سرمایه گذاری در کانادا

سرمایه گذاری در کانادا

 

بررسی سرمایه گذاری استان های کانادا – هنگام برنامه ریزی برای تجارت جدید خود در کانادا ، مهم است که نکات مهم زندگی را مانند خانواده حفظ کنید.

استان نوا اسکوشیا کانادا:

نوا اسکوشیا به عنوان یکی از استانهای آتلانتیک کانادا، برای راه اندازی کسب و کار در این استان به افراد تازه کار جدید بسیار نیاز دارد.

نوا اسکوشیا دارای منابع طبیعی فراوانی است که صنایع سودآوری در کشاورزی ، ماهیگیری ، معدن ، جنگلداری و استخراج گاز طبیعی ایجاد کرده است.

با منابع بسیار زیاد در اختیار شما و هزینه زندگی پایین ، مطمئناً تجارت شما در استان موفق خواهد شد.

در حال حاضر دو گزینه ویزای کارآفرین در نوا اسکوشیا موجود است.

  • کارآفرین نوا اسکوشیا
  • فارغ التحصیل بین المللی نوا اسکوشیا

 

سرزمین های شمال غربی کانادا – بررسی سرمایه گذاری استان های کانادا:

 

 

آیا می دانید سرزمین های شمال غربی سومین تولید کننده بزرگ الماس در جهان است؟

در شمال کانادا ، این سرزمین مملو از راز را خواهید دید که به دلیل دیدنی های شفق قطبی مشهور است.این سرزمین نه تنها یک طبیعت شگفت انگیز است ، بلکه یک نقطه اصلی برای تجارت است.

در چند سال گذشته ، ما شاهد رشد و موفقیت در بخش های کشاورزی ، شیلات و تولید بوده ایم. با داشتن یکی از پایین ترین نرخ های مالیات بر مشاغل و سریع ترین رشد تولید داخلی در کانادا ، مطمئناً شاهد ادامه موفقیت در این استان  خواهیم بود.

سرزمین های شمال غربی خانه نیروی کار مشتاق و آموزش دیده است.در واقع این سرزمین ها دارای کمترین نرخ بیکاری در کل کانادا است.

دولت در این استان  اهمیت سرمایه گذاری در مشاغل را به رسمیت می شناسد و از آن زمان چندین برنامه تشویقی برای تجارت و سرمایه گذاری ایجاد کرده است.

اگر می خواهید کسب و کار خود را در سرزمین های شمال غربی شروع کنید، باید واجد شرایط کسب و کار این جریان باشید.

 

 

بررسی سرمایه گذاری استان های کانادا – نیوفاندلند و لابرادور:

 

شرکت های تجاری کوچک اقتصاد نیوفاندلند و لابرادور را اداره می کنند.در واقع ۴۰ درصد از کل جمعیت در این مشاغل مشغول به کار هستند.با وجود استارتاپ های متعدد در استان ، هنوز از پتانسیل تجاری این منطقه تا حد زیادی استفاده نشده است.

نیوفاندلند و لابرادور صنایع فناوری در حال توسعه ای دارند.و چشم انداز خود را به فرصت های ماجراجویی و اکوتوریسم می رساند.

با توجه به این که استان به شدت به منابع غذایی بیشتری نیاز دارد، فضای زیادی برای سرمایه گذاری در بخش کشاورزی وجود دارد.

در حال حاضر دو گزینه جدید ویزای کارآفرین و سرمایه گذار در دسترس کسانی است که:

امیدوارند در نیوفاندلند و لابرادور،در جریان های کارآفرین بین المللی و کارآفرینان فارغ التحصیل بین المللی،شروع به کار کنند.

