گرین کارت امریکا برای توانایی های خارق العاده EB-1 VISA در تجارت

ویزای ای بی وان آمریکا (EB1) برای افرادی است که در رشته خود شناخته شده اند و برای ادامه کار در زمینه (علوم ، هنرها ، آموزش ، تجارت یا ورزش) به ایالات متحده می آیند. سالانه ۴۰،۰۰۰ اقامت دائم (گرین کارت) از پروسه ای بی وان (EB1 ) موجود است. برای ایجاد صلاحیت ، باید مدرک تحسین ملی یا بین المللی پایدار را نشان دهید و با نشان دادن موارد زیر ، دستاوردهای شما در زمینه تخصص شما شناخته شده باشد.

 • اینکه شما یک جایزه مهم بین المللی دریافت کرده اید ؛

یا

 • اینکه حداقل ده مورد از ده شرط ذکر شده در زیر را دارا هستید و تمام شواهد و مدارک شما ، هنگامی که با هم ارزیابی می شوند ، نشان می دهد که شما در میان درصد کمی از افراد هستید که در رشته خود سر امد هستید.

۱۰ شرط موجود برای اخذ ویزای ای بی وان آمریکا(EB1 )

 1. آیا جوایز یا جوایز شناخته شده ملی یا بین المللی را برای برتری در زمینه تلاش  خود دریافت کرده اید؟
 2. آیا شما عضو انجمن هایی هستید که نیاز به دستاوردهای برجسته اعضای خود دارند و توسط کارشناسان معتبر ملی یا بین المللی مورد قضاوت قرار می گیرند؟
 3. آیا در نشریات حرفه ای یا عمده تجارت یا رسانه های مهم در مورد شما مطالبی منتشر شده است که مربوط به کار شما در این زمینه باشد؟
 4. آیا در یک انجمن یا به صورت جداگانه به عنوان داور کار دیگران در همان رشته یا در یک رشته تخصص خود شرکت کرده اید؟
 5. آیا مشارکتهای اصلی ، علمی و تجاری داشته اید که دارای اهمیت عمده ای باشد؟
 6. آیا مقاله های علمی در مجلات حرفه ای یا سایر رسانه های اصلی تألیف کرده اید؟
 7. آیا کارهای شما در نمایشگاه ها یا ویترین های هنری به نمایش درآمده است؟
 8. آیا شما برای سازمانی با شهرت برجسته نقشی پیشرو یا حیاتی داشته اید؟
 9. آیا در مقایسه با بقیه افراد در زمینه کاری خود ، دستمزد بالا یا پاداش دیگری برای خدمات خود دارید یا در نظر گرفته اید؟
 10. آیا از موفقیت های تجاری در هنرهای نمایشی بهره برده اید؟

برای دریافت گرین کارت از روش ویزای ای بی وان امریکا ، باید بتوانید ثابت کنید که برای ادامه کار در زمینه توانایی فوق العاده خود به ایالات متحده می آیید.

برخی از شواهدی که شما ممکن است ارائه دهید تا نشان دهد شما برای ادامه کار در زمینه توانایی فوق العاده خود به ایالات متحده می آیید ، شامل موارد زیر است:

 • نامه های کارفرمایان فعلی یا احتمالی یا،
 • اسنادی که گواه تعهدات از قبل تنظیم شده شما هستند (به عنوان مثال قراردادها) یا،
 • بیانیه ای با جزئیات برنامه های شما در مورد چگونگی ادامه کار در رشته خود در ایالات متحده (برای خود اشتغالی).
 • متقاضی نیازی به پیشنهاد شغلی خاص ندارد.

کسانی که متقاضی ویزای EB1 آمریکا هستند باید جز یکی از دسته های زیر باشند:

متقاضی ویزای EB1 آمریکا

 • افرادی که توانایی فوق العاده ای دارند.
 • محققان و اساتید برجسته پژوهشی و تحقیقاتی.
 • مدیران اجرایی و مدیران چند ملیتی

برای دریافت این ویزا شخص متقاضی باید نشان دهد که توانایی سطح بالایی دارد و باید این موضوع را اثبات نماید. مدارکی که برای اثبات خاص بودن متقاضی باید نشان داده شود مثل جوایز هنری در سطح بین المللی، مدال های بین المللی ورزشی، جوایزی مانند اسکار، جوایز نوبل در زمینه هایی مانند شیمی، فیزیک، ادبیات و غیره می باشند. در ادامه شما می توانید شرایط ویزای EB1 آمریکا را طبق دسته بندی مشاهده نمایید.

 

افرادی که از محققان و اساتید برجسته هستند:

شما باید نشان دهید که در جوامع بین المللی دستاورد یا اکتشاف خاصی داشته اید و مدارکی بر وجود این دستاوردها باید نشان دهید. همچنین باید نشان دهید که حداقل سه سال در این زمینه فعالیت داشته اید و یا سابقه تدریس یا تحقیق دارید. برای ادامه تحصیل یا شرکت در یک دوره تحقیقاتی خاص باید در کشور آمریکا وارد شوید. شما باید حداقل دو مورد از شش معیار لازم را داشته باشید، که یک پیشنهاد شغلی در کشور ایالات متحده نیاز دارید. کارفرمایی که برای شما پیشنهاد شغلی صادر می کند باید حداقل سه محقق تمام وقت را  به استخدام خود درآورده باشد. (گواهی اشتغال به کار نیاز نمی باشد.)

 

مدیر چند ملیتی یا مدیر اجرایی:

اگر شما امروز برای کارفرمایی در کشور آمریکا کار می کنید، باید ثابت کنید که ۳ سال قبل از درخواست کارفرمای شما حداقل یک سال خارج از ایالات متحده مشغول به کار بوده اید و کارفرمای شما باید یک سال حداقل در زمینه تجارت سوابق کاری نشان دهد و همچنین کارفرمای شما باید با کارفرمای قبلی شما در ارتباط بوده و بخواهد شما را استخدام کند. پیشنهاد شغلی که از سمت کارفرمای آمریکایی باید صادر شده باشد. گواهی اشتغال نیاز نیست.

 

مزایای اقامت دائم امریکا توسط ویزا EB-1 (گرین کارت):

هنگام درخواست گرین کارت برای روش ویزای ای بی وان آمریکا ، نیازی به انجام مراحل صدور گواهینامه کار معمول نیست و نشان می دهد که هیچ فرد امریکایی برای پر کردن موقعیت  شما موجود نیست. با داشتن گرین کارت ، خانواده شما تمایل بیشتری به مهاجرت به ایالات متحده دارند زیرا همسر و فرزندان شما (زیر ۲۱ سال) همه اقامت دائم (گرین کارت) را دریافت می کنند و از حقوق و امتیازات یکسانی با افراد امریکا برخوردار هستند.

 

با کارشناسان و وکلای با تجربه مقیم کانادا و استرالیا و امریکا شرکت مهاجرتی رویال اپلای همراه باشید.

شرکت مهاجرتی رویال اپلای 

تلفن تماس: ۲۲۴۰۹۱۹۱-۲۲۴۰۸۱۸۱-۲۲۴۰۷۱۷۱

آدرس:زعفرانیه، میدان الف، مجتمع تجاری پالادیوم، طبقه نهم شمالی ، واحد ۹۰۸

برای رفتن به صفحه فرم درخواست مشاوره رایگان کلیک کنید.