زندگی خود را با ویزای کار استرالیا تغییر دهید:

 

استرالیا

 

استرالیا به عنوان یکی از پویاترین کشورهای جهان ، نیازهای زیادی برای استعدادهای ماهر دارد. با درخواست ویزای کار استرالیا از این فرصت حداکثر استفاده را ببرید. با سالها تجربه ما در زمینه مراحل اخذ ویزای استرالیا ، رویال اپلای شریک مناسبی است که به شما در راه اندازی حرفه خود در استرالیا کمک می کند.

چرا در استرالیا کار کنید؟

 • اقتصاد پایدار به طور متوسط ​​سالانه ۲.۵ درصد رشد می کند
 • فرصت های شغلی در بخش های مختلف
 • دستمزد بالا و فرصت پس انداز عالی
 • مزایای اجتماعی استثنایی مانند مراقبت های بهداشتی رایگان
 • شهرهای زیبا با زندگی چند فرهنگی

هنگامی که در استرالیا کار می کنید و برای دریافت ویزای کار استرالیا ، از حقوق اولیه و همان قانون حفاظت از محل کار مانند سایر کارکنان محلی برخوردار خواهید شد. همه این موارد استرالیا را به مقصدی جذاب برای ایجاد شغل تبدیل کرده است.

انواع ویزای کار:

دولت استرالیا در سال ۲۰۱۳ برنامه مهاجرت ماهر (Skillselect) را جایگزین ویزای کارگران ماهر استرالیا کرد.

Skillselect برای ارزیابی مهارت های متقاضیان تحت یک سیستم مبتنی بر ارزش طراحی شده است تا مهاجران با مهارت های مناسب انتخاب شوند. به متقاضیان امتیازاتی با معیارهای زیر داده می شود:

سن: افراد بین ۲۵ تا ۳۲ سال بیشترین امتیاز را کسب می کنند در حالی که افراد بالای ۴۵ سال هیچ امتیازی کسب نمی کنند.

تسلط به زبان انگلیسی: متقاضیان ملزم به شرکت در آزمون آیلتس هستند.

برای دریافت ویزای کار استرالیا

اشتغال ماهر: اگر تجربه شغلی دارید که در لیست مشاغل ماهر ذکر شده است ، بر اساس سالها تجربه ، امتیاز کسب خواهید کرد. ۲۰ حداکثر امتیازی است که می توانید کسب کنید.

مدارک تحصیلی: برای کسب امتیاز در این گروه ، مدرک تحصیلی شما باید مربوط به شغل نامزد شما باشد. اگر دکترا دارید ۲۰ امتیاز حداکثر است که می توانید کسب کنید در حالی که لیسانس یا فوق لیسانس ۱۵ امتیاز به شما می دهد.

مدارک استرالیا: اگر دارای مدرک استرالیایی از موسسه آموزشی استرالیا هستید ، می توانید پنج امتیاز کسب کنید.

مطالعه منطقه ای: اگر در منطقه استرالیا زندگی و تحصیل کرده اید ، می توانید ۵ امتیاز دیگر کسب کنید.

مهارت های زبان جامعه: در صورت داشتن مهارت مترجم/ مترجم در یکی از زبان های جوامع کشور ، ۵ امتیاز دیگر کسب خواهید کرد.

مهارت ها و شایستگی های همسر/شریک: اگر همسر/شریک خود را در برنامه قرار داده اید و او ساکن/شهروند استرالیا نیست ، مهارت های آنها واجد شرایط شمارش کل امتیازات شما است. اگر همسر/شریک زندگی شما باید الزامات اساسی مهاجرت ماهر استرالیا را برآورده کند ، پنج امتیاز اضافی دریافت خواهید کرد.

