ویزای تولد فرزند کانادا – در ویزای اقامت موقت نیز مقوله ای وجود دارد که به زنان باردار اجازه می دهد تنها برای زایمان به کانادا بروند. این ویزا ورود زنان به کانادا را فقط به دلیل باردار بودن آنها ممنوع نمی کند و مقاماتی که درخواست را ارزیابی می کنند حاملگی را در نظر می گیرند ، اما از آن به عنوان معیاری برای رد ویزای دیگران استفاده نمی کنند.

 

ویزای زایمان در کانادا چیست؟ ویزای تولد فرزند کانادا

ویزای زایمان زنان در کانادا یک ویزای ساده اقامت موقت است. هیچ تفاوتی در روش ها و موارد مجاز وجود ندارد .

این ویزا موقت است ، معمولاً برای ۶ ماه کمتر اعتبار دارد. این به زنان اجازه می دهد تا برای ملاقات با خانواده ، دوستان یا مسافرت به کانادا بروند ، اما در همان زمان به بیمارستان بروند و در زایمان از آنها کمک بگیرند. این اجازه نمی دهد که زن مزایای پزشکی و اجتماعی داده شده به شهروندان کانادایی را مطالبه کند. همچنین اجازه نمی دهد که زن به طور دائم در کانادا بماند ، درخواست شهروندی کند یا سعی کند برای اسناد صادر شده کانادا درخواست دهد.

این فقط به زن اجازه می دهد که به بیمارستان برود و هزینه درمان برای زایمان را بپردازد. پس از زایمان ، کودک به طور خودکار شهروند کانادا می شود و ممکن است حتی در صورتی که والدین مقیم یا شهروند نباشند ، پاسپورت کانادا را درخواست کند.

 

ویزای زایمان کانادا

ویزای زایمان کانادا

 

معیارهای واجد شرایط بودن برای ویزای زایمان در کانادا برای افراد غیر مقیم چیست؟

برای دریافت ویزا که به زن اجازه می دهد برای زایمان به کانادا برود ، شرایط خاصی را باید رعایت کند. این الزامات با الزامات ویزای توریستی متفاوت نیست.

دلیل این امر این است که کنسولگری کانادا زنان باردار را به عنوان موارد خاصی برای درخواست ویزا در نظر نمی گیرد. این واقعیت که متقاضی باردار است ، مگر اینکه از نظر پزشکی خطرناک باشد ، نمی تواند یک زن را برای ویزای کانادا واجد شرایط کند. به همین دلیل ، شرایط مورد نیاز به شرح زیر است:

شرایط لازم برای همه ویزای اقامت موقت.

بودجه کافی برای پرداخت هزینه اقامت در بیمارستان برای زایمان داشته باشید.

اگر کنسولگری کانادا از شما درخواست کرد ، آماده انجام معاینات پزشکی باشید. برای این ویزا معمولاً نیازی نیست مگر اینکه بارداری پرخطر داشته باشید.

در صورت عدم رعایت این شرایط ، کنسولگری کانادا به مدارک بیشتری احتیاج دارد و به شما فرصتی می دهد تا مدارک بیشتری را برای متقاعد کردن آنها به ویزا به شما ارائه دهید.

 

مدارک مورد نیاز برای ویزای کانادا برای زایمان چیست؟

 

 

مدارک اجباری ویزای کانادا- ویزای تولد فرزند کانادا:

بانک یا سایر صورتهای مالی شما برای اثبات اینکه بودجه کافی برای سفر به کانادا و اقامت در بیمارستان برای زایمان دارید.

اگر قبلاً بلیط پرواز خود را رزرو کرده اید ، یا فقط توضیحی از آنچه قصد دارید یک بار در کانادا انجام دهید ، یک سفرنامه درست کنید ، بنابراین می توانید اعلام کنید که قصد زایمان دارید.

در صورت وجود ، نامه دعوت نامه از طرف خانواده یا دوستان خود ارسال کنید.

نامه اعلان نامه ای از طرف شما به دولت که در آن توضیح می دهید چرا آنها باید به منظور زایمان در کانادا به شما ویزا دهند.

علاوه بر این ، اگر مدارکی به هر زبان دیگری به جز انگلیسی یا فرانسوی دارید ، باید آنها را ترجمه کنید. ترجمه باید توسط مترجم معتبر تأیید شود.

 

چگونه می توان برای ویزای زایمان در کانادا اقدام کرد؟ – ویزای تولد فرزند کانادا

 

اگر برای زایمان به کانادا می آیید ، باید برای ویزا اقدام کنید. فرایند درخواست تفاوت چندانی با ویزای توریستی ندارد ، اما چندین مرحله را باید دنبال کنید.

  • صلاحیت خود را برای ویزای کانادا به منظور زایمان تأیید کنید.
  • مدارک مورد نیاز برای ویزای کانادا برای زایمان را ارائه دهید.
  • درخواست را ارسال کنید.
  • منتظر پردازش باشید و به درخواست های اضافی برای اطلاعات پاسخ دهید.
  • پاسپورت خود را برای مهر زدن ارسال کنید.

توصیه می شود که در جایی از برنامه خود ذکر کنید که باردار هستید. اگر سعی می کنید بارداری خود را پنهان کنید زیرا نمی دانید آیا ویزا به شما داده می شود یا نه ، پس کنسولگری کانادا می تواند ویزای شما را رد کند زیرا شما صادق نبودید. آنها به این می گویند ارائه اشتباه از خود شما.

بنابراین ، در نامه اعلانات خود یا هر جایی در فرم های درخواست که در آن دلیل اینکه چرا می خواهید به کانادا بروید از شما می پرسند ، می توانید بیان کنید که می خواهید به کانادا بروید اما باردار هستید.

همچنین ، در فرم هایی که از شما می پرسد آیا بیماری دارید ، می توانید “نه” را بنویسید زیرا طبق گفته دولت کانادا بارداری به عنوان یک وضعیت پزشکی شناخته نمی شود.

پس از ارائه کلیه مدارک ، می توانید به ارسال درخواست ادامه دهید. پس از آن ، شما باید هزینه درخواست ویزا را بپردازید و درخواست شما تکمیل می شود.

 

هزینه های این ویزا برای زایمان در کانادا چقدر است؟

 

 

هزینه زایمان در کانادا

هزینه زایمان در کانادا

 

هزینه ویزای زایمان در کانادا مانند همه ویزای اقامت موقت است. اگر باید اطلاعات بیومتریک خود را ارائه دهید ، باید ۱۰۰ دلار کانادا برای برنامه و ۸۵ دلار کانادا اضافی بپردازید. در نهایت ، اگر ویزای شما تأیید شود ، باید حدود ۴۵ دلار کانادا برای پردازش گذرنامه بپردازید.

 

زمان پردازش این ویزا چقدر است؟ – ویزای تولد فرزند کانادا

 

بسته به حجم کار کنسولگری کانادا ، ممکن است مجبور شوید از ۱ هفته تا حدود ۵ یا ۶ هفته منتظر بمانید تا ویزای شما پردازش شود و آنها به شما اطلاع دهند که ویزا را گرفته اید یا خیر. از آنجایی که قصد دارید در کانادا زایمان کنید ، باید زودتر اقدام کنید تا در صورت طولانی شدن رسیدگی به درخواست ، به سررسید نزدیک نشوید.

 

مدت اعتبار این ویزا چقدر است؟

مانند همه ویزای موقت کانادا ، با این ویزا فقط ۶ ماه یا کمتر می توانید در کانادا بمانید. کنسولگری ممکن است به مدت طولانی و در برخی موارد تا پایان اعتبار گذرنامه شما ویزا دهد ، اما شما نمی توانید بیش از ۶ ماه در کانادا  بمانید.

 

آیا می توانم افراد وابسته خود را با این ویزا به کانادا بیاورم؟

از آنجا که این یک ویزای موقت است ، همسر و سایر فرزندان شما نمی توانند با همان ویزا به همراه شما به کانادا بیایند. همه آنها باید برای ویزای توریستی کانادا اقدام کنند و شما می توانید درخواست را با هم ارسال کنید تا کنسولگری به جای یک فرد ، شما را به عنوان یک خانواده بررسی کند.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص انواع ویزا کانادا می توانید با کارشناسان رویال اپلای در ارتباط باشید و یا با تکمیل فرم ارزیابی انلاین رویال اپلای  مشاوره دریافت کنید.

۰۲۱۲۲۴۰۷۱۷۱