مهاجرت به اسپانیا

مهاجرت به اسپانیا پس از گرفتن وکیل مهاجرت از طریقه های مختلف اتفاق می افتد. اگر شما متقاضی اخذ اقامت اسپانیا هستید و اگر درباره زندگی در اسپانیا اطلاعاتی کسب کردید و یا نیاز به اخذ اطلاعات بیشتد دارید، پیشنهاد می شود متون مندرج در وب سایت رویال اپلای درباده مهاجرت به اسپانیا، هزینه های مهاجرت به اسپانیا و طرق مختلف آن را مطالعه بفرمائید.

یکی از بزرگ ترین سوالات شما متقاضیان محترم مهاجرت به اسپانیا این است که آیا فی الواقع سرمایه گذاری در اسپانیا، تحصیل در اسپانیا، کار در اسپانیا، ازدواج در اسپانیا یا تولد فرزند در اسپانیا، خرید ملک در اسپانیا، مهاجرت توریستی به اسپانیا، اخذ اقامت های کوتاه مدت اسپانیا کمکی به اقامت دائم در اسپانیا می کند یا خیر؟

البته باید این نکته را مدنظر داشت که در زمینه مهاجرت به اسپانیا اطلاعات ضد و نقیضی وجود دارد که ممکن است شما را گمراه نمایند، رویال اپلای با توجه به مباحث حقوقی بین الملل مربوط به مهاجرت به اسپانیا در نظر دارد تا در این مقاله اطلاعات جامع و مشاوره صحیح در راستای مهاجرت به اسپانیا در اختیار شما متقاضیان عزیز مهاجرت به اسپانیا قرار دهد، عزیزان بسیاری با ما تماس گرفته و سوالات متداولی در باب مهاجرت به اسپانیا می پرسند. سوالاتی نظیر :

در میان راه های مهاجرت به اسپانیا کدام راه سریع تر و راحت تر به دست می آید؟

یا برای مهاجرت به اسپانیا از طریق تحصیل چه اقداماتی باید انجام دهیم؟

یا برای اخذ ویزای اسپانیا چه اقداماتی باید انجام دهیم؟

برای اینکه شرایط شما عزیزان ارزیابی گردد تا مشخص شود، شما واجد شرایط برای مهاجرت به اسپانیا می باشید یا خیر، به شما پیشنهاد میکنیم بارویال اپلای تماس گرفته و در زمینه مهاجرت به اسپانیا با مشاورین زبده ما صحبت نمایید.

برای مهاجرت به اسپانیا راه های قانونی متداولی وجود دارد که متقاضیان با در نظر گرفتن شرایط خود می توانند یکی از بهترین راه ها را انتخاب نمایند و برای مهاجرت به اسپانیا اقدام نمایند.

انواع راه های مهاجرت به اسپانیا

انواع راه های مهاجرت به اسپانیا
  1. حقوق مهاجرت به اسپانیا از طریق اعلام پناهندگی
  2. مهاجرت به اسپانیا از طریق ازدواج
  3. مهاجرت به اسپانیا از طریق کار
  4. مهاجرت به اسپانیا از طریق تحصیل
  5. مهاجرت به اسپانیا از طریق خرید ملک
  6. مهاجرت به اسپانیا از طریق سرمایه گذاری

حقوق مهاجرت به اسپانیا از طریق اعلام پناهندگی

براساس کنوانسیون ۱۹۵۱ژنو افراد می توانند به واسطه های علاقه های ذیل در خواست پناهندگی مطرح نمایند. اگر به واسطه مسائل سیاسی، نژادی، قومی و مذهبی جانشان در مخاطره باشد، با مداقه در اصول مسلم حقوقی بین المللی فوق ملاحظه می گردد که فقط افراد خاصی از این طریق واجد شرایط و اعلام پناهندگی خواهد بود. البته تا زمانی که راه های قانونی و ساده تر وجود دارد، چرا از طریق پناهندگی اقدام نماییم و رویال اپلای به هیچ وجه مهاجرت به اسپانیا از طریق پناهندگی را به شما سروران گرامی توصیه نمیکند. چرا که مهاجرت به اسپانیا از طریق اعلام پناهندگی با مشکلات بسیاری همراه است. باید توجه داشت که افراد بسیاری نیز بوده اند که حتی نتوانسته اند سالم به خاک اسپانیا برسند و در این مسیر سخت و مشقت بار رسیدن به اسپانیا از راههایی چون دریا و کشتی جان خود را از دست داده اند یا مورد تجاوز قرار گرفته اند. بنابراین شما می توانید برای مهاجرت به اسپانیا از سایر طرق دیگر مهاجرت به اسپانیا استفاده نمایید.

