مهاجرت + ویزا (کانادا)

جدیدترین و آسان‌ترین روش‌های مهاجرت به کانادا

در این مقاله سعی کردیم به بررسی جدیدترین و آسان‌ترین روش‌های مهاجرت به کانادا بپردازیم:

طبق اطلاعات به دست آمده، کانادا قصد دارد بین سال‌های ۲۰۲۲ تا ۲۰۲۴ پذیرای بیش از ۱.۳ میلیون مهاجر جدید باشد. مهاجرت به کانادا از روش های مختلفی امکان پذیراست. در این مقاله سعی کردیم به بررسی آسان‌ترین و جدیدترین روش‌های مهاجرت به کانادا بپردازیم.

مهاجرت به کانادا مراحل پیچیده‌ای دارد که فرد باید برای موفقیت در این پروسه و اخذ تائیدیه اداره مهاجرت، راه‌های زیادی را طی کند. البته به خاطر داشته باشید مشاورین و وکلای مجموعه رویال اپلای از صفر تا صد این پروسه تا اخذ اقامت کانادا همراه شما هستند.

فرآیند مهاجرت به کانادا ممکن است از چندین ماه تا چندین سال به طول بیانجامد. اما در صورتی که از آسان‌ترین و جدیدترین روش‌های مهاجرتی به این کشور آگاه باشید، شانس موفقیت بیشتری داشته و البته در زمان نیز صرفه جویی می‌کنید.

چند نمونه از جدیدترین و آسان‌ترین روش‌های مهاجرت به کانادا

در ادامه با چند روش مهاجرتی آسان و جدید کانادا آشنا خواهیم شد. با مشاورین و کارشناسان مهاجرتی رویال اپلای همراه باشید .

جدیدترین و آسان‌ترین روش‌های مهاجرت به کانادا با اکسپرس انتری

جدیدترین و آسان‌ترین راه مهاجرت به کانادا با پروسه‌ی اکسپرس اینتری ( Express Entry) می‌باشد. این برنامه نوعی سیستم امتیاز بندی دارد که به اداره مهاجرت اجازه می‌دهد تا افراد ماهر یا متقاضیانی که در این سیستم واجدالشرایط هستند. را برای کار و زندگی به کانادا دعوت کنند. این برنامه در سه زیر گروه از افراد دعوت به عمل می‌آورد:

 1. افراد با تجربه کار کانادایی- Canadian Experience Class (CEC)
 2. نیروی کار ماهر- Federal Skilled Trades (FST)
 3. نیروی کار ماهر فدرال Federal Skilled Worker (FSW)

 برنامه مهاجرتی اکسپرس اینتری یکی از محبوب‌ترین پروسه‌های مهاجرتی به این کشور است. چرا که این پروسه کم‌هزینه‌ترین و آسان‌ترین روش مهاجرت به کانادا می‌باشد. مدت پردازش این پروسه با شیوع کرونا به کندی پیش می‌رفت اما خوشبختانه از جولای ۲۰۲۲ همه چیز به روال قبل بازگشت. که در ادامه به بررسی مختصری از هر کدام  زیرگروه های برنامه اکسپرس انتری و شرایط اخذ ویزاهایشان می پردازیم .

 1. افراد با تجربه‌ی کار کانادایی در اکسپرس انتری کانادا

این برنامه مختص افرادی است که تجربه کار در کانادا داشته و می‌خواهند برای اخذ اقامت دائم این کشوراقدام کنند. گفتنی است دانشجویان بین المللی که از یکی از موسسه‌های آموزشی در کانادا فارغ التحصیل می‌شوند گروه هدف اصلی در این برنامه هستند.

البته این برنامه شامل حال افرادی که دیگر در کانادا اقامت ندارند نیز می‌باشد. اما مشروط به اینکه طی ۳ سال پس از ترک کانادا در این برنامه شرکت کند. دانشجو پس از فارغ التحصیل باید برای اخذ مجوز کار پس از فارغ التحصیلی – Post-Graduation Work Permit (PGWP) اقدام کند تا بتواند مشغول به کار شود و سابقه کاری داشته باشد.

به طور کلی شرایط اخذ این نوع ویزا عبارتند از: داشتن حداقل یک سال سابقه کار تمام وقت (یا معادل آن) طی ۳۶ ماه اخیر در کانادا – داشتن مدرک CLB 5 برای اشتغال در ناک شغلی B و۷ CLB برای اشتغال در ناک شغلی ۰  و A  و در حین کار و یا تحصیل در کانادا به طور قانونی در این کشور اقامت داشته باشد.

