مراحل و شرایط اخذ اقامت برای خود و همراه

 

مراحل و شرایط اخذ اقامت برای خود و همراه

برای اخذ اقامت کشور امارات باید یک سری شرایط را مدنظر قرار دهید. شرایطی که برای اقامت در امارات متحده عربی دیده می شود به صورت سرمایه گذاری بیشتر رویت شده است البته ویزای کاری این کشور نیز از ارزش مخصوص به خود برخوردار است.

حقیقت این است که افراد برای اخذ اقامت کشور امارات باید چندین موارد را در نظر داشته باشند. اولین گزینه وجود سیستم کاری در این کشور است، شما می‌بایست برای اخذ ویزای کاری کشور امارات در ابتدا توسط ارگان و کارفرمای مشخصی مورد تأیید قرار بگیرید، تأیید توسط کارفرما می‌تواند رویکردهای مشخصی داشته باشد و اینطور که شواهد نشان می‌دهد افراد برای ورود به بخش کاری باید سعی به داشتن ویزای کاری خوب دارند.

مورد بعدی اقامت از طریق سرمایه‌گذاری است، سرمایه گذاری در کشور امارات به صورت چند جانبه دیده می‌شود، در زمینه سرمایه‌گذاری روتین در کشور امارات چندین مورد دیده می‌شود: اولین گزینه ثبت شرکت است، ثبت شرکت در کشور امارات به صورت مسئولیت محدود یکی از سریعترین روش هایی است که اجازه می‌دهد برای خود و همراه خود اقامت در امارات متحده عربی را فراهم سازید.

در این زمینه میزان بودجه‌ای که در دست دارید اهمیت زیادی دارد، طرح توجیه اقتصادی شما به طور دقیق ارزیابی می‌شود، مشخص است که سیستم های اقتصادی در کشور امارات بسیار روتین هستند و شما باید سعی کنید طرح توجیه اقتصادی خوبی ارائه دهید.

از یاد نبرید که اقتصاد کشور امارات در سال های اخیر تغییرات زیادی داشته است. یک اصل مهم اقتصادی در کشور امارات را لحاظ کنید: که میزان سود آوری شرکت شما می‌بایست به دولت کشور امارات اثبات شود و بسیار مهم است که رویکردهای تجاری اقتصادی خوبی در این زمینه در نظر گرفته شود. مشخص است که در کشور امارات همه چیز در مورد ورود یک کارآفرینی جدید نیز فراهم است.

ازدواج خارجی ها در امارات متحده عربی

ازدواج خارجی ها در امارات متحده عربی

ازدواج با یک فرد از تبعه کشور امارات می‌تواند یک روش اقامتی قانونی و سریع باشد. ازدواج در کشور امارات به دو صورت اسلامی و مسیحی صورت می‌گیرد. ازدواج اسلامی در دادگاه صورت می‌گیرد، داماد می‌بایست مسلمان باشد و همینطور پدر عروس نیز باید حضور داشته باشد در صورت فوت پدر عروس باید بستگان مرد وی حضور به عمل آورند. در صورتی که عروس مطلقه، بیوه و یا غیرمسلمان است نیاز به یک سری مدارک دیگر خواهد بود.

ازدواج مسیحی در کشور امارات در یک کلیسا صورت می‌گیرد و توافق مقام مسئول در محل دیگری صورت خواهد گرفت. قانون ازدواج در این کشور برای عروس حداقل ۱۸ سال است و برای داماد عدد ۲۱ اعلام شده است. برای اطمینان از رسمی بودن ازدواج زن و شوهر می‌بایست پس از مراسم یک نسخه امضا و مهر شده از ثبت ازدواج خود را در کلیسا به مراکز معتبر زیر دادگاه دبی، وزارت دادگستری، وزارت امور خارجه ارائه دهند.

در صورتی که شوهر مشغول به کار است و می‌تواند همسر خود را از نظر مالی مورد حمایت قرار دهد می‌بایست درخواست اقامت مورد نظر را امضا و ثبت نماید؛ در صورتی که زن جوان باشد(زیر ۲۵ سال) نیاز به تأییدیه مدیر کل بخش تابعیت و اقامت خواهد بود، شوهر می‌تواند برای همسر جدید نیز ویزای سفری صادر کند پس از ورود همسر وی به کشور امارات باید برای دریافت ویزای ازدواج از سوی همسر درخواست صورت بگیرد، این کار می‌بایست ظرف مدت ۶۰ روز انجام شود، در غیر این صورت شوهر برای هر روز تأخیر می‌بایست ۲۵ درهم جریمه پرداخت نماید همچنین شوهر می‌بایست از سفارت گواهی دریافت نماید تا ثابت شود که حامی مالی برای همسرش است.

در صورتی که زوج مورد نظر در کشور خود ازدواج کرده باشند و زن پس از شوهر خود وارد این کشور شده است نیاز به سند قانونی به منظور دریافت ویزای اقامت برای همسر است.

تمامی اسناد شخصی می‌بایست توسط مقامات مسئول تأیید شود. اسناد می‌بایست توسط دادگاه و اداره مهاجرت نیز تأیید شود، در صورتی که برای همسر ویزای اقامت خانه داری صادر شود او اجازه کار نخواهد داشت و حامی مالی او در امارات، شوهرش می‌باشد. مدارک لازم برای ازدواج در کشور امارات از قرار زیر است: حداقل حقوق برای حمایت مالی از همسر ۴۰۰۰ درهم و بیشتر است.

درخواست برای ویزا تا همسر شما بتواند وارد امارات شود. پس از ورود همسر به امارات، شوهر می‌تواند برای ویزای اقامت امیرنشینی درخواست دهد.

 • کپی گذرنامه.
 • کپی گذرنامه همسر.
 • یک برگ کپی از کارت Egate.
 • سند ازدواج تایید شده توسط وزارت امور خارجه.
 • ارائه قرارداد کاری. گواهی تأیید میزان حقوق( اگر کار دولتی است).
 • معاینه پزشکی همسر در یک بیمارستان یا درمانگاه مجاز.
 • هزینه درخواست فرم که ۱۰۰ درهم است ویزا باید بعد از ۳ سال اقامت، تمدید شود.
 • اصل گذرنامه همسر.
 • یک برگ کپی از پاسپورت همسر.
 • سه قطعه عکس در اندازه گذرنامه همسر.
 • هزینه ۱۰۰ درهم برای هر سال تمدید ویزای اقامت.

خرید ملک در امارات متحده عربی

خرید ملک در امارات متحده عربی

برای خرید ملک در کشور امارات باید از نظر هزینه وضعیت خوبی را لحاظ کنید. برای خرید هر متر مربع خانه در مرکز شهر به طور کلی ۱۲.۳۰۸.۷۹ درهم هزینه در نظر داشته باشید؛ این در حالی است که خرید هر متر مربع خارج از مرکز شهر حدود ۷.۹۹۶.۵۴ درهم هزینه در بر دارد.

ارزیابی ها نشان می‌دهد که وضعیت خرید خانه در کشور امارات در سال های اخیر بهتر از قبل شده است. مشخص است که تعرفه هایی که برای خرید خانه لحاظ می‌شود به طور دوره‌ای تغییر خواهد داشت.

ثبت شرکت در امارات متحده عربی

ثبت شرکت در امارات متحده عربی

برای ثبت شرکت در امارات متحده عربی باید یک سری مدارک را تهیه نمایید: متقاضیان غیر بومی می‌توانند در مناطق آزاد کشور مالکیت ۱۰۰ درصدی اختیار نمایند.

فرد نیاز به کپی کارت شناسایی به همراه ارائه نام و نام خانوادگی دارد، نیاز به مشخص شود ملیت و تاریخ تولد و آدرس کلیه سهامداران و کارکنان است.

نیاز است که اسکن پاسپورت تهیه شود، در صورتی که متقاضی دارای پاسپورت نباشد باید یکی از مدارک شناسایی وی مانند شناسنامه، کارت ملی و گواهینامه به طور دقیق ترجمه رسمی شود، نیاز است که یکی از قبوض معتبر برای تأیید آدرس ترجمه رسمی شود، ثبت شرکت در امارات می‌تواند در شیوه های مختلفی مانند مسئولیت محدود، سهامی خاص، شرکت مختلط غیر سهامی، شرکت تضامنی، شرکت های بین‌المللی و همینطور مشارکت محدود با سهام در نظر گرفته شود.

مزایای ثبت شرکت در امارات از قرار زیر است: امارات یک کشور بسیار قدرتمند از نظر حمل و نقل است و به این ترتیب توسعه یافتگی در این کشور رویکرد مشخصی دارد؛

این کشور دارای تکنولوژی بالا بوده و ارتباط از راه دور در امارات به طور دقیق صورت می‌گیرد. این کشور دارای بخش خدمات و مالی ماهری است، در امارات کنفرانس ها و نمایشگاه های بزرگی برگزار می‌شود که بسیار ارزشمند است.

امارات دارای بیمارستان ها و بازارها و هتل های پیشرفته ای است و در این کشور نظام تجارت آزاد دیده می‌شود. کشور امارات دارای سیستم قانونی ثابت و قابل اعتماد است. برای شرکت های سهامی در امارات نیازی به مالیات وجود ندارد.

مدارک لازم برای ثبت شرکت در امارات متحده عربی با مسئولیت محدود به شرح زیر است: افراد می‌بایست شناسنامه و کارت ملی ارائه دهند، نیاز به گواهی عدم سوء پیشینه از تمام اعضای گروه است، دو نسخه فرم تقاضانامه به همراه امضا سهامداران نیاز است. نیاز به اخذ مجوز در صورت مجوزی بودن عنوان است.

شرایط لازم برای ثبت شرکت سهامی خاص در امارات به این صورت است که حداقل نیاز به سه عضو بوده و دو بازرس هم باید در شرکت حضور داشته باشند. در ابتدا می‌بایست ۳۵ درصد از سرمایه اولیه شرکت پرداخت شود، حداقل سرمایه مورد نظر یک میلیون ریال است.

به خاطر داشته باشید که با تماس با موسسه رویال اپلای در هر مرحله همکاران مجرب ما می توانند شما را راهنمایی کنند.