مهاجرت + ویزا (استرالیا)

خرید بیزینس فعال در استرالیا – بیزینس های آماده فروش در استرالیا

بیزینس های آماده فروش استرالیا

راه اندازی کسب و کار می تواند در هر کشوری، مزایا و معایب فراوانی به همراه داشته باشد. برخی کشورهامانند استرالیا برای توسعه اقتصاد خود به مهاجرین اجازه خرید بیزینس فعال در استرالیا را می دهند که  یکی از کم ریسک ترین راههای سرمایه گذاری در کشور استرالیا به شمار می رود.

اخذ اقامت دائم استرالیا از طریق خرید بیزینس پروسه ایی یک ساله میباشد که فرد بعد از ورود به استرالیا میبایست اقدام به خرید و یا راه اندازی یک بیزینس کند و طی یک پروسه تقریبا یک ساله اقامت استرالیا را برای خود و کل اعضای خانواده کسب نماید.

مهاجرت به کشوری دیگر قدم بزرگی برای برداشتن است، اما خوشبختانه شما تنها نیستید. اطلاعات اینجا به شما کمک می کندتا برای مهاجرت به استرالیا بهتر بفهمید چه کاری در چه زمانی باید انجام دهید.

برای دریافت صفر تا صد مهاجرت به استرالیا و دریافت ویزای استرالیا در سال ۲۰۲۳ (به همراه نمودار + ویدیو آموزشی) کلیک کنید.

باید خاطر نشان کرد که کلیه مراحل انجام کار توسط کارشناسان رسمی املاک موسسه رویال اپلای در استرالیا که دارای لایسنس رسمی و رجیستر شده در استرالیا و همچنین وکلای رسمی استرالیا عضو سازمان MARA انجام خواهد گرفت. با توجه به امکانات گسترده مجموعه ما در حال حاظر بیش از ۶۰۰۰ مورد بیزینس و ملک آماده فروش در بانک اطلاعاتی ما موجود میباشد که آماده ارائه به متقاضیان محترم میباشد.

بر اساس داده های به اشتراک گذاشته شده توسط بانک جهانی، استرالیا در سال ۲۰۲۰ رتبه چهاردهم را در جهان  از نظر سهولت تجارت و سرمایه گذاری به دست آورده است .

استرالیا ششمین اقتصاد بزرگ در اروپا و سیزدهمین در جهان است و دارای یک اقتصاد فوق العاده قوی با بازار های مالی و شرکای تجاری قدرتمند است

 این کشور سهولت انجام کسب و کار و رویاهای بسیاری از کارآفرینان مشتاق را که می خواهند در دنیای شرکت ها برتری داشته باشند و هویت خود را بسازند، تقویت کرده است.

در دنیای فناوری و نوآوری استرالیا، نمودار کارآفرینی به بالاترین حد خود رسیده است، زیرا فرصت های جدید کسب‌وکارهای با سود بالا افزایش یافته است.

به استرالیا از طریق خرید بیزینس

نقشه استرالیا و موقعیت مکانی این کشور در جهان

ایده های کسب و کار نیز تا حد زیادی به سطح علاقه یک فرد خاص بستگی دارد، زیرا همه استعدادهای طبیعی خود را دارند.

 در این مقاله به تعدادی از بهترین و متنوع ترین ایده های کاری در استرالیا اشاره کرده ایم که سودآور هستند و می توان با سرمایه گذاری کمتری شروع به کار کرد.

