spain visa 750x420 2 1

سرمایه گذاری در اسپانیا

اسپانیا کشوریست که به خاطر داشتن طبیعتی زیبا و آب و هوای مناسب و مطبوع و همچنین جاذبه های گردشگری فراوان, همیشه مورد توجه توریست ها از سراسر دنیا بوده و همه ساله سیل عظیمی از گردش گر را به خود جذب میکند. این کشور همچنین دارای سواحل بسیار زیبا بوده که نه تنها افراد محلی بلکه خیلی از مهاجران و کسانی که به تازگی اسپانیا را برای زندگی انتخاب کرده اند در کنار این سواحل اقدام به خرید و یا اجاره ملک کرده و مشغول به زندگی میشوند. این شرایط مناسب محیطی و زندگی زمینه را برای هرچه بیشتر روی آوردن مردم از کشور های خارجی به این کشور فراهم آورده است. که همه ساله متقاضیان فراوانی از سراسر دنیا اقدام به اخذ اقامت این کشور مینمایند. در اسپانیا راه های متفاوتی جهت اخذ اقامت دائم وجود دارد که در این مقاله به تعدادی از آن اشاره میکنیم.

سرمایه گذاری در اسپانیا

اخذ اقامت دائم اسپانیا از طریق سرمایه گذاری یکی از راه های سریع, راحت و کم هزینه برای گرفتن شهروندی این کشور به شمار می آید.

Madrid Spain 1

در مرحله اول شخص متقاضی باید یک سفر به صورت توریستی به اسپانیا داشته باشد و آن کشور را از نزدیک ببیند و یا قبلا در آن کشور حضور داشته و دولت یک سابقه حضور از شخص در این کشور داشته باشد. این کار به این علت انجام میگیرد که دولت قانع شود که شما یکبار این کشور را دیده اید و به این کشور علاقه پیدا کرده اید که حالا میخواهید برای اقامت اقدام کنید.

در مرحله بعد باید از طریق وکیل مقیم در آن کشور اقدام به سرمایه گذاری به مبلق حداقل ۵۰۰۰۰۰ یورو کرده و طی یک پروسه اداری و به مدت ۵ سال اقامت متقاضی گرفته میشود.

 سرمایه گذاری در اسپانیا

این نوع اقامت برای کل اعضای خانواده می باشد و همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال متقاضی شامل این پروسه میشوند, خانواده هایی هم که فرزند بالای ۱۸ سال دارند نیز جای نگرانی ندارد و موسسه ما برای آنها از طریق ویزای تحصیلی اقدام کرده و آنها را به شما ملحق میکنیم.

مورد دیگری که از ما سوال میشد در این زمینه بود که آیا فرد متقاضی در طی این پروسه ۵ ساله الزام به حضور در کشور اسپانیا را دارد؟ که جواب منفی است و شخص هیچ الزامی به حضور کامل در اسپانیه را ندارد و طبق قوانین و مقررات جدید اداره مهاجرت اسپانیا شخص متقاضی فقط باید نصف سال را در کشور حضور داشته باشد یعنی ۶ ماه از سال, که این امر با راهنمایی هایی که ما به متقاضی میدهیم این مورد را به خوبی مدیریت و کنترل میکنیم. و همچنین شخص متقاضی با این ویزای بیزینسی اسپانیا به راحتی و بدون هیچ محدودیتی میتواند در حوزه شینگن تردد کند.

اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی

راه دیگری که از طریق آن میتوان برای اخذ اقامت دائم اسپانیا اقدام کرد, اخذ اقامت از طریق تمکن مالی میباشد. در این پروسه شخص متقاضی باید به دولت اسپانیا ثابت کند که توانایی زندگی در اسپانیا با هزینه شخصی خود را دارا میباشد و به عبارتی سر بار دولت نمیشود.

که در این پروسه شخص باید مدارکی ارائه کند که وی ماهانه ۲۶۰۰ یورو در کشور خود درامد دارد و پرینت بانکی حساب خود را ارائه دهد. مراحل بعدی را با راهنمایی ها و مشاوره موسسه انجام میگیرد. در ابتدا بعد از پذیرش متقاضی و احدای ویزا به وی, ابتدا یک ویزای یک ساله به متقاضی و اعضای خانواده داده میشود و در مر حله دوم یک ویزای دو ساله و در نهایت پروسه اقامت دائم اسپانیا صورت میگیرد و شخص شهروند اسپانیا می شود.

امیدواریم این مطالب کمک لازم به شما کرده باشد، در هر مرحله همکاران ما در رویال اپلای در کنار شما خواهند بود و می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.