فرصت های تجاری برتر در کانادا برای مهاجران

 

ساخت و ساز:

 

فرصت های تجاری برتر در کانادا برای مهاجران

فرصت های تجاری برتر در کانادا برای مهاجران

 

 

ساخت و ساز یک سرمایه گذاری ثابت برای سرمایه گذاران تجاری برای مهاجرت به کانادا است. با افزایش پروژه های توسعه ای جدید در سراسر کشور کانادا، نیاز به برخی مشاغل بیشتر به چشم میخورد. نیاز به شرکت های ساختمانی بیشتری برای کمک به حمل بار و برآوردن برخی نیازهای استانی و قلمرو در کانادا وجود دارد.

مناطقی که رشد قابل ملاحظه ای داشته اند، از بخش های تجاری تا بخش های مسکونی را شامل میشوند. تقاضای ویژه ای در استان انتاریو کانادا وجود دارد. زیرا انتاریو به طور فعال به دنبال کارگران ماهر بین المللی برای پر کردن تقاضای نیروی کار است.

در مشاغلی مانند:

مدیران پروژه، مدیران ساخت و ساز و عموم کارگران ساختمانی است که علاقه مند به مهاجرت به کانادا از طریق صنعت ساختمان هستند.

 

خدمات تخصصی ، علمی و فنی:

 

 

بخش های حرفه ای، علمی و فنی کانادا یک منبع درآمد ثابت و یک گزینه عالی برای کسانی است که به دنبال سرمایه گذاری های تجاری سودآور یا گزینه های مهاجرت تجاری به کانادا هستند.

استانهایی که در مورد راه اندازی فروشگاه در نظر دارند شامل آلبرتا و انتاریو است که طی دو سال گذشته رشد قابل توجهی در این زمینه  نشان داده است. این بخش ها به حدی در حال رشد هستند که استانهای خاصی مانند:

بریتیش کلمبیا و انتاریو جریان های مهاجرتی را به طور خاص برای متخصصان فناوری اختصاص داده اند تا بتوانند تقاضای بازار رو به رشد را تامین کنند.

 

نیاز به نیروی متخصص در کانادا

نیاز به نیروی متخصص در کانادا

 

نگاهی کلی به ویزای استارتاپ کانادا :

محبوب ترین راهی که باید هنگام مهاجرت تجاری به کانادا در نظر بگیرید، برنامه ویزای استارتاپ است. این برنامه مهاجرت با هدف ایجاد مشاغل جدید و همچنین ارائه ایده های تجاری جدید به کانادا انجام می شود.

شرایط لازم برای کسب و کار وجود دارد که باید برای واجد شرایط بودن رعایت شود، از جمله داشتن نامه پشتیبانی از یک سازمان تعیین شده کانادایی، برآورده کردن الزامات زبان و داشتن بودجه کافی برای زندگی در کانادا.

 

برنامه نامزد استانی کانادا- جریان کارآفرین:

 

اگر گزینه ویزای استارتاپ با نیازهای تجاری شخصی شما مطابقت ندارد، ممکن است بخواهید جریان های نامزد استانی خاصی را در نظر بگیرید. تقریباً همه استانها و مناطق کانادا  دارای حداقل یک یا چند جریان تجاری یا کارآفرین با هدف رفع نیاز به مشاغل تجاری نوآورانه هستند که نه تنها می تواند به رشد اقتصاد کانادا کمک کند، بلکه شغل جدیدی را برای استعدادهای کانادایی و بین المللی ایجاد می کند.

 

استفاده از RCIC نه تنها بهترین شانس ممکن را برای دریافت ITA به شما می دهد، بلکه کل مراحل درخواست ویزا برای مهاجرت به کانادا را ساده و بدون استرس می کند. در حالی که شما روی مشاغل تجاری جدید کانادایی خود تمرکز می کنید ، وکلا  رویال اپلای کار پیگیری اسناد را انجام می دهند.

 

میتوانید رویال اپلای را در فیس بوک، توییتر، لینکدین و اینستاگرام برای اطلاعات بیشتر و به روز رسانی در مورد مهاجرت به کانادا و مراحل درخواست ویزا کانادا دنبال کنید.

یا برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ارشد رویال اپلای در ارتباط باشید.

۰۲۱۲۲۴۰۷۱۷۱