا در ۸-۹ سال گذشته به آرامی اما پیوسته به عنوان مقصد مورد علاقه برای آموزش عالی رشد کرده است. این کشور در حال حاضر یکی از پر طرفدارترین کشورها برای تحصیلات عالی توسط دانشجویان بین المللی است. تحصیلات با کیفیت بالا همراه با فرصت های کارآموزی ، علاوه بر سیاست های دولت لیبرال مربوط به کار پس از تحصیل و مهاجرت ،گزینه عالی برای دانشجویان ایجاد می کند.

۱۰ سال پیش ، تحصیل در خارج از کشور معمولاً با دانش آموزان خانواده های مرفه مالی همراه بود. کانادا این وضعیت را کاملاً تغییر داده است زیرا بهترین ها را ارائه می دهد.

برای دانشجویانی که می خواهند در بهترین دانشگاه ها تحصیل کنند ، موسساتی  مانند دانشگاه تورنتو ، دانشگاه آلبرتا ، دانشگاه بریتیش کلمبیا  و تعدادی از دانشگاه های دیگر وجود دارد. برای دانشجویانی که به دنبال برنامه هایی هستند که خیلی گران نیستند و مدت زمان کوتاهی دارند ، بنابراین در هزینه های زندگی نیز صرفه جویی می شود ، کانادا دارای بهترین سیستم کالج در جهان است.


برتری علمی کانادا:

از مزایای تحصیل در کانادا این است که از آنجا که آموزش و پرورش کانادا یک مسئولیت استانی است ، دولت های استانی اطمینان می دهند که کیفیت آموزش به طور مداوم در سراسر کانادا بدون توجه به نوع موسسه ، دانشگاه یا کالج ، بسیار بالا است.


اگر می خواهید لیسانس یا فوق لیسانس بگیرید ، از بین طیف وسیعی از دانشگاه ها را بر اساس صلاحیت خود انتخاب کنید. اگر به دنبال راهی کوتاه تر و مناسب برای کسب مهارت برای اشتغال زایی هستید، تعدادی از دیپلم های تخصصی ، دیپلم های پیشرفته ومدرک های فوق لیسانس در کالج ها و دانشگاه های کانادا را انتخاب کنید.

از نظر جریان های آموزشی ، انواع برنامه ها از جریان های مختلف در کالج ها و دانشگاه های کانادا موجود است. مهندسی ، فناوری اطلاعات ، مراقبت های بهداشتی ، کشاورزی ، ورزش ، مدیریت ، حسابداری ، اقتصاد ، معدن ، نفت ، انرژی های تجدید پذیر یا هر جریان دیگری ، مطمئناً می توانید یک برنامه مربوط به خود را در کانادا پیدا کنید .

 

سطح علمی بالا دانشگاه های کانادا


تمرکز کانادا بر توسعه مهارت دانشجویان:

همه ما موافقیم که آموزش در سطح جهانی فقط در مورد آنچه در کلاس درس یاد می گیریم نیست. همچنین درباره آمادگی ما برای دنیای واقعی است. کانادا دارای سیستم فوق العاده ای به نام مشارکت در دنیای واقعی است که دقیقاً به این  امرمهم پرداخته است.
Co-op اساساً فرصت های شغلی را برای دانشجویان در بخشهای مربوطه در حین تحصیل فراهم می کند. به گفته دانشجویان این از بهترین مزایای تحصیل در کانادا است.

بنابراین ، یک دانشجوی مهندسی در طول تحصیل فرصتی پیدا می کند تا در یک شرکت مهندسی کار کند. این امر با آشنایی اولیه دانش آموزان با محیط کار ، آنها را برای ورود به دنیای واقعی آماده می کند و همچنین نظم و انضباط را ایجاد می کند.

یک دوره کارآموزی حدود ۴ ماه در سال است. بنابراین ، اگر دانشجویی در یک برنامه ۴ ساله که همکاری (کارآموزی) ارائه می دهد ثبت نام کند، می تواند در طول تحصیل ۱۶ ماه تجربه کاری ارزشمند کانادایی را کسب کند.

