قرعه کشی اکسپرس اینتری کانادا

قرعه کشی اکسپرس اینتری کانادا

 

تقریباً هر دو هفته ، مهاجرت کانادایی حداقل یک قرعه کشی اکسپرس اینتری انجام می دهد. تا کنون در طول سال ۲۰۲۱ ، هیچ قرعه کشی نیروی کار ماهر فدرال مشاهده نکرده ایم. قبل از همه گیری ، نامزدهای FSWP تقریبا نیمی از تمام ITA ها را دریافت کردند.

آیا قرعه کشی اکسپرس اینتری نیروی کار ماهر فدرال کانادا در سال ۲۰۲۱ ادامه دارد؟

بر خلاف قرعه کشی های CEC یا PNP که ما تا به حال در سال جاری شاهد آن بوده ایم،FSW متقاضیانی را از اکسپرس اینتری انتخاب میکند.که الزامات برنامه معاملات ماهر فدرال را برآورده می کنند.به طور کلی ، این کاندیداها نمره CRS پایین تری نسبت به بقیه افراد دارند.

برای جبران شکاف در سال ۲۰۲۰ ، دولت کانادا حتی اهداف بیشتری را برای مهاجرت برای سال ۲۰۲۱ تعیین کرد.

در اکتبر سال ۲۰۲۰ دولت کانادا برنامه خود را برای استقبال از ۴۰۱،۰۰۰ نفر از ساکنان دائمی تا سال ۲۰۲۱ اعلام کرد.در حالی که پیش از این ۳۵۱،۰۰۰ بود.

بر اساس داده های اداره مهاجرت کانادا ، از ژانویه تا پایان ژوئیه ، کانادا ۱۸۴،۲۱۵ ساکن دائم پذیرفت.این بدان معناست که ممکن است کانادا به هدف اقامت دائم خود برای سال ۲۰۲۱ برسد. البته تا زمانی که همه گیری در طول سال باقی مانده تشدید نشود.

 

چرا امسال قرعه کشی FSW انجام نشده است؟

چند دلیل عمده وجود دارد که چرا ما فقط قرعه کشی CEC و PNP را در سال ۲۰۲۱ شاهد بوده ایم.

اولین مورد همه گیری COVID-19 است.

در حالی که همه گیری در حال وقوع است، برای کانادا امن تر است که اجازه ندهد افراد جدیدی به کشور وارد شوند.

IRCC این کار را در راستای پذیرش نامزدهای اکسپرس اینتری که به احتمال زیاد در کانادا هستند انجام داده است.

 

از مشکلات ناشی از دعوت از نامزدهای مقیم کشورهای دیگر در طول همه گیری جلوگیری می کند.دلیل دیگر این است که ساکنان موقت ممکن است به بهبود دوران کشور کانادا به همه گیری کمک کنند.

در طول همه گیری، دولت کانادا بر ضرورت مهاجرت برای کمک به بهبود اقتصادی تأکید کرده است.

 

قرعه کشی بعدی FSW چه زمانی اتفاق می افتد؟

ما می توانیم انتظار داشته باشیم که قرعه کشی نیروی کار ماهر فدرال پس از کنترل همه گیری دوباره آغاز شود.  زیرا بین ژوئیه و دسامبر ۲۰۲۰ همه گیری شروع به کند شدن کرد، وما شاهد برخی قرعه کشی های FSW بودیم.

برای ما غیرممکن است که بتوان زمان دقیق این قرعه کشی ها را پیش بینی کنیم.زیرا نمی دانیم چه زمانی همه گیری به پایان می رسد.

با در نظر گرفتن همه این موارد، امیدواریم در نیمه دوم سال ۲۰۲۱ شاهد قرعه کشی همه برنامه های کانادا باشیم.

 

Express intery in canada

 

حداقل امتیاز برای قرعه کشی نیروی کار ماهر کانادا چقدر خواهد بود؟

 

راهی برای پیش بینی حداقل نمره دقیق قرعه کشی FSW بعدی وجود ندارد .همه چیز بستگی به تعداد افراد دعوت شده دارد.حداقل نمره مورد نیاز در آخرین دور دعوت FSW در ۲۳ دسامبر ۲۰۲۰ ، ۴۶۸ امتیاز بود.

وقتی منتظر قرعه کشی بعدی FSW هستم باید چکار کنم؟

در حالی که منتظر قرعه کشی بعدی نیروی کار ماهر فدرال هستید ومی خواهید برای بهبود نمره CRS خود وقت بگذارید، به شما این امکان را می دهد که در اکسپرس اینتری رتبه بالاتری داشته باشید و شانس انتخاب خود را افزایش دهید.

 

فرم ارزیابی رایگان مهاجرت رویال اپلای را تکمیل کنید تا ببینید آیا واجد شرایط هستید یا خیر.

تکمیل فرم ارزیابی  حدود ۳-۴ دقیقه طول میکشد. کارشناسان رویال اپلای  ظرف یک  یا دو روز کاری با شما تماس می گیرند تا در صورت واجد شرایط بودن  به شما اطلاع دهند.

۰۲۱۲۲۴۰۷۱۷۱