ویزای سرمایه گذاری E-2 در ایالات متحده، بررسی شرایط و چگونگی اقدام برای آن

پرچم امریکا

 

رویال اپلای در این مقاله به بررسی ویزای سرمایه گذاری E-2 در ایالات متحده میپردازد.

آیا می خواهید در آمریکا شغلی راه اندازی یا سرمایه گذاری کنید؟ اطلاعاتی را که در زیر در مورد ویزای سرمایه گذاری ارائه کرده ایم بخوانید. سپس فرم ارزیابی مهاجرت رویال اپلای را پر کنید و ما با شما تماس می گیریم تا در مورد صلاحیت و گزینه های خود بحث کنید.

ویزای سرمایه گذار E-2امریکا

ویزای سرمایه گذاری چیست؟

افرادی که مایل به کار در ایالات متحده با شروع یا سرمایه گذاری در یک تجارت آمریکایی هستند ممکن است واجد شرایط ویزای سرمایه گذار E-1 یا E-2 یا ویزای توسعه تجارت L-1 باشند.

در حالی که همه کشورها واجد شرایط نیستند، صاحبان مشاغل و سرمایه گذاران کشورهای واجد شرایط می توانند در صورت برآورده ساختن چندین معیار، واجد شرایط باشند. کارمندان و همسر و فرزندان دارنده ویزای اصلی نیز ممکن است واجد شرایط ویزا باشند.

ویزای سرمایه گذار مهاجر

istockphoto 1176272338 612x612 1 1

ویزای سرمایه گذار مهاجر EB-5 توسط کنگره برای جذب سرمایه خارجی در ایالات متحده و ایجاد شغل برای کارگران آمریکایی در این روند ایجاد شد. سپس سرمایه گذار واجد شرایط اقامت دائم خواهد بود.

برای به دست آوردن ویزای EB-5، سرمایه گذار باید چند شرط اصلی را برآورده کند و مدارکی را برای اثبات واجد شرایط بودن خود ارائه دهد.

ویزای O-1

ویزای O-1 برای افرادی است که توانایی فوق العاده ای در هنر ، علوم ، تجارت ، تحصیل یا دو و میدانی دارند. در حالی که ویزای کار محسوب می شود ، می تواند برای سرمایه گذاران در برخی از این زمینه ها ، به ویژه مشاغل ، که ممکن است مهارت های فوق العاده ای در آنها داشته باشند ، اعمال شود.

موارد ویزای سرمایه گذار

مقالات زیر اطلاعاتی درباره موارد خاصی که ممکن است داشته باشید یا مسائلی که ممکن است در درخواست ویزای سرمایه گذاری با آن روبرو شوید ارائه می دهد.

تفاوت ویزای E-1 و E-2 چیست؟

آنچه در مصاحبه ویزای E-2 انتظار می رود

آیا می توانم از طریق ویزای E-2 گرین کارت بگیرم؟

چه کسی می تواند برای ویزای E-2 اقدام کند؟

اگر مایل به کار در ایالات متحده با شروع یا سرمایه گذاری در یک تجارت ایالات متحده هستید ، ویزای E-2 ممکن است یک گزینه برای شما باشد. ویزای الکترونیکی ویزای کاری ایالات متحده برای افرادی است که در ایالات متحده در تجارت یا سرمایه گذاری کار می کنند. ویزای الکترونیکی فقط برای کشورهایی صادر می شود که در آنها معاهده ای بین کشور اتباع خارجی و ایالات متحده وجود دارد.

دو نوع درخواست ویزای E:

E-1 برای معامله گران

E-2 (برای سرمایه گذاران)

نحوه دریافت ویزای سرمایه گذاری E-2

ویزای E-2 برای صاحبان و سرمایه گذاران مشاغل در ایالات متحده است. E-2 یک ویزای کاری موقت ایالات متحده است که ممکن است برای سرمایه گذاری های “قابل توجه” در ایالات متحده اعطا شود. سرمایه گذاری برای واجد شرایط بودن برای ویزای E-2 باید دارای چندین معیار باشد.

اگر به کارکنان شرکت های E-2 ویزای E-2 داده شود ، در صورتی که وظایفی دارند که ماهیت اجرایی ، مدیریتی یا نظارتی دارند یا خواهند بود. در صورت اشتغال به کار جزئی ، ممکن است ویزای E-2 در صورتی دریافت کند که دارای صلاحیت های ویژه ای باشد که خدمات را برای شرکت ضروری می کند.

همسر و فرزندان (مجرد و زیر ۲۱ سال) دارندگان ویزای E-1 یا E-2 دارای همان طبقه بندی E-1 یا E-2 به عنوان اصل هستند.

برای واجد شرایط بودن برای ویزای E-2 به عنوان سرمایه گذار ، باید:

نشان دهید که سرمایه گذاری یا بودجه “اساسی” در دسترس است و متعهد به سرمایه گذاری است.

سرمایه گذاری باید برای یک کسب و کار فعال باشد .

جهت سرمایه گذاری بیشتر از متقاضی و خانواده وی/وی ، سرمایه گذاری باید سود کافی ایجاد کند.

برای سرمایه گذاری برای ویزای E-2 چقدرسرمایه نیاز دارم؟

جهت دریافت ویزای E-2 حداقل میزان سرمایه گذاری لازم نیست. سرمایه گذاری فقط باید “قابل توجه” باشد.

مقدار قابل توجهی به عواملی مانند نوع مشاغل درگیر، تعداد مشاغل ایجاد شده توسط دارایی های شخصی سرمایه گذار و غیره بستگی دارد.

در بیشتر موارد ، سرمایه گذاری باید حداقل ۱۰۰۰۰۰ دلار آمریکا باشد ، اما گاهی اوقات ممکن است کمتر باشد.

اگر کارمند باشم آیا می توانم برای دریافت ویزای E-2 واجد شرایط باشم؟

برای واجد شرایط بودن برای طبقه بندی کارکنان E-2 ، کارمند یا کارمند احتمالی یک سرمایه گذار معاهده باید:

با تعریف “کارمند” تحت قانون مربوطه آشنا شوید

در هر صورت درگیر وظایف یک ویژگی اجرایی یا نظارتی باشید، یا اگر در ظرفیت کمتری به کار گرفته شده اید، دارای صلاحیت های ویژه باشید.

 

نحوه دریافت ویزای تریدر E-1

ویزای E-1 برای افرادی است که در مبادله ، خرید یا فروش کالا/خدمات یا کالا مشارکت دارند. خدمات شامل انتقال فناوری ، خدمات معماری و مهندسی ، مشاوره مدیریت یا حسابداری است. تجارت کالا و خدمات باید از نظر ارزش ، حجم یا تعداد زیادی از معاملات کوچک قابل توجه باشد.

معامله همچنین باید دارای معیارهای زیر باشد:

تجارت باید عمدتا با کشور معاهده باشد.

بیش از ۵۰ درصد از حجم کل تجارت بین المللی باید بین ایالات متحده و کشور معاهده باشد.

میزان تجارت باید برای اطمینان از جریان مداوم تجارت بین المللی بین ایالات متحده و کشور معاهده کافی باشد.

تجارت می تواند قراردادهای الزام آوری باشد که نیاز به مبادله اقلام در آینده دارد.

درآمد حاصل از ارزش معاملات متعدد که برای حمایت از معاملات و خانواده وی کافی است ، عامل مطلوبی است.

چرا جستجوی کمک حرفه ای برای ویزای E-2 بسیار مهم است

هنگام درخواست ویزای E ، تمام معیارها باید رعایت شود. با همه اسناد و مدارک مورد نیاز ، به راحتی نمی توان جزئیات مهمی را که می تواند منجر به رد شدن درخواست شود ، از دست داد.

بدون هیچ گونه کمک حقوقی ، حرکت از طریق فرایند پیچیده برنامه ناکام کننده و بالقوه بی نتیجه است.

وقتی نوبت به تهیه برنامه برای سرمایه گذاران یا معامله گران می رسد، تیم های حقوقی مجرب بهترین راه را برای تهیه یک بسته برنامه موفق می دانند.

چرا ما را برای درخواست ویزای E-2 خود استخدام می کنید؟

با بیش از ۱۰ سال تجربه کار با سرمایه گذاران و معامله گران ، رویال اپلای میداند که اداره مهاجرت ایالات متحده به چه چیزی نیاز دارد.

اولین قدم برای موفقیت در درخواست ویزای E-2 ، ارزیابی پرونده شما است. فرم ارزیابی مهاجرت رویال اپلای را تکمیل کنید و کارشناسان رویال اپلای ظرف ۲۴ ساعت با شما تماس می گیرند تا درباره صلاحیت و گزینه های شما بحث کنند.

۰۲۱۲۲۴۰۷۱۷۱