مهاجرت + ویزا (آمریکا)

صفر تا صد ویزای کار در آمریکا

صفر تا صد ویزای کاری امریکا

افراد با ملیت‌های مختلف خواهان کار در آمریکا هستند. و البته فرصت‌های شغلی متنوعی برای این افراد در آمریکا وجود دارد. به همین امر در این مقاله صفر تا صد ویزای کار در آمریکا را مورد بررسی قرار می دهیم.

زندگی و کار در کشوری دیگر باعث شناخت فرهنگی دیگر، ملاقات افراد جدید و حتی تجربه‌ای ارزشمند خواهد بود. برخی از افراد ترجیح می‌دهند برای زندگی و تحصیل به آمریکا مهاجرت کند درحالیکه برخی فقط با هدف کار در آمریکا برای مدت زمانی مشخص به این کشور مهاجرت می‌کند.

برای اینکه بتوانید به طور قانونی با یکی از انواع ویزای غیر مهاجرتی برای کار در آمریکا حضور یابید، باید کارفرمایی برای استخدام شما دادخواستی به اداره مهاجرت برای استخدام شما بدهد. اکنون به بررسی برخی از انواع ویزای کاری موقت می‌پردازیم:

انواع ویزاهای کار مقاله صفر تا صد ویزای کار در آمریکا رویال اپلای

 • ویزای CW-1:

این نوع ویزا به کارفرمایان مشترک المنافع جزایر ماریانای شمالی آمریکا (CNMI) اجازه‌ی استخدام کارگران خارجی را می‌دهد. این ویزا معمولا به مدت ۱ سال صادر می‌شود و حداکثر تا ۳ سال قابل تمدید می‌باشد.

 • ویزای E-1:

این ویزا به تاجران و کارمندان کشوری اعطا می‌شود که آمریکا با آن معاهده بازرگانی و دریانوردی یا توافقنامه‌ای بین المللی دارد. مدت اعتباراین ویزا ۲ سال بوده و هیچ محدودیتی در دفعات تمدید این ویزا وجود ندارد.

 • ویزای E-2:

این ویزا به منظور سرمایه گذاری در آمریکا به افراد اعطا می‌شود. ویزای کاری E-2 موقت به مدت ۲ سال صادر شده . و قابل تمدید نیز می‌باشد.

برای آگاهی و کسب اطلاعات بیشتر درباره مهاجرت و سرمایه گذاری در امریکا کلیک ➡ کنید.

 • ویزای E-3 :

این نوع ویزا مخصوص نیروی کار و اتباع استرالیایی می‌باشد.

 • ویزای H-1B:

این نوع ویزا به افرادی اعطا می‌شود که از سوی کارفرمایی آمریکایی پیشنهاد شغلی داشته و حمایت مالی شوند. ویزای کاری H-1B به مدت ۳ سال صادر می‌شود و قابل تمدید است اما عموما با این ویزا نمی‌توان بیش از ۶ سال در آمریکا اقامت داشت.

به خاطر داشته باشید که اگر کارفرما پیش از پایان دوره کاری به کار شما خاتمه دهد، وی مسئول پرداخت تمام هزینه‌های بازگشتی شما به کشورتان می‌باشد و اگر خود از این شغل استعفا دهید، این هزینه‌ها به عهده‌ی خودتان خواهد بود.

 • ویزای H-1C:

این ویزا با هدف رفع کمبود پرستار در آمریکا به پرستارانی اعطا می‌شود که از طرف بیمارستانی در آمریکا پیشنهاد کار داشته باشند. مدت اعتبار این ویزا ۳ سال می‌باشد و قابل تمدید است.

 • ویزای H-2A:

این ویزا با هدف استخدام کشاورزان خارجی طراحی شده است. کارفرمایان آمریکایی در صورت کمبود نیروی کار در آمریکا و اثبات اینکه استخدام کارگران خارجی تاثیری منفی بر شرایط کاری بومیان آمریکا ندارد، می‌توانند کارگران خارجی در زمینه کشاورزی را به صورت موقت استخدام کنند.

ویزای H-2A به مدت ۱ سال اعتبار دارد اما در صورتی که افراد بتوانند شغلی دیگر بیابند می‌توانند این ویزا را تا ۳ سال تمدید کنند. اما پس از ۳ سال کارگران باید به کشور خود بازگردند.

 • ویزای H-2B:

این ویزا برای استخدام کارگران خارجی در مشاغل غیر کشاورزی به صورت موقت اختصاص داده شده است. ویزای H-2B به مدت ۱ سال اعتبار دارد اما امکان تمدید آن تا ۳ سال نیز وجود دارد.

 • ویزای H-3:

این ویزا نوعی ویزای کاری موقت است که به کارآموزان و افرادی که قصد تبادل آموزشی دارند، اعطا می‌شود. اعتبار ویزای H-3 تا ۲ سال می باشد .

 • ویزای I:

این ویزا به افراد فعال در رسانه‌های اطلاعاتی همچون مطبوعات، رادیو، فیلم و یا سایر رسانه‌های اطلاعاتی اعطا می‌شود.

 • ویزای L-1A:

این ویزا به کارفرمایان آمریکایی اجازه می‌دهد تا مدیر اجرایی یکی از دفاتر خارجی وابسته را به آمریکا منتقل کند. ممکن است با اخذ این ویزا به مدیران اجرایی دیگر کشورها اجازه دهد برای تأسیس شرکتی جدید به آمریکا مهاجرت کنند.

کارمندانی که با هدف تاسیس شرکت جدید وارد آمریکا می‌شوند می‌توانند تا ۱ سال در آمریکا اقامت داشته باشند این در حالی است که سایر کارمندان اجازه اقامت ۳ ساله دارند. امکان تمدید این نوع ویزا تا سقف ۷ سال نیز مجاز می‌باشد.

 • ویزای L-1B:

این نوع ویزا به کارفرمایان آمریکایی اجازه می‌دهد تا کارمندی حرفه‌ای با دانشی تخصصی مرتبط با منافع سازمان را از یکی از شرکت‌های خارجی وابسته به شرکت خود در آمریکا منتقل کند.

ویزای L-1B برای شرکت‌های خارجی که هنوز شرکتی وابسته در آمریکا ندارند با هدف تأسیس شرکت به کارمندی حرفه‌ای با دانشی تخصصی نیز تعلق خواهد گرفت. این ویزا به کارمندانی که به قصد تأسیس شرکت به آمریکا می‌روند اجازه اقامت اولیه به مدت ۱ سال می‌دهد و به سایر افراد واجد شرایط اجازه اقامت ۳ ساله می‌دهد. البته این ویزا تا سقف ۵ سال نیز قابل تمدید می‌باشد.

 • ویزای O-1:

این ویزا به افرادی با توانایی فوق‌العاده در علوم، هنر، آموزش، تجارت و یا ورزش اعطا می‌شود. افرادی که دارای سوابق درخشانی در زمینه‌های مختلف یا صنعت فیلم و تلویزیون هستند و در سطح ملی یا بین الملل شناخته شدند نیز واجد شرایط اخذ این نوع ویزا می‌باشند.

با اخذ این ویزا افراد می‌توانند تا ۳ سال در آمریکا با هدف فعالیت در رشته‌ی مد نظر در آمریکا اقامت داشته باشند. این ویزا ممکن است برای ۱ سال دیگر نیز تمدید شود.

 • ویزای P-1A:

این ویزا به افرادی اعطا می‌شود که به قصد شرکت در یک مسابقه ورزشی قصد ورود به آمریکا را دارند. همچنین این ویزا به ورزشکاران حرفه‌ای یا آماتور اسکیت روی یخ، به‌صورت انفرادی یا به‌عنوان بخشی از یک گروه، تعلق می‌گیرد.

 • ویزای P-1B:

این ویزا به افرادی اعطا می‌شود که قصد دارند به عنوان عضوی از یک گروه سرگرمی که حداقل یک سال تاسیس شده و در سطح بین الملل برجسته است وارد آمریکا شوند.

 • ویزای P-2:

این ویزا به افرادی که قصد شرکت در برنامه‌ای سرگرمی که با هدف تبادل متقابل بین سازمانی بین آمریکا و کشوری دیگر اجرا می‌شود، اعطا می‌شود. مدت اعتبار این ویزا بیش از ۱ سال نمی‌باشد اما ممکن است در صورت الزام تا ۱ سال تمدید ‌شود.

 • ویزای P-3:

این ویزا به افرادی اعطا می‌شود که برای اجرا، تدریس یا مربیگری به صورت انفرادی یا عضوی از یک گروه قصد ورود به مریکا را دارد. آمریکا را دارند. مدت اعتبار این ویزا بیش از ۱ سال نمی‌باشد اما ممکن است در صورت الزام تا ۱ سال تمدید ‌شود.

 • ویزای Q:

این نوع ویزا به شرکت کنندگان در برنامه‌های تبادل فرهنگی بین المللی اعطا می‌شود. این ویزا به مدت ۱۵ ماه صادر می‌شود. پس از انقضای تاریخ ویزا افراد ۳۰ روز فرصت دارند تا آمریکا را ترک کنند و تا ۱ سال بعد مجاز به اخذ ویزای مشابه نمی‌باشد.

 • ویزای R-1:

این ویزا به افرادی که در زمینه‌های مذهبی قصد کار در آمریکا را دارند اعطا می‌شود. این ویزا در ابتدا به مدت ۳۰ ماه صادر می‌شود و تا ۵ سال قابل تمدید می‌باشد.

 • ویزای TN:

این نوع ویزا به شهروندان کانادایی و مکزیکی تعلق می‌گیرد.

پیش شرط های لازم برای اخذ ویزاهای کاری در کشور امریکا

ویزای کاری در کشور امریکا

کارشناسان مهاجرتی و وکلای مقیم امریکایی مجرب رویال اپلای با توجه به تجربه ایی که در حوزه ویزاهای کاری در کشور امریکا دارند. چند پیش شرط های لازم برای اخذ ویزاهای کاری در کشور امریکا را برای شما همراهان عزیز جمع اوری کرده اند.

در ایالات متحده امریکا پیشنهاد شغلی داشته باشید

قبل از درخواست ویزای کاری باید در یک موقعیت شغلی از طرف یک کارفرمای امریکایی داشته باشید . همچنین قبل از شروع روند صدور ویزای کار ، اداره مهاجرت ایالات متحده امریکا به اسناد مختلفی از طرف کارفرمای شما نیاز دارد.

پیشنهاد می کنیم قبل از درخواست ویزای کاری امریکا حتما با یک وکیل مهاجرتی مشورت کنید.

دادخواست تایید شده توسط خدمات شهروندی و مهاجرت ایالات متحده امریکا(USCIS)

قبل از درخواست ویزای کار ، کارفرمای شما باید دادخواست کارگر غیرمهاجر را در سامانه ی (USCIS) ثبت کند .این دادخواست به فرم I-129 که فرم درخواست یک کارگر غیرمهاجر برای ویزای کار ایالات متحده امریکا معروف است . و این فرم یکی از مهم ترین سند برای دریافت ویزای کار شما می باشد .

زمانی که سامانه USCIS دادخواست کارفرمای شما را تایید کرد، می توانید پروسه درخواست ویزا را اغاز کنید . توجه کنید اگر درخواست شما تایید شود به این معنا نیست که سفارت امریکا به طور خودکار ویزای کاری را به شما می دهد . به دلایل مختلفی که در این باره صحبت کردیم حتی با داشتن تاییدیه دادخواست USCIS سفارت امریکا ویزای کاری امریکا را برای شما صادر نکند .

تایید مجوز کار توسط وزارت کار  (DOL)

برای بعضی از ویزاهای کاری، از جمله انواع ویزای H-1B، H-1B1 ، H-2A  و  H-2B، باید کارفرمای شما دارای گواهینامه از DOL (وزارت کار ایالات متحده امریکا) باشد.

کارفرمای شما باید قبل از ثبت دادخواست شما در سامانه USCIS، از DOL درخواست نیروی کار کرده باشد. و درخواستش در وزارت کار DOL ثبت شده باشد.

دولت امریکا این گواهینامه را به عنوان اثبات نیاز کارفرمایان به نیروی کار خارجی می داند. کارفرمایان باید ثابت کنند در ایالات متحده شخص مناسبی برای براورده کردن نیازشان در حوزه کاریشان وجود ندارد . به بیان دیگر می توان گفت که کارگران خارجی نباید موقعیت های شغلی شهروندان ایالات متحده امریکا را پر کنند .

علاوه بر شرایط گفته شده برای اخذ ویزای کاری ایالات متحده امریکا نیاز به مدارک دیگری هم دارید که در ادامه مقاله­ی صفر تا صد ویزای کار در آمریکا رویال اپلای بیان می کنیم.

مدارک لازم و ضروری برای اخذ ویزای کاری امریکا

به طور کلی مدارک لازم و ضروری برای اخذ ویزای کاری امریکا شامل موارد زیر می باشد

 1. پاسپورت فرد متقاضی دارای حداقل ۶ ماه اعتبار  باشد
 2. تکمیل فرم DS-260 ، ویزای مهاجرت و درخواست ثبت نام اتباع خارجی.
 3. ارائه دو قطعه عکس ۲*۲ متقاضی
 4. ارائه مدارک هویتی مانند کارت ملی و شناسنامه ، مدارک تحصیلی و شغلی
 5. ارائه مدارک مالی متقاضی
 6. به همراه داشتن نتیجه معاینات پزشکی و واکسیناسیون

برای آگاهی و کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه دریافت ویزای کار موقت آمریکا (ویزای کار آمریکا) کلیک ➡ کنید.

هزینه های ویزای کاری مهاجرتی امریکا شامل چه مواردی می شود

پول و هزینه برای اخذ ویزا

برای اخذ ویزای کاری امریکا هزینه هایی را برای خدمات انجام شده باید بپردازید. برای خدمات گفته شده در زیر هزینه ایی دریافت می شود :

 1. تشکیل دادخواست مهاجرت برای کارگران خارجی و تکمیل فرم I-140 ،
 2. برای اخذ درخواست افراد دو رگه امریکایی- آسیایی
 3. برای خانم های  بیوه شهروندان امریکایی و همچنین مهاجران خاص و تکمیل فرم I-360
 4. پردازش درخواست ویزای مهاجرتی کار امریکا و تکمیل فرم DS-260
 5. هزینه معاینه پزشکی و واکسیناسیون های مورد نیاز (این هزینه ها با توجه به سفارت های مختلف، متفاوت می باشد . )

بقیه هزینه ها می تواند شامل : هزینه فتوکپی؛ هزینه دریافت مدارک مورد نیاز برای درخواست ویزای مهاجرت (مانند گذرنامه، گواهی پلیس، گواهی تولد و غیره)؛ و هزینه های سفر به سفارت یا کنسولگری ایالات متحده برای مصاحبه ویزای شما ، باشد .

به این نکته توجه کنید که قیمت ویزای امریکا از یک کشور به یک کشور دیگر و حتی از یک پرونده به پرونده  دیگر متفاوت می باشد . و قابل ذکر است که برای هر متقاضی ویزای کاری امریکا بدون در نظر گرفتن هزینه اخذ می شود؛ و هزینه ها به هیچ عنوان قابل استرداد نمی باشد .

برای اطلاعات دقیق از هزینه های ویزای کاری امریکا با توجه به شرایط و کشورتان می توانید با کارشناسان و وکلای مقیم امریکای شرکت مهاجرتی رویال اپلای در تماس باشید .

معرفی موسسات کاریابی در کشور آمریکا

در این بخش به هشت موسسه کاریابی که در ایالات متحده آمریکا وجود دارند را بررسی می کنیم .

۱. آژانس کاریابیAPPLEONE یا موسسه کاریابی اپل وان

موسسه کاریابی اپل وان در شهر لس آنجلس در محله دانتون می باشد . موسسه اپل وان در سال ۱۹۴۶ با هدف پیدا کردن کار برای افرادی که کار ندارند و دنبال کار می گردند تاسیس شده است . شرکت اپل وان از بزرگترین موسسه های کاریابی متعلق به بخش خصوصی آمریکا در شمال این کشور است. و در سال ۲۰۱۳ وب سایت این شرکت با ادرس www.appleone.com جزء ده وبسایت برتر کاریابی محسوب شد .

۲. آژانس کاریابی  ROBERT HALF FINANCE AND ACCOUNTING

شرکت کار کاریابی رابرت هلف در شهر لس آنجلس قرار دارد . این شرکت جزء آژانس های موقت به فعالیت خود ادامه می دهد .

این موسسه افرادی را که در زمینه های کسب وکار، امور مالی حرفه ای و حسابداری ماهر و متخصص هستند را به صورت موقت استخدام می کند . این موسسه متناسب با استعداد و توانایی افراد برایشان شغلی مناسب پیدا می کنند . تا در زمینه حرفه ایی خود رشد کنند . موسسه کاریابی رابرت هلف بیش از ۳۲۵ شرکت در سراسر جهان دارد .

۳. آژانس کاریابی WORKEBRIDGE ASSOCIAT

موسسه کاریابی workbridge در شهر لس آنجلس در محله وست می باشد . این موسسه یک شرکت کاریابی و استخدام در سراسر ایالات متحده امریکا می باشد . و متخصص استخدام در رشته های مهندسی می باشد. البته در دیگر رشته ها هم فعالیت می کند .

این موسسه بر اساس مدیریت بهینه، تمرکز بر روابط مشتری و یک رویکرد استخدامی مبنی بر تیم منحصر به فرد را دارد. این موسسه در شهرهای کشور کانادا و امریکا شعبه های زیادی دارد .

از جمله در شهرهای : سانفرانسیسکو، سیلیکون ولی، لس آنجلس، نیوپورت، دالاس، شیکاگو بیچ، نیویورک، فیلادلفیا، بوستون، واشنگتن دی سی و تورنتو.

ادرس وب سایت موسسه  www.workbridge.com :workbridge

۴. آژانس کاریابی JOBSPRING PARTNER

موسسه جاب اسپرینگ در شهر شیکاگو در محله وست وود می باشد. این موسسه در زمینه ی شغل یابی و استعدادیابی افراد توانا فعالیت می کند . این موسسه دانشجویان فارغ التحصیل شده را آماده ی ورود به شغل و سطح جدیدی از زندگی شخصیشان می کند .

موسسه جاب اسپرینگ روند مصاحبه های شغلی را متقاضیان و فارغ التحصیلان جویای کار به طور کامل توضیح می دهد . این موسسه بهترین راه برای پیدا کردن یک شغل جدید و مناسب می باشد .

موسسه جاب اسپرینگ دارای یک تیم سخت کوش و حرفه ایی است که از نزدیک با مشتریان و مدیران کار می کند . ادرس وبسایت این موسسه : www.jobspring.com

۵. آژانس کاریابی NATIONAL EVENT STAFFING

موسسه کاریابی نشنال ایونت در شهر لس آنجلس در محله ایست هالیوود می باشد . این موسسه در بخش سرویس های بیزینس فعالیت دارد .

ادرس وبسایت این موسسه : www.nationaleventstaffing.com

۶. آژانس کاریابی ZARZARMODELING

موسسه کاریابی ZARZARMODELING در شهر لس آنجلس محله دانتون می باشد . و مانند سایر موسسه های نام برده شده در زمینه ی کاریابی و استخدام افراد فعالیت دارد.

ادرس وبسایت این موسسه : www.zarzarmodels.com

۷. شرکت MICROSOFT

شرکت مایکروسافت بزرگترین شرکت خدمات کامپیوتری چند ملیتی می باشد . این شرکت در شهر رد موند ایالت واشنگتن ایالت متحده امریکا می باشد .

شرکت مایکروسافت در سال ۲۰۱۵در طی برنامه ها حمایت اشتغال در شهر سیاتل میزبان کنسرسیوم اشتغال سه ماهه بوده است.

۸. آژانس کاریابی BALABUSTA

موسسه کاریابی بالابوستا در شهر لس آنجلس در محله وست لس آنجلس می باشد . و در زمینه کاریابی و استخدام افراد فعالیت می کند.

لیست ۱۰۰ سایت برتر کاریابی در صفر تا صد ویزای کار در آمریکا

Networking یک روش ساده و راحت برای پیدا کردن کار باقی مانده در کشور مد نظر می باشد. داشتن پشتکار و اعتماد به نفس مواد تشکیل دهنده حیاتی برای جست و جوی شغلی موفق می باشد .

در ادامه ما لیست نام ۱۰۰ سایت برتر کاریابی را برای شما جمع اوری کرده ایم .

 

 سایت های معتبر کاریابی در امریکا
۱LinkedIn
۲craigslist
۳Indeed
۴Glassdoor
۵Upwork
۶Monster.com
۷Elance
۸Jobrapido
۹Splashfind
۱۰Freelancer.com
۱۱CareerBuilder.com
۱۲IEEE Jobsite
۱۳AngelList
۱۴SimplyHired
۱۵usajobs
۱۶Jobsdb.com
۱۷ZipRecruiter
۱۸GovernmentJobs
۱۹about careers
۲۰SnagAJob.com, Inc
۲۱Brassring.com
۲۲Dice
۲۳Veterans Employment
۲۴Salary.com
۲۵Jobs.Net
۲۶PsycCareers.com
۲۷TheLadders
۲۸LiveCareer
۲۹SmartRecruiters
۳۰New Scientist Jobs
۳۱The Chronicle
۳۲HigherEdJobs.com
۳۳Robert Half
۳۴FlexJobs
۳۵internships.com
۳۶SmartBrief
۳۷Jobs2Careers
۳۸edjoin.org
۳۹Gigajob
۴۰myPerfectresume
۴۱STJobs
۴۲eFinancialCareers.com
۴۳Hcareers.com
۴۴Mediabistro
۴۵America’s Job Exchange
۴۶Career Age
۴۷Resume-Now
۴۸Randstad
۴۹jobing.com
۵۰experteer.com
۵۱TweetMyJobs
۵۲EveryJobForMe.com
۵۳Job-Hunt.org
۵۴FindtheRightJob
۵۵JobHat
۵۶Regionalhelpwanted.com
۵۷careeronestop
۵۸DiversityOne
۵۹VentureLoop
۶۰Association Career Network
۶۱LocalJobster
۶۲Job Target
۶۳LinkUp
۶۴ArchitectJobsOnline.com
۶۵The PRSA Jobcenter
۶۶AfterCollege
۶۷US.jobs
۶۸StartUpHire
۶۹Hospitality Online
۷۰۳wjobs.com
۷۱NAFSA
۷۲Resume-Resource.com
۷۳CoolWorks
۷۴TESOL Career Center
۷۵TopUSAJobs.com
۷۶GulfLive.com
۷۷CollegeRecruiter.com
۷۸Talent Zoo
۷۹Jobs.com
۸۰Jobsonline
۸۱JobsinLogistics.com
۸۲Net-Temps
۸۳Top Language Jobs
۸۴NYCHires
۸۵Labor Ready
۸۶OrlandoJobs.com
۸۷NationJob
۸۸EmploymentGuide.com
۸۹SocialService.com
۹۰National Jobs Online
۹۱Blue Steps
۹۲ExecSearches.com
۹۳The-Dispatch.com
۹۴arca24
۹۵JobofMine.com
۹۶RecruitMilitary
۹۷۶ Figure Jobs
۹۸BenefitsLink.com
۹۹MarketingInternships.net
۱۰۰Latpro

پاسخ به سوالات متداول شما در مقاله صفر تا صد ویزای کار در آمریکا

پرسش و پاسخ ویزای کار امریکا

صفر تا صد ویزای کار در آمریکا توسط کارشناسان مهاجرتی رویال اپلای

آیا ویزای کاری به مردمان ایرانی تعلق می گیرد ؟

بله . ویزای کاری امریکا به مردمان ایرانی هم تعلق می گیرد اما به شرطی که افراد ایرانی واجداشرایط برای دریافت ویزای کاری باشند.

با داشتن چند زورنال ثبت شده می توانیم از طریق ویزای کاری به کشور امریکا مهاجرت کرد؟

بله . در این شرایط شما باید از طریق ویزای کاری E1 اقدام کنید . توجه کنید که برای اخذ این ویزا باید یک پیشنهاد شغلی معتبر از دانشگاه ها یا باقی مراکز اموزشی امریکا داشته باشید و همچنین کارفرما فرم درخواست مهاجرت شما را برایتان تکمیل کند .

دریافت ویزای کاری چه مدت طول می کشد ؟

روند طبیعی اخذ ویزای مهاجرتی کار در امریکا از زمان ثبت درخواست تا زمانی که تعداد ویزاهای سالانه صادر شده در نوع خود به حد نصاب برسد . گاهی ممکن است چندین سال طول بکشد که با توجه به الویت کارها و کارفرمایان پرونده ی شما رسیدگی شود .

تا چه مدتی می توانید با ویزای کار در کشور امریکا بمانید؟

شما با ویزای کار می توانید به مدت سه سال در کشور امریکا بمانید . ویزاهای کاری H-1B برای مدت قرارداد کار، تا سه سال اعتبار دارند . و شما می توانید ویزای کاری خود را ا ۶ سال تمدید کنید . اما تمدید این ویزا بیشتر از ۶سال غیر معمول می باشد . مگر در صورتی که کارگر یا کارفرما وضعیت خود را از غیرمهاجر به مهاجر را تغییر دهند . این امر نشان دهنده هدف متقاضی برای اخذ گرین کارت امریکا می باشد .

ایا کارفرما در پروسه اخذ ویزای کاری امریکا به عنوان حامی مالی فرد مجسوب می شود؟

بله . برای اینکه بتوانید برای کار به کشور امریکا مهاجرت کنید . در اولین قدم باید کار پیدا کنید. به همن امر کارفرما باید مایل باشد شما را برای کار استخدام کند که اهل ایالات متحده امریکا نباشد . در این صورت کارفرما موافقت می کند که از شما حمایت مالی کند.

هزینه های ویزای کار در امریکا چقدر است؟

هزینه درخواست ویزای کاری برای انواع ویزاهای غیرمهاجرتی تقریبا حدود ۱۶۰ دلار امریکا می باشد . این هزینه گفته شده ویزای توریستی، تجاری، دانشجویی و مبادلات می باشد . بیشتر ویزاهای کاری امریکا مبنی بر دادخواستشان ، مانند ویزاهای کاری و مذهبی ، تقریبا حدود ۱۹۰ دلار آمریکا می باشد.

جمع بندی صفر تا صد ویزای کار در آمریکا

در مقاله صفر تا صد ویزای کار در آمریکا سعی کردیم تمام جوانب ویزای کاری امریکا را در نظر بگیریم . امیدواریم مطالعه این مقاله برای شما همراهان عزیز مفید و کاربردی بوده و پاسخگوی تمامی سوالتان باشد.

دقت کنید برای امور مهاجرت به امریکا شما باید به سفارت و یا کنسولگری امریکا مراجعه کنید. از انجایی که در کشورمان ایران هیچ سفارت و یا کنسولگری امریکا وجود ندارد. شما باید برای انجام امورات خود و اخذ ویزاهای امریکایی به سفارت امریکا در یکی از کشورهای همسایه از جمله ترکیه، ارمنستان، امارات متحده عربی و غیره مراجعه کنید .

برای دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان و مشاوران مهاجرتی رویال اپلای فرم ارزیابی مهاجرتی ما را پر کنید و سپس برای ما ارسال کنید. مشاورن ما در اسرع وقت برای پاسخ به سوالاتتان با شما تماس می گیرند.

کارشناسان و وکلای مجرب مقیم امریکای رویال اپلای از صفر تا صد همه ی پروسه های مهاجرت به امریکا تا اخذ اقامت دائم امریکا شما را همراهی می کنند.

با کارشناسان و وکلای با تجربه مقیم کانادا و استرالیا و آمریکا شرکت مهاجرتی رویال اپلای همراه باشید.

شرکت مهاجرتی رویال اپلای

تلفن تماس: ۲۲۴۰۹۱۹۱-۲۲۴۰۸۱۸۱-۲۲۴۰۷۱۷۱

آدرس:زعفرانیه، میدان الف، مجتمع تجاری پالادیوم، طبقه نهم شمالی ، واحد ۹۰۸

برای رفتن به صفحه فرم درخواست مشاوره رایگان کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *