ازمون زبان کشورهای مختلف

 

در بخش آزمون های زبان سایت رویال اپلای کارشناسان مهاجرتی ما در کنار مدرسین مجرب رویال اپلای آزمون­ های زبان معتبر دنیا را که هر کدامشان برای مهاجرت به کشورهای خارجی مورد نیاز است ؛ را برایتان به طور کامل مورد بررسی قرار دادند.

اولین قدم برای مهاجرت به هر کشوری شناخت زبان و قوانین آن کشور می باشد . مهاجرت به کشورهای انگلیسی زبان در ایران بسیار مرسوم تر از سایر کشورها می باشد . از این رو در این بخش آزمون های انگلیسی زبان مثل آیلتس و تافل و دولینگو و … را به طور کامل برای شما توضیح داده ایم .

برخی از آزمون ها آنلاین هستند . مانند آزمون دولینگو که مربوط به زبان انگلیسی می باشد . که تحت شرایط خاصی شما می توانید برای ثبت نام این آزمون اقدام کنید . اما در نظر داشته باشید که آزمون دولینگو برای بسیاری از موسسه ها و دانشگاه های انگلیسی زبان کشور آزمون معتبری محسوب نمی شود . پس قبل از گرفتن مدرک آزمون به نیاز پروسه مهاجرتی خود برای زبان مورد نیاز کشور مقصد توجه کنید.

آزمون های زبان برای مهاجرت به کانادا

کشور کانادا یکی از کشورهای محبوب ایرانیان برای مهاجرت می باشد . همانطور که می دانید زبان رسمی این کشور زبان انگلیسی و زبان فرانسوی می باشد .

بنابراین برای مهاجرت به کانادا با توجه به پروسه مهاجرتی که دارید ؛ شما نیازمند مدرک زبان انگلیسی و یا مدرک زبان فرانسوی هستید .

قبل شروع هر زبان باید قوانین پروسه های مهاجرتی خود را به خوبی مطالعه کنید . سپس با پیدا کردن مدرک آزمون ورد نیاز برای آزمون خود را آماده کنید .

با کلیک کردن بر روی هر بخش از آزمون های زیر می توانید وارد آزمون مورد نظر خود شوید.