مهاجرت به امریکا – در این مقاله تیم رویال اپلای قصد دارد به سوالاتی که بیشتر افرادی که هدف مهاجرت به آمریکا و گرفتن ویزای آمریکا را دارند پاسخ دهد.

چه مدت می توانم با ویزا در ایالات متحده بمانم؟ – مهاجرت به امریکا


از آنجا که ویزاهای غیر مهاجرتی ایالات متحده موقتی هستند ، تاریخ انقضا آنها نیز مهلت دارد. این تاریخ به نوع ویزا بستگی دارد. ویزاهایی وجود دارد که فقط ۳ ماه اعتبار دارند و برخی از آنها ۳ سال اعتبار دارند.

شما باید نوع ویزایی را که می خواهید درخواست کنید بررسی کنید و ببینید که چه مدت معتبر است . پس از گرفتن آن ویزاهای مهاجرتی آمریکا تاریخ انقضا ندارند و شما اقامت آمریکا را دارید ، بنابراین با داشتن چنین ویزایی می توانید برای همیشه در ایالات متحده بمانید.


با انقضا ویزای ایالات متحده چه کاری باید انجام دهم؟

اگر ویزای آمریکا شما منقضی شود ، شما می توانید آن را از طریق روال مشابه مراحل اولیه درخواست ویزای آمریکا، تمدید کنید. همه ویزاهای ایالات متحده تاریخ صدور و تاریخ انقضا دارند که روی پاسپورت مهر شده است. تمدید ویزای آمریکا تنها در صورت سپری شدن تاریخ انقضا ویزا ضروری است.

 

آیا می توانم فرزندانم را به آمریکا بیاورم؟ – مهاجرت به امریکا

تقریباً تمام ویزاهای ایالات متحده به والدین اجازه می دهد فرزندان خود را به ایالات متحده بیاورند. فرزندان باید خردسال باشند ، بنابراین زیر ۱۸ یا ۲۱ سال بستگی به نوع ویزای والدین دارد. در صورتی که والدین نتوانند از خود مراقبت کنند ، کودکان بزرگسال معمولاً اجازه ویزا ندارند.

 

شرایط مهاجرت به امریکا

شرایط مهاجرت به امریکا

 

 

 

آیا می توانم والدینم را به ایالات متحده بیاورم؟

بیشتر ویزاها اجازه ورود والدین به ایالات متحده را نمی دهد زیرا آنها به عنوان افراد تحت مراقبت فوری در نظر گرفته نمی شوند. با این حال ، شما باید از طریق ویزای مهاجرت نسبی یا خانوادگی فوری مراجعه کنید که به شما امکان می دهد پدر و مادر یا خواهر و برادر خود را برای ویزای مهاجرت حمایت کنید.

بخاطر داشته باشید که به دلیل هزینه های بالای مراقبت های بهداشتی در ایالات متحده توصیه می شود والدین شما از پوشش بیمه درمانی مناسب برایمدت اقامت خود در آمریکا برخوردار باشند.

 

آیا ویزا، ورود به ایالات متحده را تضمین می کند؟

داشتن ویزای معتبر آمریکا ورود به ایالات متحده را تضمین نمی کند. گشت مرزی در هر نقطه ورود ایالات متحده مسئول هر کسی است که وارد کشور شود.

به همین دلیل است که هنگام ورود به ایالات متحده ابتدا باید اداره مهاجرت و گمرک شما را تایید کند که اسناد و مدارک و سوابق شما را بررسی کرده و در مورد اینکه آیا به شما اجازه ورود به ایالات متحده را می دهند تصمیم گیری می کنند. این مقامات اختیار بازداشت و بازجویی از شما را دارند و همچنین حق دارند جلوی ورود شما به ایالات متحده را بگیرند. آنها همچنین می توانند مقدماتی را برای بازگشت شما به کشور خود فراهم کنند.

دلایل مختلفی وجود دارد که می توان از آنها برای جلوگیری از ورود شما به ایالات متحده استفاده کرد ، اما بیشتر آنها مربوط به هر گونه تهدید امنیت و ایمنی است که ممکن است برای ساکنان ایالات متحده و سایر بازدید کنندگان ایجاد کنید.اگر ویزای آمریکا نگیرم چه اتفاقی می افتد؟ – مهاجرت به امریکا

دلایل متعددی وجود دارد که USCIS یا سفارت ایالات متحده می توانند دادخواست یا درخواست ویزا شما را رد کنند. شما ممکن است فاقد صلاحیت باشید یا ممکن است سابقه جنایی داشته باشید ، بنابراین صلاحیت ورود به ایالات متحده را ندارید.

 

اگر ویزا نمی گیرید ، دو گزینه پیش رو دارید:

یا به USCIS یا سفارت ایالات متحده بروید و یا درخواست ویزای جدید کنید. معمولاً توصیه می شود که به جای تجدیدنظر درخواست ویزای جدید کنید. زیرا سفارت ایالات متحده دلیل موجهی در مورد عدم پذیرش ویزای شما دارد و شما می توانید هنگام درخواست مجدد آن را اصلاح کنید.


آیا می توانم بدون ویزای معتبر وارد ایالات متحده شوم؟

متأسفانه ، هنگامی که ویزای آمریکا شما منقضی شد دیگر معتبر نیست و اجازه ورود به ایالات متحده را نخواهید داشت. اگر سعی کنید با ویزای منقضی شده وارد ایالات متحده شوید ، گمرک و گشت مرزی (CBP) شما را وادار می کند که به کشور خود برگردید.

شما باید یک ویزای تمدید شده را داشته باشید یا برای ویزای جدید درخواست ورود مجدد به ایالات متحده را بدهید.

اگرچه مقامات ایالات متحده بیمه درمانی را برای مسافران کوتاه مدت به این کشور اجباری قرار نداده اند ، اما به عنوان یک دارنده ویزای ایالات متحده توصیه می شود که هر مسافر قبل از سفر به ایالات متحده بیمه مسافرتی دریافت کند.

 

 

با کارشناسان و وکلای با تجربه رویال اپلای همراه باشید.

تلفن تماس: ۲۲۴۰۹۱۹۱ – ۲۲۴۰۸۱۸۱ – ۲۲۴۰۷۱۷۱

آدرس: ولنجک ، نبش خیابان چهاردهم، ساختمان وفا، واحد۲۰۱

برای رفتن به صفحه فرم درخواست مشاوره رایگان کلیک کنید.