عواملی که هنگام خرید بیزینس  در استرالیا، باید به آنها توجه کرد:

 • روند کاری بیزینس، میزان موفقیت و باید ها و نباید های بیزینس
 • کسب اطلاعات کامل و دانش مهارتی در مورد بیزینس خریداری شده

در اینجا تعدادی از بیزنس های آماده فروش را معرفی میکنیم :

شرکت ساختمانی ( مناسب برای مهندسان ):

خرید بیزینس در استرالیا

خرید بیزینس در استرالیا

مکان : شمال بریزبن ( کوئینزلند )

قیمت بیزینس : ۴۵۰۰۰۰ دلار استرالیا

سود خالص ماهانه : ۲۵۰۰۰ دلار استرالیا

گردش مالی سالانه : ۳۰۰۰۰۰۰ دلار استرالیا

شرکت تولید و بسته بندی تخم مرغ:

بیزینس های آماده فروش د ر استرالیا

بیزینس های آماده فروش د ر استرالیا

 

مکان : ملبورن

قیمت : ۳۰۰۰۰۰ دلار استرالیا

سود خالص ماهانه : ۱۷۰۰۰ دلار استرالیا

گردش مالی سالانه : ۲۶۰۰۰۰۰ دلار استرالیا

خدمات خودرو:

بیزینس های آماده فروش د ر استرالیا

بیزینس های آماده فروش د ر استرالیا

 

مکان : ویکتوریا

قیمت : ۲۰۰۰۰۰ دلار استرالیا

سود خالص ماهانه : ۸۰۰۰ دلار استرالیا

گردش مالی سالانه : ۱۴۰۰۰۰ دلار استرالیا

هایپر مارکت:

 

اقامت دائم استرالیا - بیزینس های آماده فروش استرالیا

اقامت دائم استرالیا – بیزینس های آماده فروش استرالیا

مکان : سیدنی

قیمت : ۲۵۰۰۰۰ دلار استرالیا

سود خالص ماهانه : ۱۱۰۰۰ دلار استرالیا

گردش مالی سالانه : ۱۷۰۰۰۰ دلار استرالیا

خرید بیزینس فعال در استرالیا

آبدیت مقاله ۱۴۰۲/۰۲/۲۰

اگر قصد خرید یک کسب و کار معتبر را دارید، باید قبل از ارائه یک پیشنهاد، اقداماتی را انجام دهید. مزایا و معایب خریدکسب و کار را بیاموزید، بررسی کنید که آیا آماده هستید یا خیر و بدانید که قبل از خرید چه کاری باید انجام دهید.

انتخاب کسب و کار مناسب برای خرید به نیازها و سبک زندگی شما بستگی دارد. باید مطمئن شوید که برای تحقیق و درک کسب و کار و صنعت وقت می گذارید.

خرید بیزینس فعال در استرالیا یک کسب و کار از قبل تاسیس شده می تواند مزایایی داشته باشد. کسب‌وکارهایی که سابقه کسب‌وکار خوبی دارند، می توانند انتخاب مناسبی باشند زیرا می‌دانند که چگونه عملیات موفق را اجرا کنند. همچنین دریافت پشتوانه مالی از بانک ها برای این مشاغل آسان تر است.

با این حال، کسب و کارهای مستقر می توانند با معایبی نیز همراه باشند. از جمله این معایب قراردادهایی است که باید به آنها رسیدگی کنید یا تصویر عمومی که از مالک قبلی به جا مانده است، را به ارث می برید.

انجام تحقیقات برای اطمینان از تصمیم گیری صحیح ضروری است. شما باید سوابق، برنامه ها و عملیات کسب و کار را بررسی کنید و با رقبای خود و صنعت آشنا شوید.

باید در نظر داشته باشید که با یک مشاور کسب و کار صحبت کنید تا در این فرآیند به شما کمک کند. در جدول زیر  سوالاتی که لازم است برای  راه اندازی کسب و کار از خود بپرسید را مشاهده میکنید:

بیزینس در کانادا

تحقیقات بازار شما باید موارد زیر را پوشش دهد:

 • تحقیق در مورد کالاها یا خدمات
 • تحقیق در مورد مشتریان
 • استفاده از داده های موجود مشتری
 • رقبا
 • بررسی محصولات
 • تحقیق در بازارهای خارجی

در مورد کالاها و خدمات تحقیق کنید

شما می توانید این کار را با صحبت با افراد در مورد ایده خود و جستجوی بازخورد آنها در مورد محصول یا خدمات خود انجام دهید. این می تواند از طریق تماس مستقیم، نظرسنجی، گروه های متمرکز یا نظرسنجی رسانه های اجتماعی باشد.

همچنین می‌توانید آزمایشی محصول یا خدمات خود را با تعداد کمی مشتری در نظر بگیرید تا ایده خود را تنظیم کنید. این کمک می کند تا مشخص شود که آیا ایده شما قابل اجرا است یا خیر، مشکلاتی را پیدا کنید، قیمتی برای محصول یا خدمات خود ایجاد کنید و ببینید که کسب و کار شما با چه سرعتی ممکن است رشد کند. این ممکن است به شما کمک کند تشخیص دهید که محصولات یا خدمات شما در بازار کجا قرار می گیرند و تفاوت آنها با رقبای شما چیست.

درباره مشتریان خود تحقیق کنید

راه‌های جمع‌آوری داده‌های مشتری شامل ایمیل، نظرسنجی آنلاین، مصاحبه و حتی صحبت مستقیم با مشتریان است.

می توانید تحقیق کنید:

نیازهای آنها چیست؟

آنچه آنها حاضرند برای محصولات مختلف بپردازند

تقاضای پیش بینی شده برای محصولات شما

پیدا کردن اینکه مشتریان شما چگونه فکر می کنند و رفتار می کنند (از جمله دوست داشتن و دوست نداشتن آنها) می تواند به شما کمک کند تا فعالیت های بازاریابی خود را بهتر هدف قرار دهید.

استفاده از داده های موجود مشتری

اگر مدتی است که در تجارت و کار بوده اید، ممکن است از قبل ابزارها و اطلاعاتی در مورد مشتریان داشته باشید تا در تحقیقات خود از آنها استفاده کنید. موارد زیر را بررسی کنید:

 • پایگاه داده مدیریت ارتباط با مشتری CRM
 • اطلاعات برنامه وفاداری مشتری یا پاداش مشتری
 • سیستم نقطه فروش POS و سوابق فروش
 • سیستم مدیریت موجودی
 • سوابق شکایات، بازخورد یا پیشنهادات مشتری
 • گزارش هایی در مورد معیارها و اهداف خدمات مشتری
 • آمار و ترافیک وب سایت

در مورد رقبای خود تحقیق کنید

شما می توانید داده های مربوط به رقبای خود را از طریق زیر جمع آوری کنید:

مشاهده تبلیغات و فروش آنها

مشاهده مشاغل در صنعت و منطقه شما از طریق مجلات تجاری، تبلیغات عمومی یا بازدید از سایت

شبکه اینترنت، از جمله وب سایت ها، وبلاگ ها و سایر رسانه های اجتماعی شما می‌توانید از این داده‌های رقیب در تجزیه و تحلیل نقاط قوت، ضعف، فرصت‌ها، تهدیدها (SWOT) هنگام توسعه برنامه بازاریابی خود استفاده کنید.

تجزیه و تحلیل رقبای شما همچنین می تواند به شما کمک کند تا بدانید کسب و کار یا محصولات شما در بازار کجا قرار می گیرند.

سوالاتی که باید هنگام تحقیق در مورد رقبای خود بپرسید

موارد زیر را در نظر بگیرید:

بیزینس در استرالیا

همچنین می توانید محصول یا خدمات خود را بررسی کنید:

درباره موقعیت یابی کسب و کار خود بیشتر بخوانید.

تقاضای پیش‌بینی‌شده – مقدار محصولات یا خدماتی که مشتریان شما احتمالاً از شما خریداری می‌کنند. به عنوان مثال، یک مشتری منفرد در ۶ ماه یا ۱۲ ماه چقدر خرید خواهد کرد؟ این بررسی در کار بسیار مهم می باشد.

همچنین ممکن است بخواهید با مشتریان فعلی، کارمندان و صاحبان مشاغل همسایه صحبت کنید تا دیدگاهی در مورد نحوه عملکرد کسب و کار داشته باشید.

تحقیق در مورد بازارهای خارج از کشور

اگر به دنبال تولیدات و خدمات خود به خارج از استرالیا هستند، مهم است در مورد بازارهای خارج از کشور نیز تحقیق کنید تا بازار را پیدا کنید و اطلاعات کسب کنید و در آنها موفق شوید.

نمودار زیر تعداد ورودی های کسب و کار جدید در استرالیا از سال مالی ۲۰۱۴ تا ۲۰۲۱  را نشان میدهد.  

و کارها در استرالیا

بهترین بیزینس ها در استرالیا:

مواردی از بهترین بیزینس ها در استرالیا

بهترین بیزینس ها (ایده های تجاری) در سراسر استرالیا به شما و مهارت شما بستگی دارد.

شما ممکن است فردی باشید که دوست دارد یک شرکت مشاوره راه اندازی کند یا شاید یک کدنویس ماهر باشید که می خواهد در پشت صحنه روی وب سایت ها و برنامه ها کار کند.

مهارت شما هر چه که باشد، استرالیا پر از فرصت های متفاوت برای شما ست. برخی از ایده های تجاری در استرالیا که پتانسیل رشد چشمگیر دارند را مشاهده می کنید.  

امنیت شبکه

دنیای فناوری همیشه در حال تغییر است و شرکت ها و دولت ها به دیجیتال رو به رشد نیاز دارند. یک متخصص آگاه و قابل اعتماد در زمینه امنیت و شبکه یک فردسودآور برای شروع یک تجارت است.

شرکت های مشاور 

کمک به شرکت‌ها برای ارتقا حل مشکلاتشان، صنعتی است که همیشه در حال تغییر است که ایده های جدید در این زمینه می‌تواند شما را به سمت موفقیت سوق دهد.

دوره های آنلاین 

آیا مهارت های ارزشمندی دارید؟ آیا در تدریس راحت هستید؟ به اشتراک گذاشتن دانش خود از طریق ایجاد یک دوره آنلاین راهی عالی برای کسب درآمد آسان از کاری است که قبلا انجام داده اید.

پذیرایی

برای کارآفرینی در صنعت غذا و نوشیدنی ، مدیریت و یا راه اندازی یک رستوران انتخاب منطقی به نظر می رسد.

ایده های کسب و کار کوچک در استرالیا

استرالیا سابقه غنی در حمایت از مشاغل کوچک و خرده فروش ها دارد.

مهم ترین نکته ای که هنگام راه اندازی یک کسب و کار کوچک باید در نظر داشته باشید، نقطه تمایز شما با شرکت های بزرگ است. آیا کارکنان شما دوستانه تر، محصولات شما برتر یا دستزسی به شما آسا نتر است؟  

بنابراین مطمئن شوید که  نقطه قوتی برای ارائه محصولات به متقاضیان دارید. برخی از ایده های بزرگ  برای کسب و کار های کوچک عبارتند از:

کشاورزی

 

اگر کارکردن در فضای باز  مثل مزرعه را  دوست دارید ، ممکن است این شغل برای شما باشد. اگر دارایی کافی دارید، می توانید بلافاصله شروع به تولید و فروش محصولات غذایی کنید. حتی می توانید به تولید مواد غذایی پایدار نگاه کنید.

به علاوه، با وجود شهرهای بزرگ استرالیا که دارای بازارهای محلی باورنکردنی هستند، راه‌های زیادی برای فروش مواد غذایی که پرورش می‌دهید یا به‌طور دیگری تهیه می‌کنید، وجود دارد. با یک کندوی ساده در حیاط خلوت خود یا یک ردیف مرغداری، می توانید عسل یا تخم مرغ را بدون امکانات زیاد بفروشید.

