ویزای سرمایه گذاری کانادا ، یکی از روش های اخذ اقامت در این کشور محسوب می شود. که در طول سالیان متوالی، از محبوب ترین روش ها بوده است. در مقاله ی (بهترین و آسان ترین روش سرمایه گذاری کانادا) ما صفر تا صد اطلاعات مورد نیاز در مورد مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری را مورد بررسی قرار دادیم . اما در این مقاله ما نوشتن بیزینس پلن و مبلغ سرمایه گذاری و هزینه زندگی در کانادا و همچنین شرایط  سرمایه گذاری در استان های کانادا را مورد بررسی قرار دادیم . با ما همراه باشید .

 

 

ویزای سرمایه گذاری کانادا

 

ویزای سرمایه گذاری کانادا :

یکی از مهم ترین و پر کاربرد ترین روش های مهاجرت به کشور کانادا ،  اخذ ویزای سرمایه گذاری کانادا و ویزای کار  است که از استقبال خوبی در میان هموطنان ایرانی برخوردار بوده است. ویزای سرمایه گذاری کشور کانادا ، در کنار ویزای تحصیلی،استارتاپ کشور کانادا و… از مواردی است که گروه رویال اپلای به طور تخصصی و ویژه به آن می پردازد و از سابقه درخشانی در این زمینه برخوردار است.

به جرات می توان گفت، ویزای سرمایه گذاری کشور کانادا ۲۰۲۲،  در میان ویزاهای سرمایه گذاری کشورهای مهاجرپذیری چون استرالیا، انگلستان، آمریکا و… بهترین، یا حداقل جزء برترین ها است. با توجه به تغییرات اعمال شده برقوانین مهاجرتی کانادا که سالیانه اعمال می شود، سرمایه گذاری کانادا از بهترین، ارزان ترین و سریعترین انواع مهاجرت در دنیای امروز به شمار می آید.

مهاجرت سرمایه گذاری یکی از راه های مهاجرت و اخذ اقامت در کانادا می باشد، دیگر روش های مهاجرت از طریق تخصص و ویزای کار می باشد. سرمایه گذاری در کانادا دارای شرایط خاصی می باشد و اشخاص در صورت داشتن شرایط می توانند از امکانات این ویزای سرمایه گذاری بهره مند شوند. افراد میتوانند پس از اخذ ویزای سرمایه گذاری نسبت به اخذ شهروندی این کشور از طریق سرمایه گذاری اقدام کنند.

 

سرمایه گذاری در کانادا برای چه افرادی مناسب است؟

افرادی که از شرایط مالی نسبتاً خوبی برخوردار هستند ، ویزای سرمایه گذاری کانادا گزینه بسیار مناسبی برای این دسته از افراد است. همه ساله عده ی زیادی به قصد تجارت و مهاجرت به کانادا از این روش اقدام می کنند، جهت اطلاع از شرایط مهاجرت به این کشور و اخذ اقامت و تابعیت این کشور می توانید باموسسه رویال اپلای تماس حاصل فرمایید.

همچنین ویزای استارت آپ کانادا هم یک روش مطمئن برای اخذ اقامت کانادا می باشد. اداره مهاجرت کاناد با هدف حمایت از طرح و ایده های خلاقانه قابل اجرا و راه اندازی یک بیزینس جدید ، ویزای استارت آپ کانادا را مطرح کرد . ما در مقاله ی صفر تا صد ویزای استارتاپ کانادا به تمامی شرایط و مدارک مورد نیاز و هزینه های اخذ این ویزا پرداختیم.

شما اگر قصد مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری دارید ما در این مقاله کامل شما را راهنمایی کردیم . در ادامه با ما همراه باشید .

اما اگر یک ایده نو و طرح جدید قابل اجرا دارید می توانید اطلاعات خود را در مورد مهاجرت به کانادا با خواندن مقاله (صفر تا صد ویزای استارتاپ کانادا) افزایش دهید.

همچنین موکلان مجرب مقیم کانادا شرکت رویال اپلای در کنارتان هستند و شما را برای مهاجرت به کانادا هم از طریق سرمایه گذاری و هم از طریق استارت آپ کامل راهنمایی می کنند . شما می توانید از بخش تماس با ما ، و یا پر کردن فرم ارزیابی مهاجرت با مشاوران و موکلان ما در ارتباط باشید .

