اقامت دائم کانادا از طریق سرمایه گذاری

اقامت دائم کانادا از طریق سرمایه گذاری


برنامه های مهاجرت تجاری فدرال کانادا

دولت کانادا به دنبال سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری ، مدیران بازرگانی و کارآفرینان که علاقه مند به استقرار و جستجوی فرصت های جدید در کانادا می باشد تا بتوانند در طیف گسترده ای از برنامه های مهاجرت تجاری در کانادا  قرار بگیرند.

این که آیا شما خود اشتغالی دارید ، می خواهید در کانادا رشد کنید و یا یک فعالیت  کاری خود را شروع کنید ، یا به راحتی می خواهید از ارزش خالص سرمایه خود برای تقویت اقتصاد کانادا استفاده کنید ، چندین برنامه مهاجرت تجاری فدرال وجود دارد که متناسب با مهارت و تجربه افراد تجاری موفق که می خواهند در هر استانی به جز کبک مستقر شوند می باشند.

برنامه های مهاجرت تجاری کبک

کبک کانادا  از همه مهاجران تجاری این کشور دعوت می کند تا از مجموعه برنامه های مهاجرت خود اشتغالی و تجارت و کارآفرین استفاده کنند. برنامه های منحصر به فرد مهاجرت تجاری کبک که برای تقویت رشد اقتصادی و ایجاد فرصت های شغلی در این سطح استان طراحی شده است ،و گزینه خوبی برای تازه واردان به کانادا که به دنبال کارآفرینی  هستند می باشد.


برنامه های نامزد های استانی برای تجارت کانادا

هر استان و سرزمین برنامه نامزدهای استانی (PNP) خود را اجرا می کند ، که بسیاری از آنها برای نامزدهای با تجربه کارآفرینی یا مدیریت جریان دارند. معیارهای واجد شرایط بودن و روش درخواست برای هر جریان PNP متفاوت است ، اما متقاضیان موفق به طور قطع نامزدی استانی کانادا رادریافت می کنند. این نامزدی استانی برای استان های مختلف کانادا به طور کلی به متقاضی اجازه می دهد تا درخواست اقامت دائم کانادا در سطح فدرال را ارائه دهد.

درباره تیم مهاجرت کانادا موسسه رویال اپلای

فرصت های فراوان در انتظار افراد باتجربه و باهوش تجاری برای کمک به رونق اقتصاد رو به رشد کانادا می باشد، تیم متخصص رویال اپلای آماده کمک به شما در برداشتن گام بعدی در کارهای مهاجرتی تجاری خود در کانادا می باشد. تیم مهاجرت تجاری کانادا رویال اپلای با راهنمایی شما  مرحله به مرحله روند مهاجرت از شرایط واجد شرایط بودن برای اقامت دائم تا پشتیبانی درجه یک را ارائه می دهد ، بنابراین می توانید بر روی تجارت خود برای کشورکانادا کاملا مطمئن عمل کنید.

در این مقاله رویال اپلای قصد دارد به انواع روش های سرمایه گذاری در کانادا بپردازد.برای دریافت تمامی اطلاعات درباره چگونگی دریافت  اقامت دائم این کشور از طریق سرمایه گذاری تا اخر این مقاله همراه رویال اپلای باشید.


سرمایه گذاری در کانادا


چه نوع فعالیت های تجاری فرد را برای برنامه سرمایه گذاری کانادا واجد شرایط می کند؟

اگر حداقل ۱۰ میلیون دلار کانادا دارایی خالص داشته باشید که از طریق فعالیت های قانونی تجاری مانند فعالیت های تجاری ، سودآوری یا بخش خصوصی به دست آورده اید ، می توانید برای برنامه آزمایشی سرمایه گذاری  واجد شرایط باشید.


ایا برای سرمایه گذاری در کانادا تمام مبلغ سرمایه گذاری شده باید دارایی خود فرد باشد؟

بله. بیشتر جریان های مهاجرت کاری کانادایی نیاز به سرمایه گذاری از طریق دارایی شخصی شما دارند. برنامه های ویزای فدرال و برنامه های خود اشتغالی این کشور تنها جریاناتی هستند که به نوعی سرمایه گذاری اولیه را نیاز ندارند.