  • کارآفرین بین المللی نیوفاندلند و لابرادور
  • کارآفرین فارغ التحصیل بین المللی نیوفاندلند و لابرادور

 

سرمایه گذاری در کانادا - آنتاریو

سرمایه گذاری در کانادا – آنتاریو

 

انتاریو:

 

۶۸ درصد از بزرگسالان ساکن انتاریو دارای تحصیلات تکمیلی هستند که این امر استان را به تحصیل کرده ترین جمعیت جهان تبدیل کرده است. راه اندازی کسب و کار در این استان  اطمینان حاصل می کند که کارکنان شما دارای برخی از شرایط مطلوب هستند.

در انتاریو ، مشاغل شما از هزینه های تجاری کمتری نسبت به سایر مراکز تجاری در ایالات متحده برخوردار خواهند بود و شما مالیات کمتری را پرداخت خواهید کرد .

همچنین هزینه های شما به میزان قابل توجهی در مراقبت های بهداشتی و مسکن کاهش می یابد. به همین دلیل، و دلایل دیگر، دو شهر بزرگ انتاریو، تورنتو و اتاوا، در میان بهترین مکان ها برای زندگی و کار در جهان قرار دارند.

اگر می خواهید با شروع،سرمایه گذاری یا خرید یک کسب و کار در انتاریو،اقامت دائم کانادا را بدست آورید،

دو گزینه برای انتخاب دارید:

  • جریان شغلی انتاریو
  • جریان کارآفرین انتاریو

 

جزیره پرنس ادوارد:

 

جزیره پرنس ادوارد (PEI) ممکن است کوچکترین استان کانادا باشد،اما پتانسیل آن برای تجارت و رشد اقتصادی هیچ محدودیتی ندارد.

به عنوان یکی از استانهای دریایی،این استان  تا حد زیادی تحت تأثیر نیروی کار سالمندی است که کشور را فرا گرفته است.

به همین دلیل، این استان به مهاجران،( به ویژه کارآفرینان و سرمایه گذاران خارجی ) برای کمک به ایجاد اقتصاد در حال رشد روی آورده است.

دولت PEI،با درک اهمیت توسعه مشاغل جدید، بسیاری از ابتکارات حمایتی مانند صندوق اشتعال را به کارآفرینانی که به دنبال راه اندازی یک تجارت جدید در استان هستند، ارائه می دهد. با داشتن منابع فراوان در اختیار شما و فضای آرام شهرهای ساحلی ، مطمئناً تجارت شما در PEI رونق خواهد گرفت. مجوز کار جزیره پرنس ادوارد در حال حاضر تنها گزینه ویزای تجاری در استان است.

به طور کلی برای واجد شرایط بودن و در نظر گرفتن صلاحیت سرمایه گذار،یک فرد باید دارای موارد زیر باشد:

  • دارایی خالص حداقل ۱.۶ میلیون دلار ؛
  • تجربه مدیریتی ؛
  • باید مایل به سرمایه گذاری ۸۰۰۰۰۰ دلاری تحت تأمین دولت باشد. وتامین مالی این سرمایه گذاری از طریق موسسات مالی کانادایی امکان پذیر است.

به عنوان یک سرمایه گذار مهاجر، شما و خانواده نزدیک خود می توانید با سرمایه گذاری ۸۰۰۰۰۰ دلار برای حداقل پنج سال تحت برنامه فدرال، ویزای مهاجرت کانادا (اقامت دائم) را دریافت کنید.

این برای متقاضیانی است که قصد اقامت در هر نقطه از کانادا را دارند .(به جز کبک)

این برنامه توسط دولت تضمین می شود ، به این معنی که ۸۰۰۰۰۰ دلار شما در پایان پنج سال بدون بهره به طور کامل بازپرداخت می شود.

 

برای اطلاعات بیشتر در خصوص انواع ویزای سرمایه گذاری کانادا می توانید با کارشناسان ارشد  و مشاورین رویال اپلای در ارتباط باشید.

یا از طریق تکمیل فرم ارزیابی انلاین رویال اپلای  مشاوره دریافت کنید.

۰۲۱۲۲۴۰۷۱۷۱