نوشتن بیزینس پلن؛ قدم اول برای سرمایه گذاری کانادا :

برای شروع تجارت و کسب کار بایستی مراحل سرمایه گذاری تحت یک بیزینس پلن نوشته شود. برای نوشتن بیزنس پلن یا برنامه تجاری برای ویزای سرمایه گذاری کانادا باید موراد زیر را در نظر گرفت:

 • خلاصه ی کارهای اجرایی اولیه و اهداف کسب و کار

 • انتظاراتی که از خدمات می رود

 • تعیین تیم مدیریت

 • نوع سهام شرکت و همچنین شرایط خرید سهام

 • برآوردهای مالی و هزینه ها

 • هزینه ثبت شرکت

 • شرایط خرید سهام شرکت در کانادا

 • میزان و مبلغ تمکن یا ساپورت مالی

 • کمترین مبلغ سرمایه گذاری (حداقل سرمایه برای ثبت شرکت)

 • هزینه و مبلغ سرمایه گذاری

 • هزینه نگهداری سالانه شرکت

   

سرمایه گذاری در کانادا برای مهاجرت

 

در حال حاضر متقاضیان ویزای سرمایه گذاری کانادا به دو روش زیر می توانند جهت دریافت این ویزا اقدام نمایند:

 • ویزای سرمایه گذاری کانادا به روش اقدام از استانکبک
 • ویزای سرمایه گذاری کانادا از طریق فدرال

نکته: مهاجرت به کانادا از طریق ویزای سرمایه گذاری فدرال سالیانه با تغییرات بسیاری روبرو می شود.

 

شرایط و مبلغ ویزای سرمایه گذاری کانادا؛ راهنمای سرمایه گذاری:

سرمایه‌ گذاری یا کار آزاد در کشور کانادا می تواند به روش‌های زیادی انجام شود و از روش های حقوقی‌ متعددی انجام پذیرد. یک خارجی می تواند برای سرمایه‌ گذاری یا کار آزاد خود مهم ترین گونه‌های حقوقی زیر را انتخاب نماید، انواع نحوه و شرایط سرمایه گذاری و انواع مختلف سرمایه گذاری در زیر آمده است:

 1. فعالیت حرفه‌ای فردی (مانند رستوران، مغازه فرش فروشی)

 2.  ثبت شرکت مدنی (با حداقل۲ نفر) (ثبت شرکت با چند نفر)

 3.  ثبت شرکت های تضامنی شخصی

 4. ثبت شرکت با مسئولیت محدود

 5. ثبت شرکت سهامی

 6. ثبت شعبه شرکت (ثبت شعبه مستقل ، ثبت شعبه وابسته (مانند دفتر کارخانه، انبار پخش کالا و یا کارگاه و…) )

 7. دفتر نمایندگی

   

 

راهنمای سرمایه گذاری؛ سرمایه گذاری در استان بریتیش کلمبیا (ونکوور) یا حومه ونکوور:

مبلغ این سرمایه گذاری کانادا سیصد تا ششصد هزار دلار کانادا است که بایستی برای یک کار بیزینس یا ایجاد اشتغال و توسعه اقتصادی در ونکوور یا اطراف آن هزینه شود و به واسطه ویزای توریستی جهت بررسی سفری ابتدائی به این استان خواهید داشت.

شما بایستی تجارتی را راه اندازی کرده و آن را به نتیجه برسانید. فرد بایستی در ابتدا سرمایه اولیه ای به صورت ملک، سهام، سپرده یا پول نقدی که ارزشی معادل ۲ میلیارد می باشد را به همراه سابقه کار مدیریتی یا تجربه کاری دارا باشد.

این ویزا نمونه ای از ویزاهای کار آفرینی می باشد که شما بایستی فردی که مقیم یا سیتی زن کانادا میباشد را هم بصورت تمام وقت استخدام کنید .حال اگر شما به عنوان یک فرد سرمایه گذار بتوانید واجد تمام شرایط بالا باشید ویزای دو ساله کاری برای شما صادر خواهد شد و به شما یک سال پس از صدور این ویزا اجازه خواهند داد که وارد کانادا شوید.

بریتیش کلمبیا غربی ترین استان کانادا و بزرگترین شهر آن ونکوور است. متذکر میشوم ونکوور در سال ۲۰۱۲ در مقام سوم به عنوان بهترین کشور از لحاظ رفاه اجتماعی و امنیت بالای زندگی شناخته شده است. این استان با داشتن مناطق بسیار زیبای طبیعی جمعیتی حدود ۴ میلیون نفر را در خود جای داده است، مساحت آن در حدود جمعی از مساحت سه کشور اتحادیه ی اروپا فرانسه، آلمان و هلند می باشد.

 

Capital-in-Canada

 

سرمایه گذاری در استان های مانیتوبا  –  نیوبرانزویک

 شما بایستی در قدم اول بواسطه ی ویزای توریستی بازدیدیاز استان های ذکر شده داشته باشید و طی قبولی در مصاحبه مبلغ ۱۰۰ هزار دلار کانادا را به عنوان ودیعه به حساب بانکی در کانادا واریز کنید. حال شما با داشتن مبلغ ۱۵۰۰۰۰ دلار کانادا بیزینس خود را دراین کشور راه اندازی کرده و شروع به فعالیت خواهید کرد.

 

مبلغ سپرده سرمایه گذاری در استان ونکوور:

در نهایت میتوانید سپرده ۱۰۰ هزار دلاری خود را از دولت باز پس گیرید. شما بایستی در همین استان های ذکر شده اقدام جهت سرمایه گذاری نمایید در غیر این صورت مبلغ سپرده به شما برگردانده نخواهد شد ولی شما موفق به اخذاقامت دائم کانادا خواهید شد.