موارد تکمیلی دیگرشامل:

سال حرفه ای: اگر یک سال حرفه ای را در استرالیا به مدت حداقل ۱۲ ماه در چهار سال گذشته از طرف ACS/CPA/CAANZ/IPA/Engineers Australia به پایان رسانده اید ، ۵ امتیاز دیگر کسب خواهید کرد. برای واجد شرایط بودن برای ویزا تحت برنامه مهاجران ماهر عمومی ، باید حداقل ۶۵ امتیاز کسب کنید

ویزای مستقل ماهر: در صورت داشتن مهارت و صلاحیت لازم برای مشاغل خاصی که در لیست مشاغل ماهر (SOL) ذکر شده است ، می توانید واجد شرایط این ویزا باشید. این ویزا نیازی به حمایت کارفرما ندارد. می توانید از ابزار SkillSelect استفاده کنید تا دریابید آیا مهارت های شما تقاضا شده است یا خیر.

طرح تعیین نام کارفرما: طبق این طرح ، ویزای کار دائم به کارگرانی که توسط شرکت های آنها حمایت می شوند ، داده می شود.

ویزای TSS (کمبود مهارت موقت): بر اساس این ویزا ، افراد بسته به نیاز کارمند می توانند بین دو تا چهار سال کار کنند. متقاضیان باید حداقل دو سال سابقه کار داشته باشند و باید زیر ۴۵ سال باشند. شرکتهایی که با این ویزا کارمند می گیرند باید حقوق بازار را به آنها پرداخت کنند.

پروسه ویزای کار استرالیا:

 

اقامت در استرالیا از طریق ویزای کار

 

 

مراحل درخواست ویزای کار:

 • دسته بندی ویزای کاری را که واجد شرایط هستید تعیین کنید
 • اطمینان حاصل کنید که الزامات ارزیابی مبتنی بر امتیاز را برآورده می کنید (انتخاب مهارت)
 • قبل از درخواست ویزا ، مطمئن شوید که کارفرمای شما فرم نامزدی/حمایت آنلاین را تکمیل کرده است
 • فرم درخواست آنلاین گروه ویزا را پر کنید
 • اطلاعات مربوطه و اسناد تکمیلی را به همراه درخواست خود ارسال کنید.

هزینه درخواست خود را برای پردازش ویزا پرداخت کنید

رویال اپلای تجربه زیادی در زمینه کمک به افراد برای اخذ ویزای کار استرالیا دارد. مدارک کلیدی لازم برای درخواست این ویزا عبارتند از:

 • مدارک تسلط بر زبان انگلیسی (IELTS/TOEFL)
 • ارائه مدارک تحصیلی و استخدامی
 • بیمه سلامت

به طور معمول ، پردازش ویزای کار ۲-۵ ماه طول می کشد. کارشناس ویزای کار رویال اپلای به شما در پردازش درخواست ویزا کمک می کند و با شما همکاری می کند تا یک ویزای کامل و جامع ایجاد کنید تا شانس موفقیت شما افزایش یابد. پس از بررسی ویزای شما می توانید برای کار به استرالیا سفر کنید.

هزینه ویزا کار استرالیا

مخارج ویزا هر از گاهی تغییر می کند. هزینه ویزای شما بستگی به تاریخ دریافت درخواست شما دارد. اگر بین تاریخ درخواست خود و تاریخ دریافت درخواست از سوی اداره مهاجرت افزایش قیمت وجود داشته باشد ، باید هزینه درخواست جدید را بپردازید. شما باید اطمینان حاصل کنید که بودجه موجود را برای پوشش هزینه های اضافی در اختیار دارید.

هزینه های درخواست ویزا معمولاً به دلار استرالیا (AUD) است که باید با درخواست ویزا پرداخت شود. با این حال ، در برخی موارد ، هیچ گونه هزینه ای برای درخواست ویزا وجود ندارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص انواع ویزا استرالیا می توانید با کارشناسان ارشد رویال اپلای در ارتباط باشید و یا با تکمیل فرم ارزیابی انلاین رویال اپلای مشاوره دریافت کنید.

۰۲۱۲۲۴۰۷۱۷۱