مهاجرت به اسپانیا از طریق ازدواج

مهاجرت به اسپانیا از طریق ازدواج

در این روش باید شخص متقاضی یک Partner یا شخص مقابل را داشته باشد که تمایل به ازدواج با شما را داشته باشد و زمانی که فردی قصد ازدواج با یک تبعه را داشته باشد، باید سابقه و موضوعاتی را به سفارت نشان دهند که بیانگر این باشد که هدف و قصد آنها زندگی با یکدیگر است.

مدارکی دال بر روابط آنها با یکدیگر و مدارک مالی که شخص می تواند از پس هزینه های همسر خود برآید. پس از ازدواج، سند ازدواج و مدارک هویتی و سایر مدارک مورد نیاز سفارت باید تهیه گردد و به سفارت ار ائه گردد و منتظر اخذ ویزا شوید.

مهاجرت به اسپانیا از طریق کار

برای مهاجرت به اسپانیا از طریق کار شما حتما باید کارفرما و Job Offer داشته باشید تا برای شما دعوت نامه کاری ارسال نمایند تا بتوانید از این طریق وارد کشور اسپانیا شده و مشغول به کار شوید و پس از ۳ الی ۵ سال کار و پرداخت مالیات می توانید درخواست اقامت دائم نمایید که البته این امر یه مقدار سخت به نظر می رسد، چرا که زمانی که کارفرما بخواهد برای شما دعوت نامه کاری ارسال نماید، باید ابتدا آن شغل مورد نظر را در کشور خود ۳ ماه آگهی نماید. اگر شخص مورد نظر پیدا نشد سپس می بایست ۳ماه در اتحادیه اروپا آگهی نماید و اگر در این بازه ی زمانی ۶ ماهه شخص مورد نظر پیدا نشد. آن زمان می تواند برای شما هم وطنان عزیزمان دعوت نامه کاری ارسال نماید.

 مهاجرت به اسپانیا از طریق تحصیل

تحصیل در اسپانیا برای اشخاص ایرانی در تمامی مقاطع امکان پذیر می باشد. دانشگاه های موجود در اسپانیا هم به زبان اسپانیایی و هم به زبان انگلیسی برای دانشجویان خدمات ارائه می دهند و شما متقاضیان تحصیل در اسپانیا هم می توانید به زبان اسپانیایی و هم به زبان انگلیسی تحصیل نمایید، هزینه های تحصیل در اسپانیا سالیانه با توجه به رشته و دانشگاه و مقطع تحصیلی بین ۴ الی ۶ هزار یورو متغیر می باشد. البته در مقطع دکترا امکان اخذ بورسیه تحصیلی نیز وجود دارد که اگر می خواهید در این زمینه اطلاعات مکفی اخذ نمایید می توانید با رویال اپلای تماس حاصل کرده و با مشاوران زبده صحبت نمایید.

مهاجرت به اسپانیا از طریق سرمایه گذاری و خرید ملک

مهاجرت به اسپانیا از طریق سرمایه گذاری و خرید ملک

با توجه به سیاست های دولت اسپانیا و تبلیغات گسترده این کشور امروزه افراد زیادی متقاضی سرمایه گزاری و خرید ملک در این کشور هستند. برای اخذ اقامت از طریق خرید ملک شخص متقاضی باید خانه ای را حداقل به ارزش ۱۵۰ هزار یورو خریداری نماید تا بتواند رمز ورود به این کشور را پیدا نماید.

البته باید این نکته را در نظر گرفت که شما صرف خرید ملک در این کشور نمی توانید از مزایای شهروندی و اقامت دائم اسپانیا بهره مند گردید. بلکه ورود شما به اتحادیه اروپا سهل تر می گردد، در زمینه سرمایه گذاری و خرید ملک در اسپانیا مسائل پیچیده و حقوقی زیادی مطرح است که حتما باید برای تحقق این امر و جلوگیری از سواستفاده افراد کلاهبردار با وکلای حقوق بین الملل در ارتباط باشد که به شما توصیه می نماییم با رویال اپلای ارتباط برقرار نموده تا شما را در این زمینه یاری برسانیم.

حال در ارتباط با هزینه ها ی زندگی در اسپانیا باید گفت که یک زندگی متوسط با تمامی امکانات تقریبا با توجه به شهر زندگی شما ماهیانه بین ۵۰۰ الی ۹۰۰ یورو متغیر می باشد که شامل هزینه های نظیر خورد و خوراک، مسکن، رفت و آمد و غیره می شود.

امیدواریم این مطالب کمک لازم به شما کرده باشد، در هر مرحله همکاران ما در رویال اپلای در کنار شما خواهند بود و می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.