 

مدرک زبان مورد نیاز برای سرمایه گذاری در استان ونکوور:

شایان ذکر است که در این نوع سرمایه گذاری داشتن مدرک زبان آیلتس ۵ کمک زیادی در ویزا شدن فرد خواهد داشت. استان نیوبرانزویک شرقی ترین استان کانادا با جمعیتی حدود ۷۶۰۰۰۰ نفر از ۴ استان آتلانتیک کانادا می باشد. این استان به مرکز فردریکتون دارای زمستان هائی برفی و سرد و تابستان های با هوای خنک است و میتوان به بزرگترین شهر آن سنت جان به عنوان قطب صنعتی این استان اشاره کرد.

 

هزینه های زندگی در کشور کانادا:

بررسی هزینه های ابتدائی و داشتن پس انداز اولیه قبل از اقدام جهت عزیمت به کشور کانادا  فکری معقول و کاملا صحیح می باشد تا شما دوست و هموطن عزیز متقاضی ویزای سرمایه گذاری کانادا فرآیند مهاجرت خویش را موفقیت آمیز دیده و زندگی ایده آل خود را پیش روی خود ببینند. هزینه های ماهیانه زندگی در کانادا در ایالت های مختلف، متفاوت می باشد. شما می توانید ماهیانه حدودا ۱۵۰۰ دلار کانادا را برای زندگی هزینه کنید.

که شامل موارد زیر میباشد:

 

غذا برای یک نفر در رستوران۱۶ دلار
غذا برای ۲ نفر در رستوران میان رده۶۵ دلار
ساندویچ در مک دونالد۱۰ دلار
کاپوچینو۴.۱۸ دلار
۰.۳۳ لیتر نوشابه۲.۱۳ دلار
۰.۳۳ لیتر آب۱.۷۷ دلار
۱ لیتر شیر۲.۳۵ دلار
هزینه های کاربردی برای یک آپارتمان ۸۵ متری۱۴۶.۳۵ دلار
۵۰۰ گرم نان۲.۸۴ دلار
۱ لیتر بنزین۱.۲۶ دلار
۱ کیلو گرم پیاز۲.۵۷ دلار
۱ کیلو گرم سیب زمینی۲.۶۸ دلار
بلیط یک طرفه۳.۱۰ دلار
۱ کیلومتر تاکسی۱.۸۸ دلار
۱۲ عدد تخم مرغ۳.۲۹ دلار
۱ کیلو گرم برنج۳.۹۹ دلار
۱ کیلو گرم پنیر۱۲.۴ دلار
۱ کیلو گرم گوشت قرمز۱۴.۴۵ دلار
۱ کیلو گرم سیب۳.۹۲ دلار
۱ کیلو گرم موز۱.۶۶ دلار
۱ کیلو گرم پرتقال۳.۹۰ دلار
ساندویچ در مک دونالد۱۰ دلار
کاپوچینو۴.۱۸ دلار
۰.۳۳ لیتر نوشابه۲.۱۳ دلار

 

مزایای زندگی در کشور کانادا:

 • شما با سه سال اقامت مفید میتوانید نسبت به اخذ اقامت دائم کشور کانادا اقدام نمائید.

 • امکان استفاده از تحصیلات رایگان از مقطع مهد کودک تا دانشگاه.

 • شما میتوانید از کلیه کلاس های آمادگی زبان شامل زبان انگلیسی و فرانسوی بصورت رایگان استفاده نمایید.

 • تمام افراد خانواده میتوانند از بیمه پزشکی رایگان بهره مند شوند.

 • شما امکان استفاده از وام های با بهره پایین را جهت خرید ملک، سرمایه گذاری و …در این کشور را اخذ خواهید کرد.

 • شما از قوانین موجود، که در این کشور حاکم است بهره مند خواهید شد همچون برابری حقوق زن و مرد، احترام به حق زنان و کودکان، صلح و….

 • انتخاب ایالت کبک برای زندگی یا اقامت و استفاده از طبیعت بکر و بسیار زیبای آن.

 • شما با داشتن پاسپورت کشور کانادا بدون محدودیت میتوانید به ۱۴۲ کشور جهان مسافرت نمایید.

 

امیدواریم این مطالب کمک لازم به شما کرده باشد، در هر مرحله همکاران ما در رویال اپلای در کنار شما خواهند بود و می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

 

با کارشناسان و وکلای با تجربه مقیم کانادا و استرالیا و امریکا شرکت مهاجرتی رویال اپلای همراه باشید.

شرکت مهاجرتی رویال اپلای

تلفن تماس: ۲۲۴۰۹۱۹۱-۲۲۴۰۸۱۸۱-۲۲۴۰۷۱۷۱

آدرس:زعفرانیه، میدان الف، مجتمع تجاری پالادیوم، طبقه نهم شمالی ، واحد ۹۰۸

برای رفتن به صفحه فرم درخواست مشاوره رایگانکلیککنید.