تجربه بین المللی کانادا نشان می دهد افرادی که انتخاب شوند واجد شرایط کار در کانادا خواهند بود.IEC برای بزرگسالان جوان که شهروند کشورهای خارجی هستند و با کانادا توافق نامه متقابل دارند ، باز است.

(International Experience Canada (IEC:


دامنه سنی واجد شرایط به کشور بستگی دارد ، اما معمولاً در برخی موارد بین ۱۸ تا ۳۵ سال می باشد.علاوه بر این ، مجوزهای کار تحت IEC نیازی به ارزیابی اثر بازار کار در کانادا ندارند.

در واقع کانادا در تاریخ ۱ مارس  International Experience Canada (IEC)  (تجربه کار در کانادا)  را برای برخی از کشورها افتتاح خواهد کرد. برنامه  تجربه کار بین المللی کانادا یا International Experience Canada  (IEC)  اکنون برای بزرگسالانی که مایل به زندگی و کار در کانادا هستند برای برخی از کشور ها در تاریخ یکم مارس افتتاح خواهد شد. با داشتن تابعیت از هر کدام از ۲۳ کشور از اول مارس فرصت دارید وارد این برنامه شوید.

 
تجربه کار بین اللملی در کانادا

تجربه کار بین اللملی در کانادا

 

IEC نامزدها را تحت سه دسته انتخاب می کند:

  • تعطیلات کار
  • افراد جوان حرفه ای
  • همکاری بین المللی

به طور معمول ، دارندگان ویزای   working holiday  برای رفتن به کانادا نیازی به پیشنهاد شغلی ندارند ، اما به دلیل محدودیت های سفر در حال حاضر ، همه افرادی که تحت IEC به کانادا می آیند نیاز به یک پیشنهاد شغلی معتبر و معرفی نامه دارند.
آنها همچنین باید  شرایط خود را با الزامات آزمایش COVID-19 و قرنطینه اجباری مطابقت دهند.

 توجه: فقط شرکت کنندگان IEC با معرفی نامه POE (مرزهای ورودی ) و یک پیشنهاد شغلی معتبر واجد شرایط سفر به کانادا در این زمان هستند.
آنها باید بتوانند به محض اتمام قرنطینه کار خود را شروع کنند.
تاریخ شروع پیشنهادات کاری باید قبل از سفر بررسی شود.

برنامه IEC برای ۲۳  کشور قرار است در یک مارس باز شوند.

 

در اینجا مروری کوتاه بر هر دسته IECخواهیم داشت:


تعطیلات کار – تجربه بین المللی کانادا:

 روش Working Holiday به طور معمول به شرکت کنندگان این امکان را می دهد که بدون پیشنهاد کاری به کانادا بیایند و در هر شغلی که درکانادا پیدا کنند کار کنند.
از زمان شروع COVID-19 ، شرکت کنندگان باید قبل از آمدن به کانادا  یک شغل  را در نظر داشته باشند.

از آنجا که شرکت کنندگان تحت این برنامه اجازه کار آزاد می گیرند ، می توانند برای هر کارفرمایی در کانادا کار کنند.
 در واقع این امکان را برای شما فراهم می کند تا یک تجربه  کاملا شخصی تر داشته باشید ، زیرا امکان تغییر کارفرما یا جابجایی مکان  وجود دارد.

 

افراد جوان حرفه ای:

روش Young Professionals برای ایجاد مهارتهای حرفه ای طراحی شده است.
بر این اساس ، شرکت کنندگان باید یک پیشنهاد شغلی حرفه ای در کانادا داشته باشند که در سطح مهارت های ملی مشاغل (NOC)  ۰، A یا B قرار گیرد.
مشاغل این گروه  نمی توانند به صورت خود  اشتغالی باشند.
اجازه کار در این گروه مخصوص کارفرما است ، به این معنی که این افراد باید نزد کارفرمایانی  که پروانه اجازه کار دارند مشغول به کار شوند.

 

همکاری بین المللی – تجربه بین المللی کانادا:

 همکاری گروه بین المللی  برای دانشجویانی است که برای تکمیل تحصیلات خود نیاز به گذراندن دوره کارآموزی یا کار در کانادا دارند.
شرکت کنندگان برای مدت زمانی که در کانادا هستند باید با همان کارفرما در همان مکان بمانند و امکان تغییر این دو مورد را ندارند.

 

در پایان شایان ذکر است، در این مسیر همکاران ما در رویال اپلای می توانند راهنمایی های لازم در رابطه با این موضوع را خدمت شما متقاضیان محترم ارائه دهند. برای دریافت راه های ارتباطی اینجا را کلیک کنید