گواهینامه کار امریکا PERM

گواهینامه کار امریکا PERMگواهینامه کار آمریکا PERM چیست؟

بسیاری از اتباع خارجی که به دنبال مهاجرت به ایالات متحده  برای کار هستند،سوالات بیشتری در مورد شرایط پیشنهاد کار می پرسند. این بخش مهمی از فرایند درخواست ویزای کار ایالات متحده شما است،زیرا این شرط اصلی برای واجد شرایط بودن است.

Program Electronic Review Management یک سیستم پردازش آنلاین برای ثبت درخواست های صدور گواهینامه کار است. بر اساس این سیستم ، برنامه های صدور گواهینامه کار مستقیماً به وزارت کار ایالات متحده (DOL) ارائه می شود. این اولین گام برای اتباع خارجی خاص برای دریافت ویزای EB (گرین کارت مبتنی بر اشتغال) در ایالات متحده محسوب می شود.

ویزا شامل موارد زیر است:

EB-2 | حرفه ای ها

EB-3 | کارگران ماهر

 

آیا به گواهینامه کار آمریکا PERM نیاز دارم؟

شما به عنوان کارگر متقاضی ویزای EB به طور خاص نیازی به گواهینامه کار ندارید. کارفرمای درخواست کننده شما این کار را می کند. قبل از درخواست ویزای خود، کارفرمای شما باید فرم ETA 9089 را تکمیل و به DOL ارائه دهد. سپس DOL اطمینان حاصل می کند که هیچ ساکن بیکاری در ایالات متحده وجود ندارد که واجد شرایط و در دسترس برای انجام این کار باشد. آنها همچنین بررسی می کنند که دستمزد هیچ کس تحت تأثیر شما قرار نگرفته است. درخواست کارفرمایان و درخواست گواهینامه کار PERM برای کارفرمایان هیچ هزینه ای ندارد.

هنگام ارسال فرم I-140 (دادخواست مهاجرتی برای کارگران بیگانه) به USCIS ، کارفرمایان فقط باید هزینه های مربوطه را بپردازند.

 

زمان پردازش PERM چیست؟

زمان پردازش گواهینامه کار PERM فقط بستگی به این دارد که آیا مشاغل/کارفرمایان مورد بررسی قرار می گیرند یا خیر.

اکنون ،متوسط ​​زمان انتظار برای کسانی که نیازی به بررسی نیستند می توانند گواهینامه کار خود را طی ۹۰ روز دریافت کنند.

 

تحت گواهینامه کار آمریکا PERM:

اگر شرکت شما به عنوان کارفرما به منظور دریافت گواهینامه کار PERM تحت بازرسی قرار می گیرد، بررسی کنید برای تشکیل پرونده نیازی به اسناد و مدارک نیست اما باید قبل از تشکیل پرونده آماده باشند.

این بدان معناست که هر چیزی مانند چاپ وب سایت ، سفارشات شغلی و غیره باید توسط کارفرما به مدت ۵ سال ذخیره شود تا از مطابقت با ممیزی یا بررسی احتمالی اطمینان حاصل شود. اگر پرونده توسط DOL برای ممیزی انتخاب شده باشد ، کارفرما باید ظرف ۳۰ روز کلیه اسناد درخواست شده را به DOL ارائه دهد.

اگر کارفرما به درخواست حسابرسی پاسخ ندهد ، پرونده ممکن است کنار گذاشته شود و کارفرما ممکن است ملزم به انجام “استخدام تحت نظارت” برای هرگونه درخواست آینده گواهینامه کار شود.

 

پس از تأیید گواهی نامه کار امریکا PERM چه اتفاقی می افتد؟

هنگامی که یک درخواست PERM توسط DOL تأیید شد،کارفرما باید ظرف شش ماه از تاریخ تأیید،درخواست کارگر مهاجر I-140 را به USCIS ارسال کند.

زمان پردازش USCIS برای درخواست I-140 معمولاً ۴ تا ۶ ماه است

.

چگونه می توانم بفهمم که PERM من تایید شده است؟

اگر علاقمند به بررسی وضعیت گواهینامه کار خود هستید:

می توانید از وب سایت DOL دیدن کرده و از بررسی وضعیت گواهینامه کار خارجی آنها استفاده کنید.

 

ویزا کاری امریکا

گواهینامه کار امریکا PERM – ویزا کاری امریکا
آیا برای  مهاجرت به  ایالات متحده به کمک  نیاز دارید؟

اگر چنین است ، همین امروز با رویال اپلای  تماس بگیرید. کلیه پرونده های ما توسط متخصصان مهاجرتی با تجربه و مجرب که وابسته به رویال اپلای  هستند اداره می شود.

این متخصصان متشکل از وکلا ، مشاوران حقوقی مجاز و مشاورانی هستند که در شرکت مهاجرت رویال اپلای  کار می کنند و از بالاترین استانداردهای خدمات مشتری پیروی می کند.

 

آیا سوالی در رابطه با مهاجرت دارید؟

فرم ارزیابی رایگان مهاجرت رویال اپلای را تکمیل  کنید و ویا با مشاورین رویال اپلای در ارتباط باشید.

تکمیل فرم ارزیابی رویال اپلای باید حدود ۳-۴ دقیقه طول بکشد.

کارشناسان رویال اپلای ظرف یک روز کاری با شما تماس می گیرند.

در صورت توانایی کمک به شما اطلاع می دهیم.

۰۲۱۲۲۴۰۷۱۷۱