 1. نیروی کار ماهر در اکسپرس انتری کانادا

FST یک مسیر مهاجرتی مشابه FSWP است. اما به کارگران ماهر اختصاص داده شده است. FST گزینه خوبی برای برخی از داوطلبان است. چرا که در این برنامه هیچ الزامی برای اثبات تحصیلات وجود ندارد. برای به دست آوردن اقامت دائم از طریق این گزینه، باید دو سال سابقه کار حرفه‌ای، مهارت زبانی انگلیسی یا فرانسوی، پیشنهاد شغلی تمام وقت از یک کارفرمای کانادایی یا از یک مرجع کانادایی گواهی صلاحیت ارائه دهد.

 1. نیروی کار ماهر فدرال در اکسپرس انتری کانادا

برنامه نیروی کار ماهر فدرال (FSW) برای افرادی است که به واسطه‌ی تجربه کاری و مهارت های خود برای مهاجرت به کانادا انتخاب شده اند. شرایط اخذ این نوع ویزا عبارتند از: داشتن پیشنهاد شغلی، داشتن مدرک CLB 7   در زبان انگلیسی یا فرانسوی، واجد شرایط کار در آمریکا بودن، ارائه مدرک تحصیلی از جمله دیپلم و یا تحصیلات تکمیلی، ۱ سال سابقه کار تمام وقت و در نهایت ارائه تمکن مالی پس از ورود به کانادا

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره پروسه اکسپرس اینتری و جدول امتیاز بندی این برنامه مهاجرتی اینجا کلیک کنید.  

برای دریافت پی دی اف جدول امتیاز بندی برنامه مهاجرتی اکسپرس اینتری اینجا کلیک کنید.

جدیدترین و آسان‌ترین روش‌های مهاجرت به کانادا با اسپانسرشیپ خانوادگی ( Family Sponsorship)

یه خانواده شاد که پرچم کانادا راا در دست دارند/ جدیدترین و آسان‌ترین روش‌های مهاجرت به کانادا با اسپانسرشیپ خانوادگی

جدیدترین و آسان‌ترین روش‌های مهاجرت به کانادا با اسپانسرشیپ خانوادگی ( Family Sponsorship)

کانون خانواده در کانادا از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. افراد می‌توانند از سایر اعضای خانواده حمایت کرده و آن‌ها را با خود به کانادا بیاورند. این برنامه نیز یکی از آسان‌ترین و محبوب‌ترین راه‌های مهاجرت به کانادا است. چرا که اعضای خانواده متقاضی نیازی به ارائه مدرک زبان ندارند . و از طرفی زمان پردازش این نوع ویزا نسبت به سایر پروسه‌ها کوتاه‌‌تر است. اما برای حمایت از خانواده و ثبت درخواست برای پیوستن به خانواده باید مقیم دائم یا شهروند کانادا باشید.

چه کسی می‌تواند اسپانسر شود؟

 • فرد اسپانسر باید بالای ۱۸ سال سن باشد.
 • متقاضی باید ثابت کند کمک‌های دولتی دریافت نمی‌کند مگر به دلیل معلولیت.
 • اثبات توانایی رفع نیازهای اساسی افرادی که قصد دارد به کانادا بیاورد.
 • شهروند و یا مقیم دائم کانادا باشد:

۱. در صورتی که متقاضی با این شرایط خارج از کانادا باشد، باید پس از اخذ اقامت دائم اعضا وارد کانادا شده و در این کشور زندگی کند.

۲. اگر متقاضی، اقامت دائم داشته باشد و خارج از کانادا زندگی کند، نمی‌تواند برای اخذ این نوع ویزا اقدام کند.

چه کسی نمی‌تواند اسپانسر باشد؟

 • افرادی که زیر ۱۸ سال هستند.
 • اگر پس از اخذ اقامت اعضای خانواده قصد نداشته باشید در کانادا زندگی کنید.
 • افرادی که شهروند و یا مقیم دائم کانادا نیستند.
 • افرادی که به طور موقت در این کشور حضور دارند یعنی با مجوز کار و یا تحصیل در کانادا حضور دارند.
 • اگر درخواست اقامت دائم متقاضی هنوز در دست بررسی باشد، وی نمی‌تواند برای اخذ ویزای اسپانسرشیپ خانوادگی اقدام کند.
 • عدم ارائه تمکن مالی کافی
 • متقاضی در زندان یا ندامتگاه باشد.
 • متقاضی به دولت مقروض باشد.
 • در صورتی که متقاضی، در گذشته قرارداد حمایت مالی از شخصی به عهده داشته و به تعهدات خویش عمل نکرده است.
 • متقاضی ورشکست شده باشد.
 • متقاضی سوء سابقه داشته باشد و مرتکب آزار جنسی در داخل و یا خارج از کانادا شده باشد.
 • اگر متقاضی خود با اخذ ویزای اسپانسر شیپ از طرف همسر و یا پارتنر طی ۵ سال گذشته وارد کانادا شده باشد، نمی‌تواند اسپانسر شود.
 • اسپانسر تعهد دارد تا ۳ سال اسپانسر همسر و فرزندانی که با اخذ این نوع ویزا به کانادا آورده است، باشد. پس اگرهنوز از نظر مالی در قبال همسر یا شریک قبلی که اسپانسر آن بوده اید مسئول هستید، نمی‌توانید افرادی را با ویزای اسپانسرشیپ به کانادا بیاورید.
 • اگر متقاضی دستور خروج از کانادا گرفته باشد، نمی‌تواند اسپانسر اعضای خانواده باشد.

مهاجرت آسان به کانادا با ویزای کاری با جاب آفر(Job Offer)

یک خانم خندان با کت مشگی جلوی پرچم کانادا ایستاده است/مهاجرت آسان به کانادا با ویزای کاری با جاب آفر(Job Offer)

اخذ ویزای کاری به واسطه‌ی دریافت جاب آفر از یکی از کارفرمایان کانادایی نیز یکی دیگر از راه‌های مهاجرت به این کشور است. برای اخذ جاب آفر باید سابقه شغلی و تحصیلات مرتبط داشته باشید و یک کارفرما در کانادا برای شما جاب آفر صادر کند.

در این پروسه کارفرمایان باید ثابت کنند. برای گروه شغلی مورد نظر کمبود نیروی کار وجود دارد و استخدام کارگران خارجی تاثیری منفی در بازار کار کانادا نخواهد داشت. با اثبات موارد ذکر شده کارفرما می‌تواند از وزارت کار کد LMIA را اخذ کرده و برای شما جاب آفر صادر کند. اخذ ویزای کاری با جاب آفر می‌تواند یکی از روش‌های آسان مهاجرت به کانادا باشد اما دریافت جاب آفر مستلزم داشتن رزومه‌ای بسیار قوی می‌باشد.

اما ویژگی‌های یک جاب آفر معتبر چیست؟

به طور کلی، پیشنهاد شغلی معتبر پیشنهادی است که برای شغلی تمام وقت و غیر فصلی باشد، از شما به مدت یک سال کار دعوت بعمل آید و مرتبط با یکی از ناک‌های شغلی تعریف شده باشد.

پیشنهاد شغلی باید به صورت کتبی باشد و اطلاعاتی همچون: حقوق و مزایا، وظایف شغلی و شرایط کاری را در اختیار متقاضی می‌گذارد. در بیشتر ردیف‌های شغلی، پیشنهاد شغلی باید توسط سازمان ارزیابی تاثیر بازار کانادایی – Labour Market Impact Assessment- LMIA  تائید شود مگر در موارد خاص.  شایان ذکر است که داشتن پیشنهاد شغلی معتبر می‌تواند منجر به دریافت رتبه‌ی بالایی در سیستم رتبه بندی شود. هنگام تشکیل پروفایل کد LMIA خود را وارد کنید تا ثابت کنید پیشنهاد شغلی معتبردارید. کارفرما باید برای ارائه پیشنهاد شغلی واجد شرایط باشد چرا که در غیر اینصورت پیشنهاد شغلی کد  LMIA دریافت نمی‌ کند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره جاب آفر کانادا اینجا کلیک کنید. ➡ 

مهاجرت آسان و جدید به کانادا با برنامه نامزد استانی (Provincial Nominee Programs)

استان های کانادا بر روی نقشه/مهاجرت آسان و جدید به کانادا با برنامه نامزد استانی

برنامه مهاجرتی استانی به گونه‌ای است که استان‌های مختلف به اطلاعات متقاضیان در استخر متقاضیان پروسه مهاجرتی اکسپرس اینتری دسترسی پیدا کرده و با توجه به نیاز منطقه‌ای و استانی برای افراد واجد الشرایط دعوتنامه استانی صادر می‌کنند. در صورتی که افراد بتوانند دعوتنامه استانی بگیرند، پس از ورود به کانادا باید در همان استان اقامت گزینند.

استان‌های مختلف کانادا قوانین متفاوتی دارند پس طبیعی است هر یک از استان‌ها برای این پروسه قوانین ویژه‌ای داشته باشد. خوشبختانه استان‌هایی مانند آلبرتا، انتاریو، بریتیش کلمبیا و سایرین برای توسعه برنامه‌های مهاجرتی استانی خود در تلاش هستند. پس این موضوع می‌تواند به آسان‌تر شدن پروسه مهاجرتی از طریق نامزد استانی کمک‌ شایانی کند.

این برنامه با ۲ روش از افراد واجدالشرایط دعوت به عمل می‌آورد:

 1. برقراری ارتباط با یکی از مناطق و استان‌های مدنظر برای نامزدی در برنامه مهاجرتی اکسپرس اینتری سپس پس از اخذ دعوت نامه استانی پروفایل اکسپرس اینتری تشکیل داده و در این برنامه مهاجرتی شرکت می‌کنید. ( در صورتی که قبلا پروفایل تشکیل شده است، می‌توانید این دعوت نامه را وارد پروفایل خود کنید.)
 2. ایجاد پروفایل اکسپرس اینتری، انتخاب استان‌ها و مناطق مورد نظر و سپس پس از اخذ دعوت نامه از یکی از استان‌ها در یکی از دراو ها برگزیده خواهید شد و می‌توانید بدون مدرک زبان وارد کانادا شوید.

اما دقت داشته باشید که اگر دعوت نامه استانی دریافت کنید، موظف هستید در همان استان یا منطقه اسکان داشته باشید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره استان ها و قلمروهای کانادا اینجا کلیک کنید.  

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره جدول امتیاز بندی پروسه اکسپرس اینتری اینجا کلیک کنید. ➡ 

مهاجرت آسان و جدید به کانادا با سرمایه گذاری

در دستان مردی سکه و یک درخت نمادین است./جدیدترین و آسان‌ترین روش‌های مهاجرت به کانادا

این پروسه برای افرادی طراحی شده که دارایی خالص زیادی داشته و مدیریت یک کسب و کار را در کشورهای خارج از کانادا دارند. به طور کلی این برنامه مهاجرتی به منظور رشد و شکوفایی اقتصاد کانادا طراحی شده است. چرا که در این پروسه متقاضی باید مبلغ قابل توجهی را در این کشور سرمایه گذاری کرده تا منجر به اقامت دائم وی گردد. اساساً در طی این پروسه متقاضی باید ثابت کند که میزان دارایی خالص او بالاست و مبلغی را برای ۵ سال در کانادا سرمایه گذاری کند.

یکی از مزایای اخذ این نوع ویزا این است که افراد می‌توانند همسر و فرزندارن تحت تکفل خود را با خود به کانادا ببرند. پس این پروسه مهاجرتی مختص افراد با دارایی کلان است.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره‌ی پروسه‌ی سرمایه گذاری در کانادا اینجا کلیک کنید. ➡ 

مهاجرت آسان و جدید به کانادا با اهداف تحصیل در کانادا

چهار دانشجو مشغول حل تمرین و درس/جدیدترین و آسان‌ترین روش‌های مهاجرت به کانادا

شاید بتوان پروسه‌ی تحصیلی را یکی از راه‌های جدید و آسان مهاجرت به کانادا دانست. چرا که دانشجویان بین المللی با اخذ پذیرش دانشگاه و بر آورده کردن سایر الزاماتی که دانشگاه تعیین می‌کند، می‌توانند به کانادا مهاجرت کنند. و از مزایای تحصیل در این کشور بهره ببرند.

اما دقت داشته باشید که هزینه‌های زندگی به عهده خود دانشجویان می‌باشد . مگر در صورتی که بتوانید بورسیه فول فاند بگیرید.

چطور برای تحصیلات در مدارس، کالج یا دانشگاه های کشور کانادا اقدام کنیم؟

پس از انتخاب مدرسه، کالج یا دانشگاه مدنظر باید با قوانین و الزامات اپلای برای هر یک آشنا شوید چرا که هر کدام الزامات خاص خود را دارند.

برای اپلای تحصیلی کانادا موارد گفته شده در زیر را در نظر بگیرید:

 • برای شروع تحصیلات در یکی از مدرسه های ابتدایی یا متوسطه در این کشور باید از شش ماه قبل اقدام کرد.
 • برای شروع تحصیلات در موسسات آموزش عالی چون دانشگاه ها، کالج ها و … حدودا باید از یک سال قبل اقدامات لازم را شروع کنید.

حتما در نظر داشته باشید که برای تهیه مدارک مورد نیاز باید با موسسه‌ی مدنظر در ارتباط باشید تا لیست مدارک مورد نیاز برای ثبت نام را در اختیارتان قرار دهند.

تحصیل کوکان در کانادا:

مجوز تحصیلی کودکان خردسال:

با توجه به شرایط زیر کودک به مجوز تحصیلی نیاز پیدا می کند:

 • اگر بعد از به سن بلوغ رسیدن، قصد ادامه تحصیل داشته باشد.
 • قصد دریافت مجوز کار هم زمان با تحصیل در دوره‌ی متوسطه داشته باشد.
 • اگر متقاضی بخواهد در برخی از استان‌ها و مناطق کانادا از خدمات اجتماعی استفاده کند.

کودکانی که در کانادا تحصیل می‌کنند. اگر دارای شرایط زیر باشند. نیازی به مجوز تحصیلی ندارند:

 • کودکانی که تحت سرپرستی والدین کانادایی هستند. یعنی والدینشان یا ساکن کانادا هستند و یا اقامت دائم کانادا را دارند.
 • کودکانی که خود و والدینشان در کشور کانادا پناهنده‌اند و یا درخواست پناهندگی به دولت کانادا داده‌اند.
 • کودکانی که به همراه والدینشان به عنوان توریست وارد کشور شده و می خواهند در برنامه‌های تحصیلی کمتر از ۶ ماه شرکت کنند.
 • افرادی که می خواهند در برنامه‌های تحصیلی کمتر از ۶ ماه شرکت کنند.
 • کودکانی که والدین بیولوژیکی یا قانونی‌شان مجوز کار یا تحصیلات کانادایی دارند.
 • متقاضیانی که اقامت موقت کانادا را دارند . و یا والدینشان مجوز کار در کانادا را دارند. یا متقاضیانی که شخصا در کشور کانادا حضور فیزیکی ندارند.

دقت کنید کودکانی که مجوز تحصیلی کانادا را ندارند. باید برای اقامت در کانادا ویزای توریستی را بگیرند.

تحصیل در مقطع دبیرستان در کانادا :

برای ورود به دوره‌ی متوسطه کانادا داشتن مدارک و شرایط زیر الزامی است :

 • مدرک پایان تحصیل مقطع ابتدایی در کانادا، برای ورود به دوره‌ی متوسطه در کانادا
 • توانایی مهارت صحبت کردن دانش آموزان به زبان انگلیسی یا فرانسوی
 • ارائه کارنامه پایان تحصیلات مقطع ابتدایی از کشور مبدا

اولین قدم برای تحصیلات در مقطع دبیرستان در این کشور، انتخاب درست و مناسب مدرسه‌ای است . که با نیازها و مدارک تحصیلی‌ شما هم خوانی داشته باشد، سپس باید مدارک تحصیلی‌ دوره ابتدایی خود را دریافت کنید. و به تائید سازمان‌های مربوطه کانادا برسانید و به مدرسه‌ی مورد نظر خود بفرستید.

دقت کنید اگر می خواهید برای ادامه تحصیل در دوره‌ی متوسطه کانادا اقدام کنید. باید حداقل ۶ ماه زودتر کارهای خود را شروع کنید.

به طور کلی دبیرستان‌های کانادا به دو دسته تقسیم می شوند:

 • دبیرستان‌های دولتی کانادا
 • ‏دبیرستان‌های خصوصی کانادا

تحصیل در دانشگاه‌های کانادا:

ادامه تحصیل در کانادا به عنوان یک دانشجو در یک مقطع دانشگاهی اتفاقی نیست که خیلی زود به انجام برسد. بلکه اگر شما می خواهید در مقطع دانشگاهی در کانادا به تحصیلات خود مشغول شوید حداقل باید ۱سال زودتر برای انجام کارهای تحصیل خود در کانادا اقدام کنید.

ابتدا متقاضیان یا دانشجویان باید مطابق نیاز خود و مدارک خود دانشگاه مقصد را در کانادا انتخاب کنند. به طور کلی برای ادامه تحصیل در کانادا به مدارک زیر نیاز دارید :

 • متقاضی باید گذرنامه معتبر داشته باشد.
 • متقاضی دارای مدرک زبان باشد و مهارت زبان انگلیسی ویا فرانسوی خوبی داشته باشد.
 • متقاضی باید دارای تمکن مالی خوبی باشد.

به این نکته توجه کنید که دانشگاه مقصدی که انتخاب می کنید. جزء یکی از دانشگاه های برتر و منتخب کانادا برای پذیرش دانشجویان بین المللی می باشد . تا برای شما ویزای تحصیلی از آن دانشگاه صادر شود.

مدارس و دانشگاه ها ، اطلاعاتی مانند هزینه‌های زندگی تحصیلی در کانادا، شهریه هر ترم، بیمه سلامت شما، اجاره و هزینه زندگی در کانادا و تست‌های زبانی که مربوط به شماست را در اختیارتان می گذارد .

 • در نهایت فرم‌های درخواست تحصیلی را با دقت پر کنید. و طبق دستورالعمل های گفته شده فرم ها را‌ ارسال کنید.

هر دانشگاه و هر مقطع برنامه پذیرش خاصی مربوط به خود را دارد. پس قبل از انجام دادن هر اقدامی برای تحصیل در کانادا دستورالعمل‌هایی که از طرف دانشگاه مقصد به شما اعلام می گردد را با دقت دنبال کنید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره پروسه مهاجرت تحصیلی اینجا کلیک کنید. ➡ 

مهاجرت آسان و جدید به کانادا با هدف ایده های قابل اجرا استارتاپ

یک پسر جوان که پشتش نقاشی از موشک و ایده و استارتاپ/مهاجرت آسان و جدید به کانادا با هدف ایده های قابل اجرا استارتاپ

مهاجرت آسان و جدید به کانادا با هدف ایده های قابل اجرا استارتاپ

یکی دیگر از روش‌های آسان مهاجرت به کانادا پروسه‌ی استارتاپ می‌باشد.

الزامات مهاجرت از طریق این پروسه چیست؟

پروسه‌ی مهاجرتی کانادا با استارتاپ ویژه‌ی افرادی است که بیزینس پلن (Business plan ) قوی‌ دارند . و از طریق ارائه یک طرح نوآورانه درخواست اخذ اقامت دائم این کشور را دارند. این بیزینس پلن باید در سطح جهانی رقابت و برای شهروندان کانادایی ایجاد اشتغال کند تا بتواند از سرمایه گذار یا کارفرمای کانادایی نامه حمایتی((Letter of support بگیرد. متقاضی پس از ورود به کانادا باید شروع به کار روی طرح کند و در صورت موفقیت واجدالشرایط اخذ اقامت دائم شود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره پروسه مهاجرتی استارتاپ کانادا اینجا کلیک کنید. ➡ 

سخن پایانی مقاله خواندنی جدیدترین و آسان‌ترین روش‌های مهاجرت به کانادا :

اگر قصد مهاجرت به کانادا از طریق هر یک از پروسه‌های ذکر شده را دارید، مجموعه رویال اپلای با مشاوران و وکلای مجرب از صفر تا صد پروسه های مهاجرتی کانادا تا اخذ اقامت کشور کانادا همراه شما خواهند بود.

با کارشناسان و وکلای با تجربه مقیم کانادا و استرالیا و آمریکا شرکت مهاجرتی رویال اپلای همراه باشید.

شرکت مهاجرتی رویال اپلای

تلفن تماس: ۲۲۴۰۹۱۹۱-۲۲۴۰۸۱۸۱-۲۲۴۰۷۱۷۱

آدرس:زعفرانیه، میدان الف، مجتمع تجاری پالادیوم، طبقه نهم شمالی ، واحد ۹۰۸

برای رفتن به صفحه فرم درخواست مشاوره رایگان کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *