برنامه استارت آپ در کانادا

ویزای استارتاپ و سرمایه گذاری کانادا

 

 

ویزای استارتاپ و سرمایه گذاری کانادا – اعتقاد بر این است که کانادا یکی از ۱۰ کشور آسان برای راه اندازی کسب و کار است. چرا که این کشور از نظر منابع طبیعی بسیار غنی است.و همچنین دارای نیروی کار فوق العاده ماهر و دولت با ثبات است.

برنامه های ویزای استارتاپ و سرمایه گذاری کانادا:

اگر می خواهید برای آینده خود سرمایه گذاری کنید و با مشاغل خود به کانادا مهاجرت کنید، چندین گزینه ویزای کارآفرین و سرمایه گذار در اختیار دارید.

اگر در برنامه مهاجرت تجاری موفق هستید،شما و خانواده خود می توانید به کانادا بروید.

کانادا به دنبال افرادی است که:

دارای تجربه کارآفرینی، استعداد و نوآوری برای شروع، مدیریت یا خرید یک تجارت در این کشور هستند. با سرمایه گذاری های جدید خارجی، کانادا می تواند از طریق تنوع و توسعه، موفقیت مستمر اقتصاد خود را تضمین کند.

 

برنامه ویزای استارتاپ و سرمایه گذاری کانادا:

 

برنامه ویزای استارتاپ یک ویزای مهاجرت تجاری یا ویزای “سرمایه گذار” است. این برنامه به شما امکان می دهد با شروع یک تجارت در هر نقطه از کشور به کانادا مهاجرت کنید. شما و مشاغل خود برای موفقیت در برنامه خود باید مجموعه ای از الزامات را برآورده کنید.

به طور کلی،تجارت شما باید نوآورانه باشد، برای کانادایی ها شغل ایجاد کند و بتواند در سطح بین المللی رقابت کند.

در حالی که منتظر تأیید درخواست خود هستید، می توانید برای مجوز کار موقت درخواست کنید تا شما را در کانادا مشغول کار نگه دارد.

الزامات برنامه ویزای استارتاپ کانادا:

 

الزامات تجاری هنگامی که یک سازمان تعیین شده به تجارت شما متعهد می شود:

همه متقاضیان (حداکثر ۵ نفر می توانند به عنوان مالک درخواست دهند) باید هریک حداقل ۱۰ رای از حق رأی ضمیمه همه سهام کسب و کار را داشته باشند. و همراه با سازمان تعیین شده ، آنها باید بیش از ۵۰ رای از حق رأی متعلق به کلیه سهام برجسته تجارت را داشته باشند.

پس از دریافت اقامت دائم ، باید مطمئن شوید که:

هنگام زندگی در کانادا ، شما نقش فعالی در مدیریت مستمر کسب و کار خود دارید. عملیات اساسی تجارت تا حدی باید در کانادا انجام شود و کسب و کار شما در کانادا ثبت شده باشد. نامه پشتیبانی شما باید یک نامه پشتیبانی از یک سازمان تعیین شده باشد تا ثابت کند کانادا مایل به سرمایه گذاری و حمایت از شرکت نوپای شما میباشد.

الزامات زبان:

باید در آزمون خواندن، گوش دادن و نوشتن به انگلیسی یا فرانسوی حداقل معیار زبان کانادایی سطح ۵ را کسب کنید.

از آنجا که دولت کانادا از این ویزای “سرمایه گذار” حمایت مالی نمی کند، باید بتوانید ثابت کنید که پول کافی برای استقرار خود و خانواده خود در کانادا را دارید.

 

گزینه های ویزای کارآفرین و سرمایه گذار برنامه نامزدی استانی:

 

برنامه نامزدی استانی (PNP) به هر استان و قلمرو کانادا این قدرت را می دهد که از متقاضیان دعوت کند تا در صورت داشتن مهارت ها و تجربه کاری مناسب استان های کانادا زندگی کنند.

اکثر PNP ها دارای حداقل یک دسته ویزای کارآفرین یا سرمایه گذار هستند که به افرادی اختصاص داده شده است که مایل به توسعه یا راه اندازی کسب و کار خود در کانادا هستند. 

 

از کدام استان کانادا می خواهید کسب و کار خود را شروع کنید؟

 • آلبرتا
 • بریتیش کلمبیا
 • مانیتوبا
 • مناطق شمال غربی
 • نیوبرانزویک نوا
 • اسکوشیا
 • نیوفاندلند و لابرادور
 • انتاریو
 • جزیره پرنس ادوارد
 • ساسکاچوان
 • یوکن

 

استان آلبرتا کانادا:

 

اقامت کانادا - ویزای استارتاپ و سرمایه گذاری کانادا

اقامت کانادا – ویزای استارتاپ و سرمایه گذاری کانادا

 

آلبرتا مکانی عالی برای شروع یک تجارت است. اگرچه این شهر سومین شهر قابل زندگی جهان ، کلگری است ، اما زمین های کشاورزی آلبرتا جایی است که گزینه های سرمایه گذاری شما واقعاً در آن قرار دارد.

این استان دومین تولید کننده بزرگ کشاورزی کانادا است .مناظر متنوع آن باعث می شود این سرزمین برای تولید محصول ، تولید دام و موارد دیگر بسیار مناسب باشد. در حال حاضر ، تنها یک گزینه ویزای سرمایه گذاری در آلبرتا وجود دارد وآن جریان کشاورزی و خود اشتغالی میباشد.

 

استان بریتیش کلمبیا کانادا:

 

بریتیش کلمبیا :

دارای یکی از انعطاف پذیرترین ، متنوع ترین و رقابتی ترین اقتصادهای کانادا است که آن را به مقصد اصلی برای تجارت جدید یا توسعه یافته شما تبدیل کرده است. پایتخت این استان ، ونکوور است که در موقعیت مناسبی قرار دارد تا به مسیرهای تجاری جهانی از جمله ایالات متحده ، آسیا و مکزیک کمک کند. همچنین مشاغل به شدت توسط دولت پشتیبانی می شوند . راه اندازی یک تجارت در این استان را آسان تر و ارزان تر می کند.

سرانجام ، بریتیش کلمبیا دارای منابع تجاری غنی است ، از جمله نیروی کار تحصیل کرده که شامل  بیش از ۲.۴ میلیون نفرمیباشد.

بریتیش کلمبیا در حال حاضر دارای دو گزینه ویزای سرمایه گذار است:

 • جریان مهاجرت کارآفرین نامزد استانی
 • برنامه آزمایشی منطقه ای.

هر دو گزینه دارای مجموعه معیارهای منحصر به فردی هستند که برای شروع یک تجارت در کانادا باید رعایت کنید.

 

استان مانیتوبا کانادا:

 

اگر به دنبال راه اندازی کسب و کار خود در جوامع کوچکتر هستید ، این استان برای شما مناسب است.

مانیتوبا سرزمینی با زیبایی طبیعی است که مملو از شهرهای امن ، تمیز و دوستانه است. پایتخت وینیپگ، به دلیل اقتصاد قوی، هزینه های  پایین زندگی و فرصت های شغلی با کیفیت در سراسر جهان شناخته شده است. هزینه زندگی در مانیتوبا آنقدر پایین است که ۷۶ درصد مهاجران در پنج سال اول زندگی در این استان صاحب خانه می شوند.

مطمئناً این یکی از دلایل بسیاری است که باعث می شود ۹۵ درصد آنها پس از مهاجرت به کانادا به طور دائم در مانیتوبا ساکن شوند.

جریان محبوب سرمایه گذاران تجاری مانیتوبا کانادا  در حال حاضر دارای دو مسیر ویزای سرمایه گذار ، مسیر کارآفرین و مسیر سرمایه گذار مزرعه است.

 

استان نیوبرانزویک کانادا:

 

نیوبرانزویک سرزمینی  از جنگل های سرسبز ، دریاچه های زلال ، رشته کوه های باشکوه و سواحل زیبا را برای تجارت جدید شما فراهم می کند. شاید جهان این استان را به خاطر خلیج فاندی که دارای بالاترین جزر و مد جهان است ، بشناسد. اما چیزی که بسیاری از ما نمی دانیم این است که نیوبرانزویک دارای بهترین فرصت های تجاری در کل کانادا است.

نیروی کار ماهر در انتظار تجارت شما در نیوبرانزویک است.

این استان دارای بالاترین نرخ فارغ التحصیلی و سریعترین اینترنت در کشور است که آن را به نقطه اصلی بهره وری تبدیل می کند. به همین دلیل ، مشاغل جدید دراین  استان رونق می گیرد . برای شروع کسب و کار خود در نیوبرانزویک ، باید شرایط لازم برای جریان کارآفرینی یا جریان کارآفرینی پس از تحصیلات تکمیلی را برآورده کنید.

 

 

برای اطلاعات بیشتر در خصوص انواع ویزای سرمایه گذاری کانادا می توانید با کارشناسان ارشد  و مشاورین رویال اپلای در ارتباط باشید

یا از طریق تکمیل فرم ارزیابی انلاین رویال اپلای  مشاوره دریافت کنید.


۰۲۱۲۲۴۰۷۱۷۱