خرید کارواش در استرالیا

محدودیت‌های آب و نگرانی‌های زیست‌محیطی در مورد شستن خودروها در خانه باعث شده است که رانندگان بیشتری به گزینه‌های تمیز کردن خودرو های شخصی روی بیاورند و رشد سالانه حدود ۲.۵ درصدی در این کسب و کار دیده می شود. بنابراین صنعت خرید کارواش در استرالیا گزینه خوبی است.

در ادامه به تشریح انواع مختلف خرید کارواش در استرالیا می‌پردازیم و توصیه‌هایی را در مورد خرید بیزینس فعال در استرالیا ارائه می‌دهیم.

چه نوع خرید کارواشی در استرالیا می خواهید بخرید؟

می‌توانید با جستجوکردن کارواش‌های خودرو برای فروش در استرالیا  BusinessesForSale.com با توجه به بودجه و اولویت‌های خود – قیمت، مکان، درآمد فروش، اموال واقعی یا اجاره‌ای، محل اقامت شامل یا نه، سرمایه‌گذاری شده توسط مالک و غیره، به سرعت فهرست کوتاهی از بیزینس های مورد نظر خود تهیه کنید.  

 

کارواش در استرالیا

انواع خرید کارواش در استرالیا :

عملیات خودکار می تواند به مشتریان بیشتری خدمات رسانی کند – و درآمد بیشتری را در یک بازه زمانی معین نسبت به رقبا ایجاد کند. آنها با نیروی کار کمتر،  امکانات بیشتری نیز ارائه می دهند، البته باید هزینه های نگهداری تجهیزات بیزینس خود را در نظر بگیرید.

مدل سلف سرویس نیز هزینه های نیروی کار را کاهش می دهد، اما دشواری هم به نسبت تجهیزات خودکار  به مشتریان تحمیل می کند.با وجود جذابیت‌های کارواش های اتوماسیون، کارواش‌های دستی هنوز فراوان و در حال پیشرفت و رشد هستند.

کسب و کارهایی که در خدمات رسانی به خودروهابرتر هستند از جمله پولیش، واکس زدن و بازسازی رنگ و همچنین تمیز کردن سطحی نیز می توانند گزینه های جذابی باشند. مشتریان با درآمد بالا و نمایندگی‌های خودرو که به دنبال افزایش ارزش فروش خودروهای دست دوم هستند، می‌توانند موجب سودآوری این نوع بیزینس ها باشند.

موقعیت مکانی خرید کارواش در استرالیا:

موقعیت یک کارواش اهمیت بالایی دارد. یکی از معیارهای مهم سنجش مطلوبیت یک  موقعیت مکانی می تواند بررسی حجم ترافیک آن در یک روز معمولی باشد.

همچنین نزدیک بودن  کارواش به یک منطقه پرجمعیت می تواند برای جذب مشتریان بیشتر، مفید باشد یا قرار گرفتن کارواش در موقعیت های نزدیک به پمپ بنزین، جایی که رانندگان زیادی توقف دارند،  یک مزیت بزرگ است.

اندازه فضا خرید کارواش در استرالیا 

اندازه فضا از موارد دیگری است که حائز اهمیت است از جمله  بررسی این موضوع که کارواش همزمان چند خودرو را می تواند در فضای خود جای دهد؟

اگر فضای کارواش ظرفیت بالایی داشته باشد، زمینه برای افزایش درآمد وجود دارد، مشروط به اینکه موانع جذب مشتریان برطرف گردد.

سوالاتی از قبیل اینکه چقدر رقابت در مجاورت بیزینس شما وجود دارد؟ و چگونه، از نظر سرعت، کیفیت و قیمت ، می توانید در میان رقبا برتری داشته باشید؟

اگر رقبا دارای مزیت رقابتی هستند، باید زمان، تلاش و مهم‌تر از همه سرمایه‌ خود را برای جبران ضعف های بیزینس خود در نظر بگیرید.

کارواش در استرالیا 2

نمونه هایی خرد کارواش در استرالیا

خرید مغازه در استرالیا

استرالیا یکی از سرم گرم کننده ترین مکان‌ها در سراسر جهان برای خرید است. از برندهای معتبر بین المللی گرفته تا محصولات دست ساز داخلی و از طراحان مشهور گرفته تا هنرمندان بومی سنتی، استرالیا همه چیز برای ارائه به گردشگران دارد.  

این امر باعث شده تا خرید مغازه در استرالیا و راه اندازی بیزینس های کوچک در استرالیا رونق خوبی داشته باشد. 

برای خرید ملک یا مغازه در استرالیا بایستی به نکات زیر توجه نمود:

۱- کسانی که اقامت دائمی استرالیا بگیرند باید بخشی از سرمایه های مالی خود را به این کشور بیاورند.

این سرمایه ثابت نیست و بستگی به نوع ویزای گرفته شده دارد.

یکی از مطمئن ترین راه ها برای افرادی که تازه در این کشور وارد شده اند و میخواهند سرمایه گذاری کنند خرید ملک و فروشگاه با مشورت آژانس های املاک این کشور است.

۲- برای کسانی که می خواهند از طریق همسرشان در استرالیا اقامت بگیرند یکی از بهترین راه ها خرید یک ملک یا فروشگاه به شراکت همسرشان در استرالیا است. این کار شانس افراد را در اخذ ویزای اقامت دائمی چند برابر خواهد کرد.

مغازه در استرالیا

خرید بیزینس در آدلاید

خرید بیزینس در آدلاید که یکی از بهترین شرایط راه اندازی یه بیزنس سودآور در کشور استرالیا است.

آدلاید پایتخت استرالیای جنوبی است و ۱.۳ میلیون نفر جمعیت دارد. آب و هوای مدیترانه ای آدلاید، باعث جذب مهاجران زیادی به این منطقه شده است.همچنین آب و هوای فوق‌العاده آدلاید با پایین‌ترین قیمت خانه در این منطقه در میان دیگر پایتخت‌های ایالات استرالیا همراه است.

آدلاید مقرون به صرفه ترین شهر بزرگ استرالیا است. آدلاید برای توسعه بیشتر اقتصاد خود، هر سال به مهارت های حدود ۵۰۰۰ متقاضی تازه وارد از خارج از کشور نیاز دارد.

ضمن آنکه آدلاید همواره بین ۳ الی ۵ شهر برتر استرالیا برای زندگی ، در بسیاری از این رتبه‌بندی‌ها رتبه نخست را دارد.

بیزینس در آدلاید

آیا آدلاید جای خوبی برای زندگی و خرید بیزینس است؟

آدلاید در مقایسه با شهرهای دیگر مقرون به صرفه است. ۱۶ درصد ارزان تر از سیدنی و ۱۳ درصد ارزان تر از ملبورن است.

 در جدول زیر برخی از خرید بیزینس در آدلاید را مشاهده می کنید:

خرید بیزینس در آدلاید

تعدادی از بیزینس های آماده فروش در آدلاید

 

با کارشناسان و وکلای با تجربه مقیم کانادا و استرالیا و آمریکا شرکت مهاجرتی رویال اپلای همراه باشید.

شرکت مهاجرتی رویال اپلای

تلفن تماس: ۲۲۴۰۹۱۹۱-۲۲۴۰۸۱۸۱-۲۲۴۰۷۱۷۱

آدرس:زعفرانیه، میدان الف، مجتمع تجاری پالادیوم، طبقه نهم شمالی ، واحد ۹۰۸

برای رفتن به صفحه فرم ارزیابی مهاجرتی و درخواست مشاوره رایگان کلیک کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *