از ۲۰ سپتامبر ۲۰۲۱ ، IRCC شروع به انتشار دعوتنامه های برنامه والدین و پدربزرگ ها (PGP) کرد. بسیاری از افراد با صبر و حوصله منتظر این امر بوده اند زیرا این امر به آنها این شانس را می دهد که از والدین یا پدربزرگ و مادربزرگ خود حمایت کنند تا به طور دائم با آنها در کانادا زندگی کنند. امسال تعداد بی سابقه ای از ۴۰.۰۰۰ داوطلب که فرم خود را در ارسال ارسال کرده اند ، به زودی دعوت نامه را در حساب آنلاین خود دریافت می کنند.

انتخاب در قرعه کشی PGP می تواند یکبار در طول زندگی برای شما و خانواده شما باشد ، بنابراین دانستن مراحل زیر بسیار مهم است.

 

دعوت نامه والدین به کانادا

دعوت نامه والدین به کانادا

 

دعوت نامه PGP کانادا:

اگر از شما دعوت می شود تا از طریق دعوتنامه PGP برای حمایت مالی درخواست دهید ، باید درخواست حمایت خود را ظرف ۶۰ روز ارائه دهید (مهلت در دعوت شما خواهد بود). اگر درخواست خود را از طریق پست ارسال می کنید ، درخواست شما باید قبل از تاریخ مهلت دریافت شود ، در غیر این صورت  به شما بازگردانده می شود. طی دو هفته آینده ، مهم است که همه پوشه های ایمیل خود را از جمله تبلیغات ، اسپم و غیره بررسی کنید.

اگر امسال از طریق برنامه والدین و پدربزرگ و مادربزرگ دعوتنامه ای دریافت نکرده اید ، همیشه می توانید ببینید آیا واجد شرایط سوپر ویزا هستید یا خیر. این ویزا به والدین یا پدربزرگ و مادربزرگ ها اجازه می دهد تا ۲ تا ۱۰ سال از کانادا دیدن کنند.

 

نحوه درخواست ویزا حمایت مالی:

مرحله ۱: دریافت دعوتنامه برای درخواست

 مرحله۲ : درخواست آنلاین

مرحله ۳ : پرداخت هزینه های برنامه

 مرحله ۴: ارائه اطلاعات اضافی

زمان پردازش برنامه حمایتی پس از ارائه درخواست حمایت خود ، می توانید انتظار داشته باشید که ۲۰ تا ۲۴ ماه منتظر بمانید.

 

آیا علاقه دارید به قرعه کشی بعدی دعوت نامه PGP کانادا بپیوندید؟

پس از مشاهده برنامه  PGP امسال ، ممکن است علاقه بیشتری به درخواست داشته باشید. هنگام درخواست از طریق این برنامه ، باید اظهارنظر خود را، ارسال کنید.

مهلت زمان  ارسال سال گذشته ۱۳ اکتبر تا ۳ نوامبر بوده است.

متقاضی که از خانواده خود حمایت می کند ، فردی است که باید فرم علاقه حامی را تکمیل کند. در صورت بروز اشتباه ، می توانید به فرم خود بازگردید تا اطلاعات خود را به روز کنید.

اطلاعات فرم مورد علاقه شما باید با اطلاعاتی که در برنامه خود ارائه کرده اید مرتبط باشد. پس از ارسال فرم علاقه خود ، یک شماره تأیید دریافت خواهید کرد .

 

بعد از اینکه فرم علاقه خود را ارسال کردید… 

بعد از اینکه فرم علاقه خود را ارسال کردید ، می خواهید شماره تأیید خود را یادداشت کرده و ایمیل خود را برای درخواست دعوت نامه بررسی کنید. پس از بررسی مقامات ارسالی و حذف فرم های تکراری ، دعوت نامه ها ارسال می شوند.

 

فرم ارزیابی رایگان مهاجرت رویال اپلای  را تکمیل  کنید و ظرف ۲۴ ساعت پاسخ دهید تا ببینید آیا واجد شرایط هستید یا خیر.

تکمیل فرم ارزیابی باید ۳-۴ دقیقه طول بکشد. کارشناسان رویال اپلای ظرف یک روز کاری با شما تماس می گیرند تا در صورت توانایی کمک به شما اطلاع دهند.

۰۲۱۲۲۴۰۷۱۷۱