هنگامی که پس از فارغ التحصیلی به دنبال شغل دائمی می روند ، مزیت رقابتی این دانش آموزان را نسبت به دیگران تصور کنید Co-op- بخشی جدایی ناپذیر از بسیاری از برنامه ها در اکثر دانشگاه ها و کالج ها است.


در حین تحصیل در کانادا  درآمد کسب کنید:

علاوه بر تعاونی ، دانش آموزان مجاز به کار پاره وقت در حدود ۲۰ ساعت در هفته در محوطه دانشگاه یا خارج از آن هستند. آنها همچنین می توانند بسته به مدت برنامه تحصیلی کانادایی خود، حداکثر تا ۳ سال مجوز کار پس از تحصیل را درخواست کنند. برای جزئیات بیشتر ، لطفاً به وب سایت IRCC مراجعه کنید.

تحصیلات مقرون به صرفه در کانادا:

هزینه تحصیل در کانادا ، در مقایسه با دانشگاه های سایر مقاصد تحصیلی محبوب ، نسبتاً ارزان تر است. و هنگام در نظر گرفتن بازگشت سرمایه ، با در نظر گرفتن فرصتهای شغلی فوق العاده، (هم به صورت پاره وقت و هم به صورت تمام وقت) این یک گزینه مناسب برای دانشجویان  است. دانشجویان واجد شرایط همچنین می توانند برای کاهش هزینه های تحصیلی به طیف وسیعی از بورسیه ها مراجعه کنند.

تجربه زندگی امن و آرام در کانادا:

کانادا همواره به عنوان یکی از امن ترین کشورها در جهان رتبه بندی شده است. در سال ۲۰۱۸ ، شاخص جهانی صلح ، کانادا را به عنوان ششمین کشور صلح آمیز در سراسر جهان معرفی کرد.

به عنوان دانشجوی بین المللی ، از حقوق مشابه سایر کانادایی ها برخوردار خواهید بود. کیفیت زندگی همچنین به معنای نیازهای اساسی زندگی مانند هوای پاک ، آب تمیز و هم چنین به جنبه های دیگر زندگی مانند دسترسی به مراقبت های بهداشتی درجه یک ، زیرساخت های آموزشی خوب دسترسی خواهید داشت.

 

تنوع فرهنگی در کانادا:

کانادا به عنوان یک جامعه بسیار گرم و استقبال کننده است. افراد زیادی از کشورهای مختلف به مدت طولانی به کانادا مهاجرت کرده اند. این به کانادا از نظر تنوع فرهنگی برتری می بخشد.

کانادا و کانادایی ها این تنوع را پذیرفته و آن را به عنوان نقطه قوت خود می شناسند. در طول سال ، دانشجویان می توانند جشنواره های همه گروه های قومی را تجربه کنند و قسمت شگفت انگیز این است که جشن ها محدود به گروه قومی نیست بلکه کل کشور کانادا همه جشنواره ها را جشن می گیرد.

فرصتهای مهاجرتی در کانادا:

از آنجا که دانشجویان بین المللی مدت زیادی را در کانادا می گذرانند ، آنها برای تبدیل شدن به کانادایی های آینده مناسب هستند. آنها زمان کافی برای درک و پذیرش فرهنگ کانادایی در حین تحصیل دارند و همچنین تا سه سال فرصت دارند تا فرهنگ کار در کانادا و آنچه برای موفقیت پس از اتمام تحصیل لازم است را بشناسند. در صورت تمایل به زندگی دائم در کانادا ، IRCC  بستری را برای این کار به دانشجویان ارائه می دهد.

 

برای هر دانشجویی که  قصد تحصیل در خارج از کشور را دارد ، بهترین زمان برای انتخاب کانادا همین حالا است. برای کسب اطلاعات بیشتر برای تحصیل در کانادا می توانید با کارشناسان ارشد رویال اپلای در ارتباط باشید ویا با تکمیل فرم ارزیابی انلاین رویال اپلای مشاوره دریافت کنید.