 

ایا درصورت عدم موفقیت در بیزنس کانادایی خود اقامت دائم کانادا از بین میرود؟


خیر ، در صورت عدم موفقیت در تجارت کانادایی خود، اقامت دائم کانادا شما به خطر نمی افتد.


کم ترین مبلغی که می توانم برای کارافرینی کانادا سرمایه گذاری کنم چه مقدار میباشد؟


کارآفرینانی که می خواهند با ویزای کارافرینی به کانادا مهاجرت کنند باید حداقل ۲۰۰۰۰۰ دلار از یک سازمان تأیید شده یا حداقل ۷۵۰۰۰ دلار از یک سرمایه گذار تعیین شده  در این کشور سرمایه گذاری کنند. اگر تجارت شما در برنامه های  کسب و کار کانادایی پذیرفته شده باشد ، لازم نیست شما خودتان سرمایه گذار طرح باشید.


ایا با طرح خود اشتغالی میتوانم به کانادا برم؟

بله. اگر حداقل دو سال تجربه مرتبط به عنوان یک صنعتگر ، یک ورزشکار حرفه ای یا کشاورز دارید ، می توانید با ویزای خود اشتغالی به کانادا بروید.


برنامه سرمایه گذار کانادایی فدرال

* این برنامه خاتمه یافته است. در حال حاضر برنامه ای برای از سرگیری این برنامه وجود ندارد. برنامه مهاجرت سرمایه گذاری فدرال به سرمایه گذاران مهاجر واجد شرایط این اجازه را می دهد تا با سرمایه گذاری تضمین شده و پنج ساله ۸۰۰۰۰۰ دلار کانادایی وجوه شخصی خود از طریق نماینده مجاز ، وضعیت اقامت دائم در این کشور را بدست آورند.


برنامه سرمایه گذاری فدرال ریسک پذیر  


اگر صاحب مشاغل یا مدیر با استعدادی هستید که ارزش خالص دارایی شما بیش از ۱۰ میلیون دلار است ، ممکن است در برنامه سرمایه فدرال سرمایه گذاری  کانادا واجد شرایط باشید. متقاضیان واجد شرایط برای ویزای فعالیت های تجاری (اقامت دائم کانادا) باید حداکثر تا ۱۵ سال ۲ میلیون دلار سرمایه گذاری بدون ضمانت انجام دهند.

برنامه سرمایه گذار کبک

سرمایه گذاران مهاجر که به دنبال سرمایه گذاری در استان کبک هستند ممکن است با درخواست ویزای سرمایه گذار کبک کانادا این کار را انجام دهند. این استان به دنبال متقاضیانی با حداقل ارزش خالص سرمایه در حدود ۲ میلیون دلار و تجربه مدیریتی در صنایع قانونی کشاورزی ، تجاری ، صنعتی یا حرفه ای هستند.فعالان تجاری واجد شرایط کانادا  باید ۵ سال و با تضمین سرمایه گذاری ۱.۲ میلیون دلار سرمایه گذاری کنند.


 

برنامه های نامزدی استانی کانادا برای سرمایه گذاران

استان های خاص کانادا این فرصت را به سرمایه گذاران می دهد  که با درخواست تحت برنامه سرمایه گذاران در برنامه نامزد استانی ، با ویزای سرمایه گذار به این کشور مهاجرت کنند. هر استان بر اساس اقتصاد ، فرصت ها و شکاف های بازار- مجموعه قوانین خاص خود را تعیین می کند و شرایط لازم خود را دارد. اگر شما علاقه مند به زندگی و برنامه ریزی برای دارایی خود در یک استان خاص در این کشور هستید ، می توانید از طریق برنامه مهاجرت استانی آنها نامزد شوید تا سفر خود را به یک ویزای مهاجرت سرمایه گذاری کانادایی آغاز کنید.