مهاجرت به آلمان


کشور آلمان یکی از تخصص های موسسه رویال اپلای می باشد، جهت کسب اطلاعات بیش تر در رابطه با مهاجرت به آلمان می توانید مطالب وب سایت را مطالعه و با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید. آلمان یکی از کشورهای مهاجرپذیر اروپایی است. این کشور یکی از قطب های صنعت دنیا است و همه ساله این کشور پذیرای قشر زیادی از مهندسان در رشته های مختلف می باشد. بسیاری از دانشگاه های معتبر و برتر اروپا در این کشور واقع شده اند. یکی از مهم ترین جذابیت تحصیل در آلمان، رایگان بودن هزینه تحصیلات است. تحصیل در این کشور در رشته های مختلف به صورت رایگان است.

شرایط مناسب کار در آلمان، همچنین کمبود نیروی کار در این کشور سبب شده، آلمان اقدام به صدور ویزای کار برای متقاضیان خارجی نماید. شرایط مطلوب اخذ ویزای کار آلمان مورد توجه بسیاری در سراسر دنیا می باشد. موسسه حقوقی همیار دانش روال اخذ ویزا، تحصیل ، سرمایه گذاری، ثبت برند، اخذ پروانه های پزشکی و غیره را برای هموطنان عزیز تسهیل بخشیده است.

مهاجرت به آلمان

 آلمان یکی از صنعتی ترین کشورهای واقع در اتحادیه اروپا و دنیا می باشد که ایرانی های بسیاری را به عنوان مهاجر در خود جای دادند. این کشور دارای نظام سیاسی جمهوری فدرال دموکراتیک پارلمانی است که به ایالت های مختلفی تقسیم بندی شده است و هر ایالت قوانین تحصیلی و شغلی خاص خود را دارد.

جمهوری فدرال آلمان کشوری وسیع در قلب قاره اروپاست که اکنون به عنوان صنعتی ترین کشور قاره اروپا شناخته می شود. بازار کار مناسب، رشد اقتصادی بالا، ثبات اقتصادی و سیاسی، امکان برخورداری از تحصیل رایگان در اروپا و… از مواردی است که کشور آلمان را به کشوری جذاب برای مهاجران تبدیل نموده است.
ما در این مقاله به بررسی شرایط مهاجرت به آلمان و اخذ تابعیت و اقامت آلمان از راه های مختلف را بررسی می کنیم. البته جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون قوانین جدید اقامت، تابعیت و شرایط مهاجرت به آلمان می توانید با مشاورین موسسه حقوقی همیار دانش تماس حاصل فرمایید.

مهاجرت به آلمان

 روش ها، راه ها و شرایط مهاجرت به آلمان

 برای مهاجرت به آلمان روش های مهاجریتی متعددی وجود دارد که از جمله آنها مهاجرت از طریق دریافت ویزای کار، تحصیل در آلمان، سرمایه گذاری و ثبت در آلمان و… را می توان نام برد.
از آنجایی که مهاجرت امری تخصصی و بسیار حساس است، به شما هموطن عزیز توصیه می نماییم قبل از هر اقدامی تمامی جوانب را در مورد کشور مورد نظر و روش مهاجرتی انتخابی بسنجید تا بتوانید انتخابی آگاهانه داشته باشید. استفاده از مشاور آگاه که تمام این موارد آگاهی داشته باشد میتواند در انتخابی صحیح و آگاهانه به شما یاری رساند.

موسسه حقوقی همیار دانش با تجربه در زمینه مهاجرت به آلمان با بهره گیری از کادری متشکل از برترین وکلا و مشاورین حقوق بین الملل شما را در رسیدن به این امر یاری می رساند. با تماس با کارشناسان ما میتوانید از مشاوره ای تخصصی برخوردار شوید و از شرایط مهاجرت به آلمان اطلاعات کسب نمایید.

مهاجرت به آلمان از طریق اخذ تابعیت و اقامت تولد فرزند

تابعیت رابطه ای سیاسی، معنوی، اقتصادی و اجتماعی میان یک فرد و دولت متبوع اوست. مهم ترین روش اخذ تابعیت تولد است که از دو نظام حقوقی خون یا خاک تبعیت می کند.
در سیستم خون به این امر توجه می شود که تابعیت والدین فرزند متولد شده متعلق به کدام کشور است و به فرزند هم همان تابعیت اعطا می شود اما در سیستم خاک محل تولد فرزند تولد یافته نقش اصلی را در اعطای تابعیت ایفا می کند.
کشور آلمان مانند برخی کشورهای توسعه یافته سیستم خون را به عنوان نظام حقوقی اصلی خود در اعطای تابعیت انتخاب نموده است.
این امر به این معنی است که فرزند یا نوزاد متولد شده در آلمان اگر دارای پدر یا مادری آلمانی باشد، از زمان تولد خود تابعیت کشور آلمان را خواهد داشت و فرقی نمی کند که در کدام کشور متولد شده باشد.

حال این سوال پیش می آید که آیا تولد در خاک آلمان هیچ مزایایی برای فرد ندارد؟

اگر کودکی در خاک آلمان به دنیا بیاید و پدر و مادر او مشخص نباشند و یا دارای تابعیت هیچ کشوری نباشند برای جلوگیری از تولد افراد بی تابعیت، تابعیت کشور آلمان به او اعطا می شود.
از طرف دیگر باید گفت بر اساس قانونی که در سال ۲۰۰۰ در کشور آلمان به تصویب رسید کودکانی که بعد از ژانویه ۲۰۰۰ در کشور آلمان متولد شوند و دارای پدر یا مادری باشند که حداقل به مدت ۳ سال اقامت دائم آلمان را داشته باشند و خود کودک ۸ سال در کشور آلمان زندگی کند میتواند تقاضای دریافت تابعیت آلمان را بنماید.

مهاجرت به آلمان:


مهاجرت به آلمان و اخذ اقامت از طریق ازدواج

ازدواج با اتباع یک کشور همواره یکی از روش های اخذ اقامت و تابعیت آن کشور و از شرایط مهاجرت به آلمان است.
کشور آلمان نیز از این قاعده تبعیت می کند. طبق قوانین ازدواج در آلمان و از جمله شرایط مهاجرت به آلمان از طریق ازدواج این است که اگر شما به عنوان یک خارجی با شخصی که تابعیت کشور آلمان را دارد و به عبارت دیگر یک آلمانی است ازدواج نمایید، می توانید به اقامت کشور آلمان و پس از آن به تابعیت این کشور دست پیدا کنید!

در قدم اول پیرامون شرایط مهاجرت به آلمان از طریق ازدواج این است که شخص تبعه آلمان باید اثبات نماید، دارای درآمد کافی برای تامین زندگی خود و همسرش می باشد و برای تامین هزینه های زندگی خود نیازی به کمک های دولتی ندارد.
از طرف دیگر طبق قانون ازدواج در آلمان شخص متقاضی ازدواج با تبعه آلمان باید زبان آلمانی را حداقل تا سطح A1 فراگرفته باشد. پس از ازدواج و ثبت قانونی آن متقاضی دریافت ویزا باید به سفارت آلمان در کشور خود مراجعه نماید و مدارک مثبت ازدواج و تقاضای صحت مدارک مورد تایید قرار گیرد و مدارک شغلی و درآمدی شخص آلمانی نیز کفایت نماید ویزای ازدواج صادر می شود.

با صدور ویزای ازدواج آلمان شما می توانید وارد کشور آلمان شده و در این کشور اقامت داشته باشید. همچنین امکان کار و یا تحصیل رایگان برای شما وجود دارد. ضمن آنکه با اقامتی ۳ ساله در خاک آلمان می توانید به اقامت دائم این کشور دست پیدا کنید.

مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت

مهاجرت به آلمان

کشور آلمان به عنوان صنعتی ترین کشور اروپا امکان جذب سرمایه های خارجی را به بهترین نحو ممکن فراهم نموده است. رشد بالای اقتصادی، امنیت اقتصادی، صنایع بزرگ و پیشرفته، زیرساخت های قوی و…. آلمان را به جذاب ترین کشور اروپا برای سرمایه گذاری تبدیل نموده است.
این امر چه در مورد سرمایه گذاران اروپایی و چه سرمایه گذاران خارج از اروپا صادق است. سرمایه گذاری در آلمان به طریق مختلف امکان پذیر است که در ذیل به تعدادی از آن ها به صورت مختصر پرداخته ایم.

طبق قوانین سرمایه گذاری در آلمان برای سرمایه گذاری سبک یا ثبت شرکت در کشور آلمان شما نیاز دارید، یک طرح اقتصادی یا Business Plan ارائه دهید. این طرح باید در کشور آلمان قابلیت اجرا داشته باشد. از طرف دیگر این طرح باید به گونه ای باشد که امکان سود آوری آن وجود داشته باشد و متقاضی ثبت شرکت در آن حوزه، تجربه کاری داشته باشد.

حداقل هزینه سرمایه گذاری در آلمان مورد نیاز برای این نوع از ثبت شرکت ۲۵۰۰۰ یورو می باشد. با این میزان سرمایه شما می توانید یک شرکت با مسئولیت محدود در آلمان تاسیس نمایید که حداقل تعداد اعضای آن یک نفر است. نوع دیگری از شرکت های قابل تاسیس در آلمان شرکت سهامی است که به حداقل سرمایه ای  ۵۰,۰۰۰ یورویی نیاز دارد.
ثبت انواع دیگری از شرکت ها مانند تاسیس شعبه ای از یک شرکت اصلی خارج از آلمان، در خاک آلمان نیز وجود دارد که شرایط و ضوابط خود را دارا می باشد. با ثبت شرکت در آلمان شما اجازه بازگشایی حساب بانکی در کل قاره اروپا را به دست خواهید آورد، ضمن آنکه می توانید به تجارت و معامله با همه کشورهای دنیا بپردازید.
امکان تحصیل رایگان و برخورداری از خدمات درمانی رایگان از دیگر مزایای این روش مهاجرت به کشور آلمان است که برای شخص متقاضی، همسر و فرزندان کمتر از ۱۸ سال او وجود دارد.

البته سرمایه گذاری با مبالغ بالاتر همچون ۲۵۰,۰۰۰ یورو، ۵۰۰,۰۰۰ یورو، ۱,۰۰۰,۰۰۰ یورو نیز در آلمان وجود دارد که هر کدام شرایط و ضوابط خاص خود را دارد. البته شایان ذکر است که سرمایه گذاری در تمام مناطق دنیا با ریسک همراه است و سعی کارشناسان ما بر این است که شرایط مهاجرت به آلمان با ریسک کمتری را به متقاضیان عزیز توصیه نماییم تا پس از ورود به کشور مورد نظر با شناخت کافی خود به سرمایه گذاری بپردازند.
درباره کشور آلمان استفاده از دیگر روش های مهاجرتی نظیر تحصیل در مقاطع مختلف تحصیلی در آلمان و یا اخذ ویزای کار این کشور بسیار مناسب تر است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر شرایط مهاجرت به آلمان و پیرامون شرایط اقامت سرمایه گذاری در آلمان و روال اخذ ویزای سرمایه گذاری آلمان می توانید با مشاورین موسسه حقوقی همیار دانش تماس حاصل فرمایید.

مهاجرت تحصیلی به آلمان یا تحصیل در آلمان

ger 1


آلمان به عنوان کشوری صنعتی و ثروتمند که امکان تحصیل رایگان را برای دانشجویان بین الملی 
فراهم کرده است همواره یکی از انتخاب های افرادی است که مایلند در اروپا تحصیلات خود را ادامه دهند. شایان ذکر است شرایط تحصیل رایگان دراتریش ، نروژ و فرانسه نیز وجود دارد.

  • آیا شما نیز مایل به ادامه تحصیل در آلمان هستید؟
  • آیا میدانید پس از اخذ پذیرش از دانشگاه های آلمان چگونه ویزای تحصیلی کشور آلمان را اخذ نمایید؟

با ما تماس بگیرید تا کارشناسان برجسته حقوق بین الملل در موسسه حقوقی همیار دانش با سال ها تجربه در زمینه اخذ ویزاهای تحصیلی شما را در این راه هدایت و راهنمایی نمایند. شرایط مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل یکی از بهترین راه های مهاجرت به این کشور است.

به طور خلاصه می توان گفت تحصیل در آلمان در مقطع کارشناسی  به زبان آلمانی است و متقاضی نیازمند مدرکی دال بر اثبات دانش زبان آلمانی خود می باشد.  برای رشته های مختلف مدرک زبان مورد نیاز متفاوت است و معمولا یکی از دو مدرک B1 یا B2 مورد نیاز است.

از دیگر ملزومات تحصیل در مقطع کارشناسی در دانشگاه های آلمان آن است که فرد در آزمون سراسری در ایران قبول شده باشد.
با داشتن این دو شرط شما می توانید وارد کالج های کشور آلمان شده و سپس در دانشگاه به تحصیل بپردازید. تحصیل در این مقطع در دانشگاه های آلمان ۴ ساله است و به طور معمول تحصیل در دانشگاه های آلمان رایگان یا با هزینه های اندک می باشد.

مقطع فوق لیسانس در آلمان از پرطرفدارترین مقاطع تحصیلی در این کشور است.
امکان تحصیل در این مقطع هم به زبان انگلیسی و هم زبان آلمانی در اکثر رشته ها وجود دارد. تحصیل در دانشگاه های المانی زبان و دانشگاه های انگلیسی زبان با هزینه ای بسیار اندک امکان پذیر است. اشاره به این نکته ضروری است که متقاضی باید دارای مدرکی باشد که توانایی او را در زبان انگلیسی و یا آلمانی به اثبات برساند که این امر با ارائه مدرک زبان ایلس ۶.۵ به بالا و یا B2 آلمانی به اثبات می رسد.

برای تحصیل در مقطع دکتری در کشور آلمان اولین شرط یافتن یک استاد راهنماست. اگر متقاضی بتواند پس از برقراری ارتباط با اساتید دانشگاه مورد نظر استادی را متقاعد نماید، میتوان گفت پذیرش خود را اخذ کرده است. لازمه این امر آن است که فرد متقاضی ضمن برخورداری از دانش زبان، رزومه تحصیلی قوی نیز داشته باشد.

مهاجرت به آلمان از طریق اخذ ویزای کاری

مهاجرت به آلمان

به طور کلی می توان گفت لازمه دریافت ویزای کار آلمان کشورهای اروپایی آن است که متقاضی دارای پیشنهاد شغلی معتبری از کشور مورد نظر خود باشد. آگهی شغلی که بتواند این پیشنهاد شغلی را برای فرد فراهم کند، باید ۳ ماه در کشور مورد نظر آگهی شود و اگر این کشور عضو اتحادیه اروپا باشد، ۳ ماه نیز در اتحادیه اروپا آگهی شود. پس از آن اگر از اشخاصی که اجازه کار در اروپا را دارند، کسی نتوانست این کار را برعهده بگیرد، آن کارفرما می تواند استخدام بین المللی داشته باشد.

شایان ذکر است، داشتن چنین پیشنهاد شغلی معمولاً دشوار است اما اگر کشوری با کمبود نیروی کار در رشته های مختلف مواجه شود می تواند این شرط را کنار بگذارد و اجازه دهد نیروهای جوان و متخصص برای یافتن کار وارد کشورش شوند. کشور آلمان در حال حاضر برای متخصصان در رشته های الکترونیک، الکتروتکنیک، صنایع، مکانیک، IT و… ویزای جستجوی کار صادر می کند.

طول مدت این ویزا ۶ ماهه است و این بدان معنی است که شما فرصت ۶ ماهه ای برای یافتن کار در اختیار دارید. با توجه به اینکه درآمد متوسط یک مهندس در آلمان حدودا ۳۰۰۰۰ تا ۵۰۰۰۰ یورو در سال است، میتوان گفت دریافت این ویزا مورد نظر بسیاری از افراد است.
اگر شما نیز متقاضی دریافت این ویزا هستید با ما تماس بگیرید تا از مشاوره ی تخصصی توسط کارشناسان حقوق بین الملل ما در موسسه حقوقی همیار دانش برخوردار شوید.

از دیگر شرایط دریافت ویزای کار آلمان آن است که متقاضی دارای سن مناسب، مدرک تحصیلی حداقل کارشناسی و سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی خود باشد. بدیهی است دانستن زبان آلمانی یا انگلیسی نیز از شروط لازم برای دریافت این ویزا و در مرحله بعد یافتن کار مناسب است. همچنین شما با دریافت این ویزا و ۴ سال کار کردن در کشور آلمان می توانید به اقامت دائم این کشور دست پیدا کنید.

از دیگر مزایای ویزای کار آلمان آن است که اگر درآمد شما بیش از ۳۰۰۰ یورو در ماه باشد واجد شرایط دریافت بلو کارت آلمان خواهید شد. از مزایای این کارت همین بس که امکان کار، تحصیل و زندگی در اکثر کشورهای اتحادیه اروپا را برای شما فراهم می آورد و امکان اخذ اقامت دائم در مدت زمان کوتاه تری را برای فرد و خانواده اش فراهم می کند.
بدیهی است مطالب تخصصی در باب هر کدام از ویزاهای فوق الذکر بسیار گسترده است و در یک مبحث نمی گنجد. در صورتی که در مورد هر کدام از آنها نیاز به مشاوره ای تخصصی تر داشتید حتماً با ما تماس بگیرید.

مهاجرت به آلمان

مهاجرت پزشکان


همان طور که می دانید پزشکانی که برای تخصص به آلمان مهاجرت می نمایند، اغلب در آن کشور حقوق می گیرند که درس بخوانند ولی بایستی قبل از هر اقدامی یک استاد راهنما پیدا کنند تا این استاد ایشان را به کمیته دانشگاه معرفی نماید. یافتن استاد راهنما کاری خیلی سخت نیست و پزشکانی که در این خصوص وقت صرف کنند می توانند موفق شده و استاد با زمینه مورد علاقه خود را پیدا کنند.

آلمان یکی از برترین مقاصد برای پزشکان ایرانی می باشد، شرایط نسبتاً راحت ورود به تخصص پزشکی در این کشور و همچنین تایید مدرک پزشکی از جمله مواردی است مورد توجه زیاد پزشکان شده است.

شرایط مهاجرت پزشکان به آلمان

مهاجرت به آلمان

موقعیت پزشکان در کشور آلمان به شرح زیر می باشد:

کشور آلمان به پزشکان و کارکنان رشته پزشکی و پرسنل دیگر این حوزه بسیار نیاز دارند و این نیازمندی به دلیل کمبود مهارتهای فردی و افراد متخصص در حوزه پزشکی و تخصص های خاص است. این بدان معناست که فرصت اشتغال به کار پزشکان در کشور آلمان در مقایسه با کشورهای دیگر زیاد است، مخصوصا در شهرهای کوچک و دورافتاده.

باتمام این اوصاف متخصصین این حوزه در کشور آلمان بسیار تحت نظارت هیات پزشکی هستند و شرایط و ضوابط خاصی برای پزشکان در این حوزه اتخاذ گردیده است که قبل از اشتغال به کار با دقت بررسی می شوند. در اینجا به طور خلاصه به بعضی از این شاخص ها اشاره می شوند.

  • انتخاب ویزای درست برای افراد غیر بومی الزامی است :

کارت آبی تردد درحوزه شینگن و اروپا نظر اکثر متخصصان در این رشته را به خود جلب کرده است تا با اشتیاق به کشور آلمان سفر کنند و در آنجا مشغول به کار شوند. این مجوز تردد از جمله مجوزهای معتبر در اروپاست که در مقایسه با مجور کار عادی مزایای بی شماری دارد.

اگر این مجوز کار در کشور آلمان گزینه مناسبی برای شما نیست، شما میتوانید از مجوز اقامت برای کار یا ویزای کار عادی استفاده کنید. بنابر دلایل خاصی شما یک کارت تردد آبی دریافت خواهید کرد ولی این پروسه نیازمند تلاش های زیاد شماست اما این نوع مجوز کار از اعتبار بسیار زیادی برخوردار است و برای گرفتن اقامت دائمی در کشور آلمان کاربردی و کارآمد است.
علی رقم اینکه پروسه ی نهایی آن با روند کند انجام می شود و در کل پروسه ای زمانبر است اما حقوق و مزایای کارت تردد آبی در حوزه شینگن و کشورهای اروپایی به مسافر اعطا می شود.


شرایط تایید مدرک پزشکی در آلمان برای خارجی ها

گرفتن مجوز پزشکی در آلمان

مهاجرت به آلمان

 

‘Approbation’ (مجوز پزشکی) صادر شده توسط دولت آلمان است که اجازه می دهد پزشکان در حرفه خود کار کنند.
این در سراسر آلمان معتبر است و یک عمر طول می کشد. الزامات مختلفی برای دریافت آن وجود دارد. برای شروع، پزشکان خارجی قبل از درخواست، باید یک پیشنهاد شغلی خاص داشته باشند. شما همچنین نیاز زبان آلمانی در سطح C1 (به طور معمول، برای هر روز آلمانی، B2 کافی است.) و هر شرایطی که در خارج از کشور به دست آورده اید، باید برابر با معیارهای مشابه آلمان باشد.

به خصوص برای دیپلم پزشکی صادر شده در کشورهای غیر اروپایی، ارزیابی مدارک تحصیلی شما ممکن است طولانی مدت باشد. اگر شما یک پیشنهاد شغلی مشخص دارید، می توانید با درخواست «Berufserlaubnis» (مجوز پزشکی موقت) شروع کنید. این به شما اجازه می دهد تا در آلمان کار کنید در حالیکه واجد شرایط بودن شما برای Approbation (مجوز پزشکی) توسط مقامات بررسی می شود.

با “Approbation” یا “Berufserlaubnis” شما می توانید شروع به کار کنید – فقط به عنوان یک متخصص پزشکی و یا با کار و مطالعه تخصص پزشکی خود در همان زمان این می تواند بسته به نوع تخصص، چندین سال طول بکشد اما در این زمان می توانید درآمد کسب کنید. این فرایند در عنوان آلمانی “Facharzt” یا متخصص پزشکی انجام می شود.وضعیت کار و درآمد پزشکان خارجی و مهاجر در آلمان

حرفه ی پزشکی حرفه ای پردرآمد در آلمان به حساب می آید و پزشکان حقوق بالایی دریافت می کنند.
البته بسته به تجربه و حرفه ای که هر دکتر دنبال می کند، تفاوت هایی وجود دارد. به طور میانگین در آلمان درآمد پزشکان در یک بازه بین ۶۵ هزار یورو در سال که حقوق یک دستیار پزشک است تا ۸۰ هزار یورو که حقوق متخصص است، قرار دارد.
در بیمارستان ها رتبه و درآمد پزشکان متناسب با تجربه کاری آن ها افزایش میابد . پزشکان ارشد در بهترین حالت به طور میانگین سالیانه ۲۷۸ هزار یورو درآمد دارند اما فراموش نکنید که دستمزد بالا توقع بالایی را همراه خود دارد، پزشکان در آلمان ساعت کار بالا و همچنین مسئولیت زیادی دارند.


شرایط تحصیل تخصص پزشکی در آلمان برای پزشکان خارجی


برای دانشجویان بین المللی از کلیه نقاط مختلف جهان کشور آلمان یکی از مطلوب ترین و ایده ال ترین کشورهای جهان است کشور آلمان دانشجویان زیادی را پذیرش می کند و برای تحصیل در مقاطع بالای آموزش عالی بسیار ارزش قائل می شوند. دانشگاه های متعددی در رشته پزشکی در آلمان پذیرای دانشجو هستند که در آنجا دروس تخصصی و عمومی و MBBS تدریس می شوند. این دوره های آموزشی بدون پرداخت هزینه و مجانی هستند.

با تمام این اوصاف مسیر کسب مدرک پزشکی در کشور آلمان بنا بر نظر هیات پزشکی و دانشگاه های علوم پزشکی تعیین و تایید می شوند. این پروسه اخذ مدرک پزشکی فرآیندی راحت پیوسته و مشخص است اگر شما در سطوح مختلف آموزشی کوشا باشید، بی شک در کشور آلمان با فرایند ادامه تحصیل منسجم تر و هدفمندتری مواجه خواهید شد.

پزشکان حداقل به ۶ تا ۸ ماه مهلت زمانی برای یادگیری زبان نیاز دارند. در این برهه زمانی پزشکان می توانند سطوح A1 و A2 زبان را با موفقیت سپری کنند. اخذ مدرک یادگیری زبان پس از تست های مختلف در مراکز آموزش زبان تایید می کنند. سطوح یادگیری زبان B2 و C1 و سطوح عادی کافی نیستند و پزشکان باید دوره های تخصصی زبان را نیز سپری کنند.

حدود یک ماه پس از اشتغال بازرسان فعالیت شما را ارزیابی می کنند و این پروسه پس از شش ماه تکرار می شوند بنابر سیستم های هدفمند آموزشی شما میتوانید خودتان فرایند ثبت نام را انجام دهید.

  • ارائه اسناد رسمی و گزارشات مدارک تحصیلی
  • دانشگاه اسناد شناسایی را ارسال میکنند.
  • شناسایی مقاصد مختلف و آشنایی با محیط حدود یک ماه به طول می انجامد.