پرچم استرالیا

ممکن است تصمیم بگیرید که به تحصیل ادامه دهید و یا کار در استرالیا یا خارج از کشور پیدا کنید. هر تصمیمی که می گیرید ، استرالیا به آینده شما اهمیت می دهد و می تواند از شما برای تصمیم گیری صحیح پشتیبانی کند. همچنین می توانید از طریق شبکه های فارغ التحصیلان با دوستان و همسالان برای پشتیبانی مداوم و فرصت های کاری مفید در ارتباط باشید.

در این مقاله رویال اپلای قصد دارد به فرصت های شغلی و اجتماعی بعد ار فارغ التحصیل شدن از دانشگاه های استرالیایی بپردازد.

برای کسب تمامی اطلاعات تا اخر این مقاله همراه رویال اپلای باشید.

پیدا کردن شغل

اکثر فارغ التحصیلان بین المللی می گویند که تحصیلاتشان در استرالیا یک مزیت واقعی برای حرفه آنها است. بنابراین می توانید اطمینان داشته باشید که تحصیلات, شما را برای موفقیت در آینده آماده می کند.

با این حال ، استرالیا اعتقاد دارد که تحصیلات شما فقط کسب مدرک نیست. بلکه برای بدست آوردن مهارت ، دانش ، و تجربه برای دستیابی به موفقیت در مرحله بعدی زندگی شما است.

اگر تصمیم دارید در استرالیا بمانید

برای استفاده از دانش تازه به دست آمده و به دست آوردن تجربه کار محلی ، ممکن است واجد شرایط انجام کار پس از تحصیل باشید. ارائه دهندگان آموزش و ارگان های دولتی به ارتباط دانشجویان با کارفرمایان بالقوه در نمایشگاه های شغلی ، مراکز استخدام ، فرصت های شغلی و رویدادهای شبکه صنعت در هر ایالت و منطقه کمک می کنند. پشتیبانی ، مشاوره و فرصت هایی که به آنها دسترسی پیدا می کنید می توانند یک مزیت واقعی در هنگام شروع کار خود در استرالیا باشند.

اگر می خواهید در استرالیا بمانید و پس از انقضا ویزای فعلی خود کار کنید ،و باید ویزای جدیدی دریافت کنید. تعدادی گزینه وجود دارد ، بنابراین بهترین گزینه ها را برای شرایط خود بررسی کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر ، می توانید با کارشناسان ارشد رویال اپلای در ارتباط باشید.

کار در استرالیا


اگر تصمیم دارید کاری در خارج از کشور پیدا کنید

مدرک تحصیلی استرالیا شما را به یک کارمند با صلاحیت برای کارفرمایان در سراسر جهان تبدیل خواهد کرد. در بیشتر رشته ها ، شما در استرالیا توسط کارفرمایان در سراسر جهان شناخته شده و پذیرفته می شوید. دانشگاه ها و کالج های استرالیا شبکه های جهانی دارند و می توانند به شما کمک کنند با کارفرمایان خارج از کشور نیز در  ارتباط باشید.

ادامه تحصیل در استرالیا

ممکن است بتوانید در استرالیا به تحصیل ادامه دهید تا مدرک بالاتری کسب کنید یا در رشته دیگری در تحصیل گام بردارید. اگر تصمیم به ادامه تحصیل دارید ، بررسی کنید که ویزای شما این اجازه را می دهد یا نیاز به درخواست ویزای جدید دارید. اگر دوره کارشناسی ، کارشناسی ارشد یا دکترا را گذرانده باشید ، می توانید واجد شرایط جریان کار پس از تحصیل ویزای تحصیلات تکمیلی موقت (ویزا ۴۸۵) باشید.

برای بررسی شرایط ویزا استرالیا و یافتن گزینه های مرتبط می توانید با وکلا رویال اپلای در ارتباط باشید.

آماده شدن برای بازگشت به کشور خود بعد از تحصیل در استرالیا

پس از اتمام دوره تحصیلی ممکن است به کشور خود بازگردید و دوستان و خانواده خود را ببینید. اگر برای ادامه تحصیل یا کار به کشور خود می روید ، قبل از ترک استرالیا چند نکته مهم وجود دارد:

  • پیوند امنیتی محل اقامت خود را مطالبه کنید.
  • به سازمانهای فارغ التحصیلان بپیوندید.

بسیاری از موسسات جلسات اطلاعاتی یا سمینارهایی را با مشاوره در مورد بازگشت به کشور خود و سازگاری با زندگی خارج از استرالیا برگزار می کنند. برای اطلاعات بیشتر می توانید از کارمندان پشتیبانی دانشجویان بین المللی رویال اپلای کمک بگیرید.

در ارتباط بودن با گروه های فارغ التحصیلان

با بیش از نیم میلیون دانشجوی بین المللی از ۱۹۲ کشور در استرالیا در ارتباط بوده اید، مطمئن هستیم که دوستان جدیدی از سراسر جهان پیدا کرده اید. هیچ راهی بهتر از ارتباط با انجمن فارغ التحصیلان برای برقراری ارتباط نیست.

مسیر شما پس از فارغ التحصیلی به هر کجا که منجر شود ، پیوستن به یک گروه فارغ التحصیلان از موسسه استرالیایی خود می تواند به شما در مسیر اینده کمک کند. شما می توانید انجمن های فارغ التحصیلان را در استرالیا بر اساس موسسه خاص خود ، دوره ای که تحصیل کرده اید یا دانشجویان دیگری از کشور خود پیدا کنید و به آنها بپیوندید. بیشتر گروه ها و انجمن ها آنلاین هستند ، بنابراین عضویت فعال در آن ها بسیار  آسان است.

عضویت در یک گروه فارغ التحصیلان می تواند به شما کمک کند:

شروع شغل خود:


فارغ التحصیلان دیگر که در زمینه شما کار می کنند می توانند کمک خوبی در هنگام ایجاد شغل خود باشند. آنها می توانند از طریق خبرنامه ها و نشریات فارغ التحصیلان ، راهنمایی در مورد صنعت شما و اطلاعات مربوط به مشاغل بالقوه را ارائه دهند.

به روز باشید:


اگاه بودن از رویدادهای منظم اجتماعی به شما این امکان را می دهد که حتی در صورت پیوستن شما و همکلاسی های سابق خود به نیروی کار یا ادامه تحصیل در سراسر جهان ، به شما این امکان را میدهد که اگاه و بروز باشید.

پشتیبانی مورد نیاز خود را دریافت کنید:


خانواده و دوستان از شما در کشور خودتان  استقبال خواهند کرد ، اما یک شبکه فارغ التحصیلان پر از افرادی است که تجربیات مشابهی را به اشتراک گذاشته اند و می توانند از شما حمایت کنند.

گروه های فارغ التحصیلی شما را قادر می سازند تا دانشجویان قبلی و فعلی را راهنمایی کنید. شما می توانید از تجربه و ارتباطات خود برای کمک به دانشجویان دیگر در جهت یابی به زندگی و تحصیل استفاده کنید. گروه های فارغ التحصیل بسیاری از فعالیت های خیریه و جامعه را سازمان می دهند ، بنابراین عضویت در آن باعث سهولت در رشد شخصی شما نیز می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان ارشد و مشاورین رویال اپلای در ارتیاط باشید و یا از طریق تکمیل فرم ارزیابی رویال اپلای مشاوره کارشناسان را دریافت کنید.