اخبار

افزایش تعداد پذیرش مهاجران ۲۰۲۵ برای مهاجرت کانادا

پذیرش مهاجران 2025 برای مهاجرت کانادا

طبق اخبار جدید پذیرش مهاجران ۲۰۲۵ در کانادا به ۵۰۰۰۰۰ نفر رسیده است . و بسیاری از پروسه های مهاجرت کانادا تعداد پذیرش های خود را افزایش داده اند.

کانادا به تازگی برنامه‌ها و رویکرد خود نسبت به مهاجرت از سال ۲۰۲۳ تا ۲۰۲۵ را منتشر کرده است . این برنامه نشان می‌دهد کانادا تا سه سال آینده نیز پذیرای تعداد زیادی مهاجر خواهد بود . تعداد مهاجران این برنامه از سال ۲۰۲۳ تا ۲۰۲۵  به شرح زیر می باشد :

 • پذیرش ۴۶۵۰۰۰ مهاجر در سال ۲۰۲۳
 • پذیرش ۴۸۵۰۰۰ مهاجر در سال ۲۰۲۴
 • پذیرش ۵۰۰۰۰۰ مهاجر در سال ۲۰۲۵

پیش از این، کانادا با پذیرش بیش از ۴۰۵۰۰۰ مهاجر در سال ۲۰۲۱ رکورد مهاجرت تمام سال‌ها را شکست و به دنبال پذیرش چیزی حدود ۴۳۲۰۰۰ مهاجر در سال جاری بوده است .

اهداف مهاجرتی کانادا در راستای رشد اقتصادی، اتحاد خانواده‌ها و حمایت از پناهندگان ، طراحی و اجرا خواهد شد . بنابراین تعداد مهاجران پروسه های اکسپرس انتری و نامزدهای استانی ، مهاجران برنامه ویزای والدین ، مهاجران ویزاهای بشر دوستانه و پناهندگی به ترتیب افزایش می یابند . در ادامه روند افزایشی هر یک از پروسه های نام برده شده را بررسی می کنیم :

پروسه های مهاجرت کانادا

 • دراوهای اکسپرس اینتری و دعوت‌نامه‌های نامزد استانی افزایش خواهد یافت :

کانادا اعلام کرد اکثریت افراد با اقامت دائم را از طریق برنامه اکسپرس اینتری یا برنامه نامزد استانی به این کشور جذب خواهد کرد. تعداد متقاضیان مورد هدف در برنامه اکسپرس اینتری از جمله متقاضی، همسر و فرزندان تحت تکفل به شرح زیر اعلام شد:

 • ۸۲۸۸۰ مهاجر در سال ۲۰۲۳
 • ۱۰۹۰۲۰ مهاجر در سال ۲۰۲۴
 • ۱۱۴۰۰۰ مهاجر در سال ۲۰۲۵

برای کسب اطلاعات بیشتر از پروسه مهاجرتی اکسپرس انتری کانادا کلیک کنید .

برنامه نامزد استانی نیز با افزایش چشمگیری نسبت به سال های  گذشته برگزار خواهد شد. این آمار به شرح زیر است :

 • ۱۰۵۵۰۰ مهاجر در سال ۲۰۲۳
 • ۱۱۰۰۰۰ مهاجر در سال ۲۰۲۴
 • ۱۱۷۵۰۰ مهاجر در سال ۲۰۲۵

برای کسب اطلاعات بیشتر از شرایط مهاجرت استانی کشور کانادا کلیک کنید .

 • افزایش تعداد ویزاهای صادره در برنامه ویزای والدین :

از آنجا که بنیان خانواده در کانادا از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است ، اداره مهاجرت برنامه‌‌های مهاجرتی برای استحکام بنیان خانواده طراحی کرده و از آن استقبال می‌کند . در دومین درجه اتحاد خانواده در برنامه‌های مهاجرتی اهمیت دارد . با این برنامه افراد می‌توانند به واسطه‌ی همسر ، فرزند و یا سایر اعضای خانواده به طور دائم وارد کانادا شوند . کانادا قصد دارد از حدود ۸۰۰۰۰ مهاجر در سال جاری تحت برنامه‌ها حمایتی توسط همسر  دعوت کند . برنامه مهاجرتی والدین نیز در سال ۲۰۲۳ پذیرای ۲۸۵۰۰ متقاضی خواهد بود . رویکرد این برنامه مهاجرتی در سال ۲۰۲۴ پذیرش ۳۴۰۰۰ متقاضی و در سال ۲۰۲۵ پذیرش ۳۶۰۰۰ متقاضی خواهد بود .

برای کسب اطلاعات بیشتر از پروسه مهاجرتی ویزای والدین کانادا کلیک کنید .

 • ویزاهای بشر دوستانه و پناهندگی

پناهندگان و مهاجران در زیر گروه ویزاهای بشر دوستانه نیز گروه های مورد هدف در این برنامه هستند . کانادا سال‌هاست که حامی افراد آواره‌ای است که به دلایلی از کشور خود گریخته‌اند و در حال حاضر با تلاش‌های مداوم برای رسیدگی به وضعیت چندین کمپ قصد دارد از حدود ۴۰۰۰۰ پناهنده استقبال کند . تعداد افراد هدف در این برنامه به طور کلی ۷۶۰۰۰ مهاجر تا سال ۲۰۲۵ می‌باشد . طبق گزارشات به نظر می‌رسد تا پایان سال ۲۰۲۴ ، ۷۲۷۵۰ متقاضی در این زیر گروه جذب این کشور شوند .

 

با کارشناسان و وکلای با تجربه مقیم کانادا و استرالیا و امریکا شرکت مهاجرتی رویال اپلای همراه باشید.

شرکت مهاجرتی رویال اپلای

تلفن تماس: ۲۲۴۰۹۱۹۱-۲۲۴۰۸۱۸۱-۲۲۴۰۷۱۷۱

آدرس:زعفرانیه، میدان الف، مجتمع تجاری پالادیوم، طبقه نهم شمالی ، واحد ۹۰۸

برای رفتن به صفحه فرم ارزیابی مهاجرتی و درخواست مشاوره رایگان کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *