کار در کانادا برای مهاجرت
تحصیلات کانادایی در سراسر جهان شناخته شده است و مهارت هایی که از تحصیل در کانادا کسب می کنید شما را برای کارفرمایان در کانادا اماده می کند. تحصیل رایگان در کانادا 

چشم اندازهای کار در کانادا:

در کانادا ، حقوق نیروی کار برای دانشجویان بین المللی در حین تحصیل و همچنین پس از اتمام مدرک یا دیپلم در دسترس است.


در طول تحصیل شما در کانادا:

 

از ژوئن ۲۰۱۴ ، دیگر نیازی به درخواست ویزای کار جداگانه برای کار خارج از دانشگاه در کانادا نیست و به محض شروع برنامه تحصیلی دانشجویان در کانادا واجد شرایط کار هستند.

کانادا فرصت های شغلی گسترده ای را برای همه انواع دانشجویان فراهم می کند. بسیاری از موسسات در کانادا یک برنامه آموزشی تعاونی ارائه می دهند. این یک برنامه ساختارمند است که در آن دانشجویان بین دوره های کار و مطالعه متناوب هستند.

این برنامه درسی یکپارچه از طریق مشارکت بین موسسات آموزشی کانادا و صنعت کانادا حاصل می شود.

پس از فارغ التحصیلی در کانادا:

فارغ التحصیلان بین المللی از موسسات آموزش عالی کانادا نیز می توانند پس از اتمام برنامه خود حداکثر تا سه سال در کانادا کار کنند. برای کار در کانادا پس از فارغ التحصیلی ، باید برای مجوز کار تحت برنامه مجوز کار پس از فارغ التحصیلی (PGWPP) درخواست دهید. اگر می خواهید پس از اتمام تحصیلات خود به دنبال اقامت دائم کانادا باشید ، برنامه های متعددی در کانادا در دسترس است که هر کدام شرایط خاص خود را دارند.

 

زندگی در کانادا:

در کانادا جامعه ای امن ، سالم و مدارا را تجربه خواهید کرد. شما با طیف متنوعی از مردم که علاقمند به یادگیری فرهنگ های جدید هستند در ارتباط هستید. استانداردهای بالای زندگی و تحصیلات در سطح جهانی را به آن اضافه کنید و کانادا مقصدی ایده آل برای دانشجویان بین المللی است.

کانادا یکی از اولین کشورهای جهان بوده است  که چند فرهنگی را معرفی کرد و هنوز هم از آن تجلیل می شود. به عنوان یک دانشجوی بین المللی در کانادا بهترین محیط زندگی را تجربه خواهید کرد.

دو زبان اصلی در کانادا انگلیسی و فرانسوی هستند ، اما بیش از ۲۰۰ زبان در سراسر کشور صحبت می شود. بسیاری از کالج ها و دانشگاه ها دو زبانه هستند ، بنابراین به عنوان یک دانشجوی بین المللی می توانید مهارت های زبانی خود را ارتقا دهید و درهای موفقیت را در حرفه ی خود باز کنید.تحصیل در کانادا:

با داشتن شهریه مقرون به صرفه ، موسسات باکیفیت ، کار پس از تحصیل و گزینه های مهاجرت و استقبال مردم ، جای تعجب نیست که کانادا به سرعت به مقصد اصلی دانشجویان بین المللی تبدیل شده است. کانادا میزبان بیش از ۲۵۰،۰۰۰ دانشجوی بین المللی است و در سالهای اخیر افزایش چشمگیری در تقاضای دانشجویان خارجی داشته است.

 

ویزای تحصیلی کانادا2022


آموزش با کیفیت در کانادا:

کیفیت تحصیلات و استانداردهای زندگی در کانادا از بالاترین سطح در جهان است ، استانداردهای بالای دانشگاهی کانادا و کنترل دقیق کیفیت به این معنی است که شما تحصیلات باکیفیتی را کسب خواهید کرد که در آینده شما را برای شغل ایده ال خود آماده میکند.

آموزش مقرون به صرفه در کانادا:

هزینه زندگی و تحصیل برای دانشجویان بین المللی در کانادا به طور کلی کمتر از سایر کشورها مانند ایالات متحده و انگلستان است. هزینه رفتن به دانشگاه در کانادا مقرون به صرفه است و شما دارای مدارک شناخته شده در سطح جهانی خواهید بود که شما را در مسیر موفقیت شغلی قرار می دهد.

تنوع فرهنگی در کانادا:

به عنوان دانشجویی که در کانادا زندگی می کند ، می توانید با داشتن ارتباط با  افرادی دوستانه و علاقمند به یادگیری فرهنگ های جدید، انتظار یک محیط آرام و چند فرهنگی را داشته باشید.

فرصتهای پژوهشی نوآورانه و فراوان در کانادا:

تحقیقات یکی از اجزای کلیدی تحصیلات تکمیلی کانادایی است ، به همین دلیل ، شما فرصت کافی خواهید داشت تا بخشی از این جنبه فعال  آموزش و پرورش کانادا شوید. در کانادا ، تحقیقات شامل: ارتباطات از راه دور ، تجزیه و تحلیل داده ها ، پزشکی ، کشاورزی ، فناوری رایانه ، مهندسی نفت و علوم محیط زیست میباشد.

جوامع سالم و ایمن کانادا:

سازمان ملل متحد به طور مداوم کانادا را به عنوان یکی از بهترین مناطق جهان برای زندگی رتبه بندی می کند. به عنوان یک دانشجوی بین المللی در کانادا ، شما از همه آزادی هایی که از کانادایی ها محافظت می کند برخوردار خواهید بود. احترام به حقوق بشر، برابری و یک جامعه پایدار و صلح آمیزاز شرایط زندگی در کانادا برای شما خواهد بود.

آموزش زبان در سطح جهانی:

کانادا یک کشور دو زبانه است و در زمینه آموزش زبان پیشرو در جهان محسوب می شود. دانشگاههای کانادا هم زبان فرانسوی و هم زبان انگلیسی را به عنوان زبان اول و دوم جزء لاینفک آموزش کانادا تدریس می کنند ، با ادامه تحصیل درکانادا، می توانید تسلط خود را در هر دو زبان افزایش دهید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تحصیل در کانادا می توانید با مشاورین ارشد رویال اپلای در ارتباط باشید و یا با تکمیل فرم ارزیابی انلاین رویال اپلای مشاوره دریافت کنید.

تلفن تماس: ۲۲۴۰۹۱۹۱ –۲۲۴۰۸۱۸۱ –۲۲۴۰۷۱۷۱

آدرس:زعفرانیه، میدان الف، مجتمع تجاری پالادیوم، طبقه نهم شمالی ، واحد ۹۰۸